İçeriğe Yönlendir

Oynadığınız Pc Oyunları

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Evet arkadaşlar PC'de oynadığınız, unutamadığınız tek kişilik (online oynamadığınız) oyunları merak ediyorum. Ben hemen yazayım

1) Half-Life 1

2) Opposing Force

3) GTA 2 - 3 - Vice City

4) Sim City 4- Rush hour

5) Elder of Scroll - Oblivion

6) Fall out 2

7) Swat 2

8) Red Alert 2

9) Championship Manager 2003-2004

10) Hitman Contracts

Bir de şu an oynadığınız oyunları yazalım. Ben de benimkileri yazıyorum:

1) Fall out New Vegas

2) Cities in Motion

3) Cities XL

4) Fifa 2011

5) Assasins Creed - 3 - Brotherhood

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Şen

uzun zamandır pc ile ugraşmadım ama en son oynadıgım oyun test drive unlimited di :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Evet biliyorum ben de oynamıştım. Ferrari Enzo, Saleen güzeldi. Çok uzun süren yarışlar vardı. Adaya indiğimi, arabaları teslim ettiğimi, kiralık arabalarla yarıştığımı ve full mod. 350Z arabamı unutamam :)

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş

Fps seviyorsanız şuanda oynadığım F.E.A.R 3'ü kesinlikle oynamalısınız fearless modda ama...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok uzun zamandır Microsoft Flight Simulator X'i oynuyorum. İlker abi'nin deyişiyle dolmuşçuluk oluyor ama çok eğlenceli :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Şuanda oynadığım yada yakın zamanda bitirdiğim oyunlar...

dirt 3

fear 3

bioshock 2

bulletstorm

dead space 2

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Çok uzun zamandır Microsoft Flight Simulator X'i oynuyorum. İlker abi'nin deyişiyle dolmuşçuluk oluyor ama çok eğlenceli :D

Oyun demek hakaret olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Oynadigim oyunlarin bir kisminin multiplayer (coklu oyuncu) yonu de mevcut ve cok zevkli; ancak tek kisilik de bir o kadar zevkli oldugu icin burada paylasabilirim:

StarCraft 2 Wings of Liberty (devamini heyecanla bekliyorum)

Borderlands (ve eklentileri)

Bulletstorm (cok ilginc ve eglenceli dusmani etkisiz(!) hale getirme yontemleri mevcut)

Dragon Age Origins (ve eklentisi Awakening)

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

FM 2011

COD4 multi

Flight Simulator X(şuan indiriyorum bakalım nasıl bir oyun)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Medieval Total War'ı da eklemek isterim :D

Çok teşekkürler. İlginç oyunlar geliyor. Tavsiye olarak algılayıp bilgim olanları yorumlayım.

Fps seviyorsanız şuanda oynadığım F.E.A.R 3'ü kesinlikle oynamalısınız fearless modda ama...

F.E.A.R 'ı ilk çıktığı zaman oynadım. Meydana çıkıp önüne geleni öldürme tarzı oyunları sevmiyorum. First person shooter yani. COD, MOH vs. ama hepsini oynamışlığım var. Bad Company 2 güzeldi. Yeni bitti ama cok sıktı.

Çok uzun zamandır Microsoft Flight Simulator X'i oynuyorum. İlker abi'nin deyişiyle dolmuşçuluk oluyor ama çok eğlenceli :lol2:

Lock On- Flaming Cliffs 'i de denemelisin. Pridriyene ougol ataki, pridriyene predroska diyen Nagging Nadya hala kulaklarımda :D

Şuanda oynadığım yada yakın zamanda bitirdiğim oyunlar...

dirt 3

fear 3

bioshock 2

bulletstorm

dead space 2

Bulletstorm 'un adını çok duydum. Bana cazip gelmedi ama ilginç hareketleri var sille tokat tekme fln :lol2:. FPS sevemiorum hele uzaylı shooter çok itice geliyor.

Oynadigim oyunlarin bir kisminin multiplayer (coklu oyuncu) yonu de mevcut ve cok zevkli; ancak tek kisilik de bir o kadar zevkli oldugu icin burada paylasabilirim:

StarCraft 2 Wings of Liberty (devamini heyecanla bekliyorum)

Borderlands (ve eklentileri)

Bulletstorm (cok ilginc ve eglenceli dusmani etkisiz(!) hale getirme yontemleri mevcut)

Dragon Age Origins (ve eklentisi Awakening)

Dragon age çok istediğim ama bir türlü denk getiremediğim bir oyundu. Herkes 1'i severken 2'yi pek beğenen cıkmadı. Haksız mıyım?

