İçeriğe Yönlendir

Taunus Ve Granada Parça Uyumları

Gokhan Demir

Recommended Posts

Gokhan Demir

Merhaba Arkadaşlar.

Taunusların Granadalara uyumlu parçaları var mı? Örn. Radyatör vs uyumlumudur sizce? buji vs. Ne olursa...

bu firmanın reklamına izin vermiyoruz..com.tr/taunus-radyator-3-sira-super-19821993-pid-11432.html

bu firmanın reklamına izin vermiyoruz..com.tr/taunus-yedek-parca-cid-204.html

Linkte örnek var.

Yorum bağlantısı
Serhat Böcek
Merhaba Arkadaşlar.

Taunusların Granadalara uyumlu parçaları var mı? Örn. Radyatör vs uyumlumudur sizce? buji vs. Ne olursa...

bu firmanın reklamına izin vermiyoruz..com.tr/taunus-radyator-3-sira-super-19821993-pid-11432.html

bu firmanın reklamına izin vermiyoruz..com.tr/taunus-yedek-parca-cid-204.html

Linkte örnek var.

fatih@eskifordyedekparca.com

bu msn ye mesaj gönderip sor,bu adamlarda yerli yabancı binlerce kalem malzeme var.

2.0 taunus ların radyatörleri uyar ama hortum yerleri farklı yerlerde olabilir istersen radyatörcüler onu ayarlıyor sen yinede bu parçacıyla görüş en iyi onlar bilir...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Consul un radyatörü bakırdır, her türlü tamir olur, olmazsa da kale marka universal radyatör rahatlıkla uydurulur diye tahmin ederim. Granada/Taunusata eşdeğer parça pek yoktur, sadece motorları aynıddır, 2.0 8 supab olan.

Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

çoğu parçayı bursa da bulabiliyorum,ön takım alt,üst rotiller,direksiyon difeansiyel aks körükleri,fren hortumları,baskı balata,şaft takozu,el freni teli gaz teli motor parçaları,conta takımı falan bi farları bulamadım,onu da taunus farına çevirdim yoksa muayene de sorun olacaktı...

Yorum bağlantısı
Gokhan Demir

Eski farları duruyor ama onları taktırmayacağım. Farlar çok büyük sorun bilirsin Serhat arkadaş. Benim de far ihtiyacım var. İst.' de buldum 250 TL fiyat çekiyorlar nette var 300-400 arası değişiyor. Şahin farı uydurup önüne panjur çekeceğim bulamazsam. Allah korusun far kırılsa önden hasar olsa tekrar ara ki bulasın. hiç uğraşamam vallahi böyle bir durumala. Bir ara Bursa yapmak lazım... Yerleri için en azından hangi sanayide olduğu bilgisi için Ö.m. ile iletişime geçebilirim.

Yorum bağlantısı
Hasan Dönmez
Eski farları duruyor ama onları taktırmayacağım. Farlar çok büyük sorun bilirsin Serhat arkadaş. Benim de far ihtiyacım var. İst.' de buldum 250 TL fiyat çekiyorlar nette var 300-400 arası değişiyor. Şahin farı uydurup önüne panjur çekeceğim bulamazsam. Allah korusun far kırılsa önden hasar olsa tekrar ara ki bulasın. hiç uğraşamam vallahi böyle bir durumala. Bir ara Bursa yapmak lazım... Yerleri için en azından hangi sanayide olduğu bilgisi için Ö.m. ile iletişime geçebilirim.

Bence ne olursa olsun orjinal farlarını takın..böyle güzel klasik arabalara uydurma parçalar çok çirkin oluyor..yazık oluyor..

Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

haklısın arkadaşım bizde 86 doğan farı taktırdık büyük olanlarından ama yakışmadı,sonra taunus 1,6 farı taktırdık onlarda biraz kısa geldi sinyalle far arasında 6-7 mm boşluk kaldı ama yapacak birşey yok orjinal buldum ist 500tl dedi,başka biri 400tl dedi en iyisi taunus farı orjinaline yakın çiftini 75 e aldık gayet iyi yeni yenidir yan sanayi cam buldum sıfır adet 25tl almadım en iyisi komple far oldu...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...