İçeriğe Yönlendir

Tablet Seçimi, Ürün, Donanım Ve Fiyat Tavsiyeleri

Engin Deniz

Recommended Posts

Koray Ceylan

Samsung'un hinliği de bu zaten, işe yaramayan özellikleri göz boyayıp işe yarıyormuş gibi sunması.

Olmadık bir yerde cep telefonunuzun şarjı bitti diyelim ve aramanız gereken yerler var yanınızdaki apple tablet mi işinize yarardı samsung mu?

bunun gibi bir sürü örnek verebilirim :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Skype kullanir ararsinız. Ankesorlu telefonlar ne gune duruyor ?

Bende söyle bir ornek vereyim. Cok onemli bir gundesiniz. Önemli bir anı kameraya cekeceksiniz. Çat! Kamera kullanılamiyor uyarisi. Samsung mu yarardi apple mi? :)

Tablette apple. O kadar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Torpidomda yedek telefon var :D

Pili 4 gün dayanır :D

ben daha geçmedim akıllıya abi hafta dayanıyor bataryası memnununm :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Akıllı iş değil ya... 

Sürekli kablo bağlı dolaşman gerekiyor :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

TTNET kampanyasıyla Tab3 7" aldım. 2 yıl taahhüt karşılığı ücretsiz.

Haftasonu yeğenler buradaydı. Birinde BİM'in sattığı Hi-Level marka, birinde de Exper marka 150-200 TL fiyatla satılan tabletten vardı. 3'ünü yan yana koyunca "Tab3 tabletse ötekiler ne, ötekiler tabletse Tab3 ne" diyorsunuz. Çok ciddi fark var. Ekranı, dokunmatik hassasiyeti, hızı, akıcılığı vs. Şarjına zaten diyecek yok. Çok memnunum.

Teknosa'da indirime girdiği günlerde 400 TL'ye kadar düşüyor galiba. Normalde de 500 TL fiyatı var Tab3 7" 'in. Tablet gibi tablet.

Keşke ilk aldığımda aklıma gelseydi de hiç kutusunu jelatinini açmadan gidip 8" 'lik modeli ile takasa girseydim bir yerle diye düşünüp üzülüyorum, zira benim için çok önemli olan MHL adaptör uyumu ve OTG kablo desteği 7" olanında yokmuş. Sıkışık zamanda alışveriş yapmanın zararı da bu oldu bana. Sağlık olsun.

TTNET Kampanyası ile ilgili: http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/245880-g%C3%BCncel-turktelekom-ttnet-kampanyalar%C4%B1/page-5#entry2116032

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Güzel kampanya ama note 2'den sonra bana tablet gibi gelmez bunlar. En az 10 inç olmalı. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Olmadık bir yerde cep telefonunuzun şarjı bitti diyelim ve aramanız gereken yerler var yanınızdaki apple tablet mi işinize yarardı samsung mu?

bunun gibi bir sürü örnek verebilirim :)

Fantezi örnekler veriyorsun. Sana gerçekçi bir soru sorayım ? Cebinde akıllı veya normal telefonun varken tableti telefon olarak kullanmayı düşünür müsün ?

Hayır diyorsan bu özelliğin hiç bir yararı yok demektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Tab3 7 inc çoğu yerde şu an 399 tl abi

Evet 380 TL kliksa'da. Bana ne kadar indirim tanimlasalar da 380 TL etmezdi herhalde. Tabletten çok vesileyle hipernete geçişim iyi oldu. Hızım 2 katına çıktı.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Evet 380 TL kliksa'da. Bana ne kadar indirim tanimlasalar da 380 TL etmezdi herhalde. Tabletten çok vesileyle hipernete geçişim iyi oldu. Hızım 2 katına çıktı.