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Simülatörlerin her türüne bayılıyorum.

Flight Simulator X (favorim...)

Ship Simulator

Microsoft Train Simulator

Live for Speed

Bazen çok sıkılıp tırlarda direksiyon salladığım da oluyor :(

18 Wheels of Steel

Rig'n'Roll

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Bence tycoon oyunlarını da seversiniz. Raildroad Tycoon 3 oynayın. Ülkeleri demirağlarla örün :(

Eğer marifetliyim diyorsanız. Cities in Motion'da size göre.

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Oyunun hikayesini biliyor musunuz? Ben çok sıkıldığım için sinametikleri hiç izlemiyorum :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

F.E.A.R 3

Crysis 2

COD Black Ops.

MOH

Blur

NFS Hot Pursit

Dark Siders

Singularity

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ben şuan oynadıklarımı yazdım sadece bugüne kadar oynadıklarımı yazsam hem yorulurum hem buralara sığmaz :D Bu iyileşmiş halim gecede 1 oyun bitirdiğim zamanlarım vardı çok şükür atlattım.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

ahah ne güzel bir başlık en ilginç olanı da benimki olacak eminim :) Sadece ve sadece need for speed ilk serisi :) Başka da oyun oynamadım. Ama online olarak UO tek geçerim :D

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Ben şuan oynadıklarımı yazdım sadece bugüne kadar oynadıklarımı yazsam hem yorulurum hem buralara sığmaz :D Bu iyileşmiş halim gecede 1 oyun bitirdiğim zamanlarım vardı çok şükür atlattım.

Ben oynayıp unutamadığınız. Sizin için özel olanları sormak istemiştim. Bir de şu an ne oynuyorsunuz? Ona cevap vermişsiniz. 1. soru yanlış anlaşılmış. :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
ahah ne güzel bir başlık en ilginç olanı da benimki olacak eminim :D Sadece ve sadece need for speed ilk serisi :D Başka da oyun oynamadım. Ama online olarak UO tek geçerim :)

Üstad hiç online oyunlara girmeyelim. :D. Çünkü bu tür oyunlara paracılık, hırsızlık, mafyacılık giriyor. Onu satın amadan bunu yapamazsın. 3 gün üye 5 gün para öde gibi kandırmacalar. Çok üzülüyorum gençlere. Bu yolda öldürülen çocuklarımızı unutmayalım :D

NFS'de Lotusun spoiler'ı hızlandıkca havaya yükseldiğinde içime dolan huzuru anlatamam... Ne oyundu değil mi?

Nfs serisinden bir de Porsche Unleashed'ı unutumam.. Factory driver vardı. Ömrümü yedi :good1:

EE hani CS (counter strike) ? Hem online hem de tek basina guzel oyundu be...

CS2 single player oriyental mekanda geçiyordu. İğrenç bir hikaye karşılığında önüne gelen adamı öldürmece. Atraksiyon olarak eğlencelidir. :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Sniper Ghost Warior ...Buna taktım bu aralar..

Sniper Elite de deneyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
M.Eray Özer

pes 2009-2010-2011

need for speed underground1-2-most wanted

test drive unlimited(favorim)...

fıfa serisi

counter-half life

daha çok varda ilk akla gelenler bunlar

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
Üstad hiç online oyunlara girmeyelim. :D. Çünkü bu tür oyunlara paracılık, hırsızlık, mafyacılık giriyor. Onu satın amadan bunu yapamazsın. 3 gün üye 5 gün para öde gibi kandırmacalar. Çok üzülüyorum gençlere. Bu yolda öldürülen çocuklarımızı unutmayalım :)

Ultima Online (UO) Bu tarz olayların olmadığı 14-15 senelik bir online oyundur :) İşte tek zevkle oynadığım oyun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Ultima Online (UO) Bu tarz olayların olmadığı 14-15 senelik bir online oyundur :) İşte tek zevkle oynadığım oyun.

Demek UO'da olmuyormuş. İyiymiş ben hiç oynamadım.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Ahh sağlam RP serverı bulabilsek tekrar belki gırgır şamatasına başlayabiliriz :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...