İçeriğe Yönlendir

Tablet Seçimi, Ürün, Donanım Ve Fiyat Tavsiyeleri

Engin Deniz

Recommended Posts

Engin Deniz

7' Android işletim sistemli çin malı Tablet PC ler hakkında ne düşünüyorsunuz? Arabada multimedia amaçlı kullanmayı düşünüyorum. Sonuçta 170-200 liralık ürünler yüksek performans beklemek hayal olur ama işimizi görürmü acaba ?

Örneğin şu ürün var:

http://www.mobee.com.tr/nett7.php

http://urun.gittigidiyor.com/Mobee-Nett-7i...0QQidZZ40845763

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Performans beklentiniz yoksa ideal cihazlar. Lakin dokunmatik kalitesini test etmeden alma.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Mobee alayım derken polypad aldım. :police: Şarj süresi dışında oyun beklentisi yoksa fiyatına göre çok başarılı. 170 liraya kapıya geldi. :lol2: Andorid 2.1 le geldi ama artık 2.2 ve rom olarak i-pad tanımlı. :dance3: Market sorununu da böylece çözmüş olduk. :p

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tarık Cihangir

belki sorunun tam cevabı değil ama bende galaxy tab kullanıyorum ve çok memnunum.. ipad ve tab arasında uzun süre kararsız kaldım ama tab'ı tercih ettim ve son derece memnunum.

ucuz tabletler hakkında hiçbir deneyimim yok ama büyük beklentiler yoksa ihtiyacı karşılar diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mobee alayım derken polypad aldım. :) Şarj süresi dışında oyun beklentisi yoksa fiyatına göre çok başarılı. 170 liraya kapıya geldi. :p Andorid 2.1 le geldi ama artık 2.2 ve rom olarak i-pad tanımlı. :D Market sorununu da böylece çözmüş olduk. :p

Bu ne demek tam olarak?

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Ama neden ben dokunmatik kullanamıyorum. Yoksa ben özde değil sözde bilgisayarcımıyım?

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Bilgisayarcılığınz kendinizi ilgilendirir Armağan bey, söylemek istediğinizi direkt söylerseniz daha iyi olur, imalı cümleler hep tartışmaya açık cümlelerdir...

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Bilgisayarcılığınz kendinizi ilgilendirir Armağan bey, söylemek istediğinizi direkt söylerseniz daha iyi olur, imalı cümleler hep tartışmaya açık cümlelerdir...

Yok öyle demek istemedim. Kendimle dalga geçtim. Her türlü teknolojik aletin donanımını, yazılımını takip ediyoruz. Destek veriyoruz ama gel gelelim şu iphone'da mesaj bile yazamıyorum. Tuşları hissetmediğim zaman olmuyor. Düz panele basarak kontrol edemiyorum. Mesala "A" yerine 50 defa bastığım halde "A" nın çevresinde ne kadar harf varsa onlara basıyorum.Denk getiremiyorum. Yani tamamen benim beceriksizliğim. Kimseye bir şey demiyorum. Nasıl böyle anlaşılmış anlayamadım.

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Misafir

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır düşündüğüm ama bir türlü karar veremediğim bir durum. Tablet almaya karar verdim. Samsung Galaxy Note 10.1 veya Ipad 4. nesil arasında en çok kaldım. Farklı önerileri olan arkadaşlar varsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

İpad pek tavsiye etmem uygulamaları ücretli ve işletim sistemi Adroid değil, Samsung tercih edilebilir...

Yorum bağlantısı
Hayri Arslan

ben ipad 4 kullanicisi olarak ipad diyorum cok memnunum

Yorum bağlantısı
Misafir

mustafa sende sanirim note 2 vardi. androidi az cok biliyosun. ipad onermiyorum aslinda ama senin yerinde olsam ipad alirdim. sahsen tercihim android. hi level t 9702 tablet aldim ogluma. kipada 400 lira. daha calistirmadigi uygulama acmadigi oyun yok. cift cekirdek 1.6 ghz 9.7 inc. parasina gore oldukca iyi. kalite cok onemli degil dersen bi bak derim.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Note 10.1 kullanıyorum. iPad iPhone vs. kullanmış ve sahip olmuş biri olarak note 10.1 diyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Sıkı androidci olarak tablette iOS tan gerisi yalan. :) Yalniz iPad 4 yerine 3 alabilirsin abi neredeyse hic farki yok. Karşılaştırdik oradan biliyorum. Arada ki fiyat farkini vermeye değmez. Bence ipad 4 şimdiye kadarki en kopya ipad. Ya ipad 3 alinmali yada 5 beklenmelidir bence. :)

Yorum bağlantısı
Misafir

amacınız ne?

mustafa sende sanirim note 2 vardi. androidi az cok biliyosun. ipad onermiyorum aslinda ama senin yerinde olsam ipad alirdim. sahsen tercihim android. hi level t 9702 tablet aldim ogluma. kipada 400 lira. daha calistirmadigi uygulama acmadigi oyun yok. cift cekirdek 1.6 ghz 9.7 inc. parasina gore oldukca iyi. kalite cok onemli degil dersen bi bak derim.

Benden çok valide hanım kullanacak aslında. Gps olmasının pek önemi yok 3G de olmasa olur ev içerisinde kullanılacak. Ben Samsung kullandığım için aklım hem ona gidiyor, lakin söz konusu annem olunca kullanım kolaylığı ipad daha uygun gibi geliyor. Dediğim gibi ben Note2 kullanıyorum o yüzden çok objektif bakamıyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir
Sıkı androidci olarak tablette iOS tan gerisi yalan. :) Yalniz iPad 4 yerine 3 alabilirsin abi neredeyse hic farki yok. Karşılaştırdik oradan biliyorum. Arada ki fiyat farkini vermeye değmez. Bence ipad 4 şimdiye kadarki en kopya ipad. Ya ipad 3 alinmali yada 5 beklenmelidir bence. :)

İşlemci ile ekran haricinde fark yok gibi.

Yorum bağlantısı
Engin Murat Ünal

Bu aralar IOS uygulamaları geliştiriyorum ve sistemi yakından tanıyan biri olarak Ipad diyorum. Alttaki donanımı etkili kullanıyor, hafıza yönetimi çok iyi. Diğer tabletler donanım olarak gayet başarılı ama Ipad hala önde.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...