İçeriğe Yönlendir

Iphone 4G/4S Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Onur Demir

Recommended Posts

Anil Berke Kavraal
Oplayer ve google(sesli olan) de iyi uygulamalar. Hele hele oplayer sayesinde film atıp seyredebiliyorum.

Ayrica soru; bu remotemause nedir ne işe yarar. Açtım bi alan ve altında connect yazısı var. Biri anlarıversin bana. Bide Anılın yazdıgı voicefantasy nedir aratıyorum cıkmıyor.

Jailbreak yaptım bu arada :)

onur bulabildin mi voice fantasy yi ... bulamazsan haber et ipa sını yollarım :blush: 4 kişi yada 2 kişi oynıcaksın çok keyifli bir oyun :wub:

Yorum bağlantısı
Onur Demir
onur bulabildin mi voice fantasy yi ... bulamazsan haber et ipa sını yollarım :D 4 kişi yada 2 kişi oynıcaksın çok keyifli bir oyun :unsure:

Buldum Anılcım, çok vakit ayıramadım diğer oyunlardan ve uygulamalardan :crazy:

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bu igo da Turkiye haritasi varmi ya, gormemistim sanki. Tomtom kullaniyorum simdilik iyi gibi.

Tavsiyeler nedir bu yonde :nazar:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Yeni başlık açacağım, Blackberry'nizde kullandığınız uygulamalar diye...:yuzucu:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Bildiğim çok iyi bir uygulaması var ama kurallar gereği buraya yazamıyorum isteyen ı phonecilere öm atabilirim. :)

(+18 falan değil yanlış anlaşılmasın)

tarihinde Tahir ?lter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)
Bildiğim çok iyi bir uygulaması var ama kurallar gereği buraya yazamıyorum isteyen ı phonecilere öm atabilirim. :D

(+18 falan değil yanlış anlaşılmasın)

Kamali, Sutrali biseyler degilse bir OM isteyebilirim :D:blink::D Cok gizemli olmus merak ettim :D

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Berk Ertürk

foursquare (bulunduğunuz yerin etrafında gidilebilecek yerleri gösteren faydalı bi uygulama, işin öbür kısmı oyun nerde olduunuzu yazıp puan topluyorsunuz falan)

sesli sözlük (internet varsa en başarılı sözlüklerden biri)

markafoni (giyim konusunda günlük fırsatlar yayınlayan başarılı bir site)

hürriyet (app olarak gazetelerin içinde en başarılılarından)

ensonhaber (oldukça iyi, karma gazetelerden haberler var)

IM+ (windows un kendi msn inden güzel olduğunu düşünüyorum :D)

sahibinden

radyo (en başarılı radyo uygulaması, üzerinde oldukça çalışılmış)

fırsatlar (birçok fırsat,indirim yakalayabileceğiniz başarılı bir app)

whatsapp (olmazsa olmazlardan :))

beğendiğim oyunlar ise:

angry birds (olmazsa olmazlardan :))

papertoss ( top haline getirilmiş kağıt parçasını çöp kutusuna falsolu bir şekilde sallama oyunu :))

backbreaker2 (amerikan futbolu)

VTT pro (masa tenisi)

tikitotems2 (oynamak lazım anlatamadım :))

iStunt2 (snowboard)

lane splitter (motorla trafikte makas atmaca)

westbang (eğlenceli bir kovboy oyunu)

batakonline

flickfootball (frikik atmaca)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Iphonecular şu roumu cevaplayın. Tüm maillerinizi posta kutusuna tanımladığınızda hepsi geliyor mu cihaza? Yoksa tek tek hepsinin hesabına girip bakmak mı gerekiyor?

Yorum bağlantısı
Alper screen capture isini nasil yaptin ? Benim hanima lazimda..