Kac mbit veriyor abi? Su ttnetin hizlandirmis gibi yapip videoyu yine 10 dakikada acmasina hayranım. :p
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Kliksa hakkında olumlu konuşan kadar olumsuz konuşan sayısı oldukça fazla. Güvenebilsem almak istediğim tablet orada oldukça uygun.

Kliksadan çok ürün aldım ve arkadaşlara aldık. Hiç bir sıkıntı yaşamadım, yaşamadık. Hepsiburada.com'dan daha sağlıklı çalıştığını söylebilirim.

Not: Sanalpazarla karıştırmışım. Bu siteden İki tane ürün aldım. Biri PHILIPS GC4870/22 BUHARLI ÜTÜ, PHILIPS HD 9220 AIRFRYER KIZARTMA MAKİNESİ, Arkadaş notebook, telefon ve tablet aldı.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selçuk Keleş

Maceraya girmek yerinde üzerinde windows gelen tabletlere yönelseniz ? Uyumluluk açısından.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Maceraya girmek yerinde üzerinde windows gelen tabletlere yönelseniz ? Uyumluluk açısından.

Yok macera değil amacım. Üzerinde windows olanlar yaklaşık 1500-2500 arası. Bu ise 500 tl. Hem de aynı işlemci, intel atom. Olursa güzel olur niçin macera olsun ki?

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

bi sorum olacak tablette ekran görüntüsü alıyodum ama 4.2.2 sürümüne geçince kayboldu program bilen varmu

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

bi sorum olacak tablette ekran görüntüsü alıyodum ama 4.2.2 sürümüne geçince kayboldu program bilen varmu

Güç + ses kısma?

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Hangi tablet bu?

artes Q812 ses kısma tuşu yok ekran da kısma tuşları bunun :D :D :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

artes Q812 ses kısma tuşu yok ekran da kısma tuşları bunun :D :D :D

O zaman yazılımsal bişiler vardır. Menüde, ayarlarda, screenshot ile ilgili bölüm falan yok mu? Ek bir buton, üstteki bildirim çubuğuna simge ekleme gibi.

Yoksa da marketten https://play.google.com/store/search?q=screenshot dene

Nerden buluyon böyle dandik şeyleri bilmem ki :p

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

O zaman yazılımsal bişiler vardır. Menüde, ayarlarda, screenshot ile ilgili bölüm falan yok mu? Ek bir buton, üstteki bildirim çubuğuna simge ekleme gibi.

Yoksa da marketten https://play.google.com/store/search?q=screenshot dene

Nerden buluyon böyle dandik şeyleri bilmem ki :p

abi markette bulamadım :D bulsam yazmadım :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Yok macera değil amacım. Üzerinde windows olanlar yaklaşık 1500-2500 arası. Bu ise 500 tl. Hem de aynı işlemci, intel atom. Olursa güzel olur niçin macera olsun ki?

Teknik olarak mümkün mi bilmiyorum ama çok verimli olacağını sanmıyorum.

Nokia 2520'yi bekleyebilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Az önce incelerken dikkatimi çekti :

http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows/windows-rt-faq

Nasıl Windows RT 8.1 edinirim?

Windows RT önceden yüklenmiş olarak gelen bir bilgisayarınız veya tabletiniz zaten varsa Windows Mağazası'ndan ücretsiz Windows RT 8.1 güncelleştirmesini alabilirsiniz. Yalnızca Windows RT çalıştıran bilgisayarlara veya tabletlere Windows RT 8.1 yükleyebilirsiniz. Bazı yerlerdeki satış noktalarından bir Windows RT bilgisayarı satın alabilir veya bazı önerilen Windows RT bilgisayarlarına göz atabilirsiniz.

Herhangi bir bilgisayara Windows RT 8.1 yükleyebilir miyim?

Hayır, Windows RT 8.1 işletim sistemini edinmenin tek yolu önceden Windows RT yüklenmiş bir bilgisayarı veya tableti güncelleştirmektir. Bazı önerilen Windows RT bilgisayarlarına göz atın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...