İçeriğe Yönlendir

Tablet Seçimi, Ürün, Donanım Ve Fiyat Tavsiyeleri

Engin Deniz

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Tablet senindir. Yarın Lokman abi ile görüşeyim. Pilleri gönderir bana. İşlem sonrası gönderirim. Pil olmazsa olmaz, ani enerji kaybı olur elektirik gidince, zarar verir yazılıma

Sağol abi, ben şimdi balkonda dinlemesi için hoparlör aramaya başlayım. Senin bilgin vardır bu konuda.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

Yok artık, utanırım valla. Kaç para onu söyle.

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Göbeği karıştırma diyince bana diyon sandımdı. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mahmut Yıldız

Tablet senindir. Yarın Lokman abi ile görüşeyim. Pilleri gönderir bana. İşlem sonrası gönderirim. Pil olmazsa olmaz, ani enerji kaybı olur elektirik gidince, zarar verir yazılıma

Servet Abim hemencecik gönderdi tableti. Kargo parasına kadar da ödemiş. Ellerin dert görmesin abi. Haftaya inşallah babama teslim edeceğim. Kulakların çınlarsa bil ki biziz.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

La bi sussana

[emoji7] [emoji7] [emoji7]

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Nuri Güngör

Tableti gönderdim servisten mesaj geldi tabletin yapılması için 367+KDV ücret var onaylı musunuz diye ben de zaten yeni tablet almıştım onay vermedim neyse tablet geldi belgeye baktım sadece ekran kırık kullanıcı tamire onay vermedi diye yazmışlar başka hiçbir bilgi yok vatandaki görevliye dedim ben ekran için göndermedim ki kapandı açılmıyor diye gönderdim bunlar ekran kırık diye geri göndermişler dedim ekran kırık olduğu ve siz değişime onay vermediginiz için içini acmamislardir dedi hiç mantıklı gelmedi.Parasinda pulunda değilim de acayip gıcık oldum hakem heyetine gideyim mi yoksa hiç ugrasmayayim mi

Abi şimdi bu düşmüş ona bağlı açılmıyor diyeceklerse hiç ugrasmayalim diye sormuştum olmazsa gondereyim ekrana dokunmayın diye not duseyim

Garantiye gönder.. ekrana dokunmasınlar :)Cihaz çalışırsa ekranı yine sen yaptır hocam..

Yorum bağlantısı

Türkcel de T tablet var. 4G li. Netten alın 360 lira. 2 gb ram 16 gb hafızalı. Netten kapıya Ücretsiz kargo. Bayide tarifeye ek yada üzerine koyup satıyırlar. İnceledim kaçmaz.

Yorum bağlantısı

Türkcel de T tablet var. 4G li. Netten alın 360 lira. 2 gb ram 16 gb hafızalı. Netten kapıya Ücretsiz kargo. Bayide tarifeye ek yada üzerine koyup satıyırlar. İnceledim kaçmaz.

Güzel ürün güzel tanlet necati.

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tableti gönderdim servisten mesaj geldi tabletin yapılması için 367+KDV ücret var onaylı musunuz diye ben de zaten yeni tablet almıştım onay vermedim neyse tablet geldi belgeye baktım sadece ekran kırık kullanıcı tamire onay vermedi diye yazmışlar başka hiçbir bilgi yok vatandaki görevliye dedim ben ekran için göndermedim ki kapandı açılmıyor diye gönderdim bunlar ekran kırık diye geri göndermişler dedim ekran kırık olduğu ve siz değişime onay vermediginiz için içini acmamislardir dedi hiç mantıklı gelmedi.Parasinda pulunda değilim de acayip gıcık oldum hakem heyetine gideyim mi yoksa hiç ugrasmayayim mi

Açsalar ellerinde mi kalırdı ki.. bilemedim Hocam.. 

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Arkadaşlar abime şantiyede kullanması için büyük ekran, autocad programlarını rahat açıp şantiye alanında projeleri incelemek için bir tablet almak istiyoruz. bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yardım ve tavsiye bekliyorum.

şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı

Arkadaşlar abime şantiyede kullanması için büyük ekran, autocad programlarını rahat açıp şantiye alanında projeleri incelemek için bir tablet almak istiyoruz. bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yardım ve tavsiye bekliyorum.

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı

Samsung tab s2 8 çekirdek işlemci 3gb ram ve süperamoled ekranı sayesinde istediklerinizi yapabilirsiniz Tamer bey

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Windows tablet arıyorsunuz sanırım?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hamit Akkuş

evde ortak kullanım amaçlı bir tablet almak istiyoruz. 350 tl limitle önerebileceğiniz bir model varmı. 4 yaş oyun ve internette gezinmek amaçlı.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

evde ortak kullanım amaçlı bir tablet almak istiyoruz. 350 tl limitle önerebileceğiniz bir model varmı. 4 yaş oyun ve internette gezinmek amaçlı.

Ekranı biraz küçük ama tab 4 Samsung iyidir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

Ekranı biraz küçük ama tab 4 Samsung iyidir.

Sanirim samsung da karar verdik. Tab 4 üde inceleyecegim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turkcell T tablet on numara

2 gb ram ve 4.5 g destekli

Fiyatına göre süper

Samsung dan farkli bir marka icime sinmiyor [emoji4]

Yorum bağlantısı

Bende samsungdan başka kullanmam ama bu paraya o tablet çok iyi. Hemde 8 inç. Bulabilirseniz T 332 var, ikinci el onu alın. Gayet güzel.

Yorum bağlantısı

Sanirim samsung da karar verdik. Tab 4 üde inceleyecegim.

Samsung dan farkli bir marka icime sinmiyor [emoji4]

Tapatalk imzanızı kapatır mısınız?

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

Bende samsungdan başka kullanmam ama bu paraya o tablet çok iyi. Hemde 8 inç. Bulabilirseniz T 332 var, ikinci el onu alın. Gayet güzel.

bilemedim şimdi. onun yanı sıra bu tab 3, tab 4 modeller kendi aralarındada farklı çeşileri var. karar vermek çok zor.

Tapatalk imzanızı kapatır mısınız?

tabiki  :yes:  :yes:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

bilemedim şimdi. onun yanı sıra bu tab 3, tab 4 modeller kendi aralarındada farklı çeşileri var. karar vermek çok zor.

tabiki :yes::yes:

Tab3 eski seri, 4 yeni seri. Tabi ki 4, 3'ten iyi.

Ben de tablette halen "Samsung ve diğerleri" diye düşünüyorum. Tablet işine ciddiyetle eğilen tek firma konumunda neredeyse. Asus'un da benzer konfigürasyon cihazları vardı, özellikle Tab3 döneminde ancak şimdi ne durumda bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...