Geçen gün arkadaşımın telefonu elimdeyken tesadüfen gördüm. Son versiyon yüklenmiş telefona. Açma tuşu ile menü tuşuna basınca ekranın resmini çekiyor. Yanlız bu işlemde düğmelere uzun basılınca telefon açılıp kapanıyor. Genelde kilitlenme durumunda bu şekilde açıp, kapama öneriliyor.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

www.iphoneluyuz.biz diye bi site buldum. Bir dolaşın isterseniz.. :D

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Cenk

Hepsi geliyor. Bir ayara gerek yok.

Ayrica bütün hesaplarını görebildiğin All Inboxes seçeneği de var. Hotmail veya Gmail inbox'ını ayrı ayrı görebileceğin seçenek de var.

Yani 10 tane mail hesabın varsa, 10 tanesi de aynı posta kutusuna gelebiliyor All Inboxes ile öyle mi? Eğer öyleyse Blackberry'nin işi bitince ben de IPhone'a transfer olabilirim, ama hemen değil tabi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir
Yani 10 tane mail hesabın varsa, 10 tanesi de aynı posta kutusuna gelebiliyor All Inboxes ile öyle mi? Eğer öyleyse Blackberry'nin işi bitince ben de IPhone'a transfer olabilirim, ama hemen değil tabi...

Oyle abi hepsi ayni inboxeste :lol2:

Yorum bağlantısı
Onur Demir
iphone 4 mu htc sensation mı ya :D:p

Avea kullaniyorsan zaten mecbur ayfon. Diger turlude ayfon :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
iphone 4 mu htc sensation mı ya :D:p

Sensation'da en çok şikayet edilen durum dokunmatik ekran algılama problemi. Herşeyi dokunmatik ekran üzerine kurulu bir telefonda olmaması gereken bir problem. Ben almayı düşünsem %1 bile olsa bu riske girmek istemezdim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Onur Demir

Androidler Özellikle HTC sahipleri ekranlarındaki Takvim ve Hava durumu göstergeleriyle övünürler ya işte kralı var artık Ben ve Benim Afonumda var :D

Görüntü Benim kilitli ana ekranımdadır :D

15qrewz.png

Yorum bağlantısı
Onur Demir
bu hangi uygulama?

Weather Elements diye arattır abi nasıl yapıldığının falan anlatımı mevcut. Süpper bir uygulama.

Yorum bağlantısı
Evren Bey Ben DHD yi Sensation la değiştirdim ekran algılama problemim yok???.Ayrıca eğer isteyen olursa 4 aylık iphone 4 32Gb çiziksiz telefonu satabilirim.Kızım Sensationu gördükten sonra "Tabiiki İphone" demez oldu Sensation istiyor...Çocuk işte...

Umarım problem olmaz İlker Bey. Iphone4 isteyen bir arkadaşım var. Fiyat belirlediyseniz, sorarım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bu gevey denen zımbırtıyla bütün sürümlerde sıkıntısız kullanabiliyormuyuz. Bitane var satılık Beyaz Sıfır 16gb lık ta. Simlock muş gevey veririm yanında 50Tl ye diyor. geveyin de ne olduğunu bilmiyorum ya :bravo:

Yorum bağlantısı
Onur Demir
kullanılabiliyor onur önemli olan bade bandı .hatta güncellemede yaptı bizim arkadaşlar ama ben yapmadım .bir de bişey sorucam iphone da sesli yazı var mı ben şuan konuşarak yazıyorum

Kardeşime telefon arıyorumda tanıdık bildik birinden olmayınca güvenip alamadım.

Konuşarak yazma app nın ismi nedir? Dragon dictations diye bişey indircem şimdide bilmiyorum ne olduğunu :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Dragon dictations Programını indirdim ama Türkçe yok. Benim gibi Almancayı (yada başka dilleri) konuşabilen ama iyi yazamayanlar için çok iyi. Almanca konuşuyorum oda yazıyor :D

Türkçesi olmalı ama biyerlerde mutlaka.

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Konusmanin yazilmasi android klavye ozelligi. İnternet baglantiniz yoksa birise yaramiyor. Google altyapisini kullaniyor.

Bunuda konuşarak yazdirdim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...