İçeriğe Yönlendir

%100 Türk

Tahir İlter

Recommended Posts

Ümit Atmaca

Vay be, gerçekten güzel bir şey. %100 Türk yazılımı. Bütün eksikleri tamamlandıktan sonra seve seve kullanırım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

%100 türk olmayabilir. Jabber kullanıyor olabilir. Olmaması da önemli değil. Olmaz diye birşey yok para getirecek hale sokarsan olur. Sohbet programını biz 4. sınıflara bitirme yazdırıyoruz. Hem de seslisini.

Bu arkadaşlar önce web sayfası yapmayı öğrensin derim.

Vay be, gerçekten güzel bir şey. %100 Türk yazılımı. Bütün eksikleri tamamlandıktan sonra seve seve kullanırım.

Hangi eksiği var?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Biraz truva atı kokuyor gibi evet. Firma adı yok. Site hacker alışkanlıkları ile tasarlanmış. Dil bozuk. Toparlasınlar, adres telefon koysunlar. Yeri yurdu belli olsun bakalım.

tarihinde Mehmet G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Haberin linki arkadaşlar.http://ekonomi.haberturk.com/teknoloji/haber/643026-turk-isi-messenger

Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca
Hangi eksiği var?

Mehmet Bey, eksikten kastettiğim şeylerden en önemlisi tabiki güvenlik açığıdır. Program henüz çok yeni. Yorumlara katılıyorum, düzeni oturtup, güvenilir olduklarına inandırırlarsa ve kaliteli bir yazılım ortaya çıkartırlarsa neden kullanılmasın ki değil mi ama? Kısacası tescillenmesi gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

''Türkiye'deki bilgisayar kullanıcılarını da ''Türk Messenger''ını kullanmaya davet eden Özalp, ''Bu yerli bir araba veya yerli malı kullanmak gibi bir şey. Biz ülkemizin kazanmasını isteyen bir avuç insanız. Kısa süre içinde Uşak'ta, bünyesinde çok yetenekli bilgisayar yazılımcıları barındıran 300 kişilik çalışma ekibi kuracağız. Yola avukatlar için bir online iletişim yazımı hazırlamak için çıkmıştık. Bir hayal kurduk. Şimdi hayalimiz gerçek oldu'' diye konuştu.''

Alıntı

Hayaldi gerçek oldu ;) Ben biraz huylandım...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...