İçeriğe Yönlendir

Chevrolet Cruze

Serhat Kaptan

Recommended Posts

Akan Belen
Hiçbir Cruze, donanım olarak Tit-x'ten daha donanımlı değil. İyi araştırın bence.

Belki ESP olması artısı o kadar.

Bildiğim kadarıyla mercekli far yok,deri döşeme yok,sanruf yok,arka stoplar farklı olduğu için onu yazmıyorum aklıma başma bişi gelmedi :)

Ha ben tercih edermiydim hayır

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben bilgilendirmek amaçlı yazmıştım Ahmet Bey.Aracımı almadan önce düşündüğüm araçlardan biriydi oldukça araştırma yapmıştım kendi forumlarındada bulunmuştum az çok sorunlarını falan biliyorum.Uygun fiyatlı donanımlı bir araç olarak pazara girdi ama artık uygun fiyat olayı çok fazla kalmadı satışları arttıkça fiyatları yükselltiler.Ha ilk alanlar iyi kar yaptılar adamlar indirimden aldıkları araçları ikinci elde daha pahalı satmak için yarıştılar resmen

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Direk yazayım; verdiğin paraya değmez, düşünme bile, başka markalara bak en güzeli, daewoo+sahte opel= olmamış (fiat markasının kırmalığıda var üstelik)

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Cüneyt Demir

2010 model beyaz sedan cruze otomatik araç.

31.500 tl fiyat

boya vs yok

60 bin km.

lpg li.

fiyat ve şanzıman konusunda fikirleriniz önemlidir.teşekkürler.

Yorum bağlantısı
İlyas Baykal

31.500 tl fiyat

boya vs yok

60 bin km.

lpg li.

arac cok guzel o fıyatada uygun ama 2. el satışı bıraz sıkıntılı bilindiği üzere 2013 sonunda chevrolet türkıye pazarı satışlarından cekıldı fakat sevısler devam edıyor su an sıkıntı yok ama ılerdekı yıllarda sıkıntı olabılır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

31.500 tl fiyat

boya vs yok

60 bin km.

lpg li.

Otomotiğini kullandım 2010 yada 2011 di.Şanzıman berbat ötesi.Test ettinizmi sizde?
Yorum bağlantısı
Cüneyt Demir

Otomotiğini kullandım 2010 yada 2011 di.Şanzıman berbat ötesi.Test ettinizmi sizde?

hayır test etme imkanım olmadı sağol.

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Fiestayı satıp Lancer yada Cruze geçmeyi düşünüyorum. Bir Cruze ilanında okumuştum. Lpgli olanların genelinde bir sıkıntı oluyormuş ve onun değiştirilmesi gerekiyormuş diye ama o parçanın ismini unuttum şu an. O ilandaki kişi de parçayı değiştirdiğini ve rahatça kullanılacağını belirtmişti.

Yorum bağlantısı

1. Olarak chevrolet Türkiye pazarından çekileceği için şu anki fiyatlarda aldığınız aracı aynı fiyatlardan elden çıkarmanız uzun vadede zor.

2. Cruze tüketimi yüksek olan bir araç

3. Otomatik şanzımanı amerikadaki abilerinden 2.0 Malubu ile ortak. Kötü yanı bu araç için özelleştirilmemiş olduğu söyleniyor, otomatik alternatifi olsun diye seçilmiş bir şanzıman deniyor.

4. Donanım zenginliği aracın artı yönü ama bir süre sonrasında bu donanımların arıza vermdiği durumda chevrolet'in parça akıbeti, fiyatı nasıl olacak bu da soru işareti.

5. Chevrolet tercihinde aveo daha iyi olur,öen azından motor 1.3 mjet. Fiat ve Opel ile aynı motor, parçası daha kolay bulunur.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

1-2 yerdede yazmıştım, babamda 2012 124hp manuel olanından var, 130.000 km dir kullanıyor

Kronik sorunlarını yazsam burada destan olur, 124hp otomatik olanını defalarca kullandım o bile sürünüyorken 109hp olanı nasıldır düşünemiyorum.

Cruze forumlarında biraz araştırın ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Onun haricinde yol tutuşu çok başarılı ve lpg ile tam uyumlu olmasada yakıtı düşük.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Bende direkten döndüm. Sibop ve eksantrik dişlisi sıkıntılı. Sakın bulaşmayın.

Yorum bağlantısı
Cüneyt Demir

1. Olarak chevrolet Türkiye pazarından çekileceği için şu anki fiyatlarda aldığınız aracı aynı fiyatlardan elden çıkarmanız uzun vadede zor.

2. Cruze tüketimi yüksek olan bir araç

3. Otomatik şanzımanı amerikadaki abilerinden 2.0 Malubu ile ortak. Kötü yanı bu araç için özelleştirilmemiş olduğu söyleniyor, otomatik alternatifi olsun diye seçilmiş bir şanzıman deniyor.

4. Donanım zenginliği aracın artı yönü ama bir süre sonrasında bu donanımların arıza vermdiği durumda chevrolet'in parça akıbeti, fiyatı nasıl olacak bu da soru işareti.

5. Chevrolet tercihinde aveo daha iyi olur,öen azından motor 1.3 mjet. Fiat ve Opel ile aynı motor, parçası daha kolay bulunur.

Saygılarımla.

1-2 yerdede yazmıştım, babamda 2012 124hp manuel olanından var, 130.000 km dir kullanıyor

Kronik sorunlarını yazsam burada destan olur, 124hp otomatik olanını defalarca kullandım o bile sürünüyorken 109hp olanı nasıldır düşünemiyorum.

Cruze forumlarında biraz araştırın ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Onun haricinde yol tutuşu çok başarılı ve lpg ile tam uyumlu olmasada yakıtı düşük.

Bende direkten döndüm. Sibop ve eksantrik dişlisi sıkıntılı. Sakın bulaşmayın.

teşekkür ederi kıymetli arkadaşlar.anlaşılan uzak durmakta fayda var.benim babamda da var ama çk az kullanıyor.daha 20 bin km de.henüz bi sorun çıkarmadı.fakat ondaki manuel.yorum ve öneriler için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Muhammed Salih YILDIZ

Herşeyi geçin , chevroletin türkiye pazarından çekilmesi arabayı almamanız için başlı başına bir neden.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Enes Suzen

Fiestayı satıp Lancer yada Cruze geçmeyi düşünüyorum. Bir Cruze ilanında okumuştum. Lpgli olanların genelinde bir sıkıntı oluyormuş ve onun değiştirilmesi gerekiyormuş diye ama o parçanın ismini unuttum şu an. O ilandaki kişi de parçayı değiştirdiğini ve rahatça kullanılacağını belirtmişti.

. Çelik sibap taktıkdan sonra düzeliyor diye duydum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...