İçeriğe Yönlendir

Oynadığınız Pc Oyunları

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Armağan Pekatik

Diablo oynadığım günler aklıma geldi. Fakat onu da single oynuyordum. O zaman internet yoktu da :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
İşte diablonun bir sonraki adımı diyebiliriz UO için. Swordlar Fence'ler :p

Ya ne bileyim bi değişiklik yok. Hep aynı

Yorum bağlantısı
Emre Özen
(düzenlendi)

Half Life

Fifa 99

Nfs 2-3 hot pursuit

Quake

Age of Empires & mythology

rise of nation

Stronghold crusader

Worms

Ford Racing

NFS underground & underground 2

Nfs most wanted

Nfs Carbon

Nfs pro Street

Nfs shift

Nfs shift 2 unleashed

Devil may cry 3 ve 4

Assasin's Creed 1 ve 2

Nosferatu

Max Payne serisi

Left for death

Saw

Resident Evil 5

Call Of Duty (modern warfare hariç tüm seriler)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. bi çoğu %100 olarak bitti :p bir tek nfs underground 2 yi tam bitiremedim herşeyi yapmama rağmen &70lerde kalıyordu sanırım :p

tarihinde Emre tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
(düzenlendi)

Nba Live 2006-2010

Nfs Carbon ( Defalarca )

Call of duty ilk 3 serisi

Colin mcrae serisi

Wtcc serisi

God of war serisi ( Taze bitirildi )

İş yoğunluğumdan ve başımın tatlı belası küçük oğlumdan ötürü artık pek fırsatım olmadığı için ilgilenemiyorum... :p

tarihinde F?rat ?enol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Half Life

Fifa 99

Nfs 2-3 hot pursuit

Quake

Age of Empires & mythology

rise of nation

Stronghold crusader

Worms

Ford Racing

NFS underground & underground 2

Nfs most wanted

Nfs Carbon

Nfs pro Street

Nfs shift

Nfs shift 2 unleashed

Devil may cry 3 ve 4

Assasin's Creed 1 ve 2

Nosferatu

Max Payne serisi

Left for death

Saw

Resident Evil 5

Call Of Duty (modern warfare hariç tüm seriler)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. bi çoğu %100 olarak bitti :D bir tek nfs underground 2 yi tam bitiremedim herşeyi yapmama rağmen &70lerde kalıyordu sanırım :)

Capcom'un ilerlemeli dövüş oyunlarından nefret ediyorum. Kamera açıları insanı çıldırtıyor. Sabıra ve çelik gibi sinirlere ihtiyaç var. Her ne kadr R.E. biraz yapboz tarza kaçsa da ne fare ile ne de kolla zevk veriyor bana.

Rise of nation's okçuları ne kadar uyuz fark etmişsinizdir :D

MaxPayne'deki kanlı beşik sahnesi unutulmazlardandır. :(

Hitman'de tam size göre

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Angry Birds :ahci:

:p +1

mafia diye eski bir oyun vardı cd çizilmiş şuan oynayamıyorum ama çok zevkli oyundu yılda 2-3 kez en baştan başlardım eskiden. gta mta halt etmiş yanında :mangal: mafia II de çıktı sonra ama benim bilgisayar eski olduğu için onu oynayamadım :mangal:

yine driver vardı :p o da play stationla tanıştığım oyun :p halen bilgisayarımda var :ahci: onunda devam oyunu var yine onuda açmıyor bilgisayar. ben en iyisi bilgisayarı yenileyip oyunlara dalayım yine :p

Yorum bağlantısı
Koray Sezginer

dirt 3 forever :lol2:

Ama counter da server kurup oynayabiliriz.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Fifa 98 Road to World Cup ile başlayan serüvenim, Fifa 2002 WC, Fifa 2005, Fifa 2007 ile devam etti. Şu anda Fifa 11 ile "Be A Pro Mode"da şampiyonluktan şampiyonluğa koşuyorum. :lol2: EA Sports aşmış Fifa 11 ile. Diğerleriyle kıyaslanamaz bile.

Live For Speed en favori simülasyonum. Bunun haricinde bilgisayarımda, Dirt 2, Dirt 3, NFS 11, Blur, Grid de kurulu. Çok fazla oynamıyorum ama var işte.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Sim city serisi

Devil my cry

Age of Empires serisi

Call Of Duty serisi

Medal of honor serisi

Gran tourismo serisi

Need for speed serisi

GTA Serisi

Mafia

God War

Hitman

Gran Turismo'yu PC'de nasıl oynuyorsunuz? Emulatörle mi? Hangi emülatörle nasıl?

Fifa 98 Road to World Cup ile başlayan serüvenim, Fifa 2002 WC, Fifa 2005, Fifa 2007 ile devam etti. Şu anda Fifa 11 ile "Be A Pro Mode"da şampiyonluktan şampiyonluğa koşuyorum. :blush: EA Sports aşmış Fifa 11 ile. Diğerleriyle kıyaslanamaz bile.

Live For Speed en favori simülasyonum. Bunun haricinde bilgisayarımda, Dirt 2, Dirt 3, NFS 11, Blur, Grid de kurulu. Çok fazla oynamıyorum ama var işte.

Fifa bilgisayarda 99 hariç hep kötüydü. Balon gibi toplar, dandik görüntü ve oyuncu animasyonları. PES bu açığı kapattı. Fifa daha kolay para kazanmak adına konsola yöneldi. PC oyuncularının varlığı 2011 yılında anca kafasına dank etti. Size katılıyorum.

Live for speed'in güzel olduğunu biliyorum ama görüntü kalitesi çok hoşuma gitmedi.

Bir de NFS 11 nedir? Yeni mi çıktım haberim yok.

Grid'de güzeldir. Az sayıda araba ve sıfır modifikasyon seçeneği ile sadece driftlerden zevk aldım.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

GÜNCEL :crazy:

Yok mu arkadaşlar forumda oyun oynayan bu kadar adam mıyız sadece?

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Football Manager hastasıyım. 2050 ylına kadar gelmiştim. Efsane hoca oldum adıma stat yaptılar. :crazy:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Football Manager hastasıyım. 2050 ylına kadar gelmiştim. Efsane hoca oldum adıma stat yaptılar. :crazy:

FM 2011'mi. İsime stad yapma diye bir olay mı var?

Yorum bağlantısı
Emre Özen
Capcom'un ilerlemeli dövüş oyunlarından nefret ediyorum. Kamera açıları insanı çıldırtıyor. Sabıra ve çelik gibi sinirlere ihtiyaç var. Her ne kadr R.E. biraz yapboz tarza kaçsa da ne fare ile ne de kolla zevk veriyor bana.

Rise of nation's okçuları ne kadar uyuz fark etmişsinizdir :crazy:

MaxPayne'deki kanlı beşik sahnesi unutulmazlardandır. :good1:

Hitman'de tam size göre

Resident evil' ı fareyle oynamaya alışana kadar canım çıktı :good1:

Capcomun tek sevdiğim yanı bol bol combo barındırması :lol2:

Rise of nationda okçuları kullanmaya tereddüt ettiğim bile söylenebilir çoğu zaman :crazy:

o sahne bitirdi beni resmen :/

Yazmayı unutmuşum Hitmanide oynadım :)

bide Prince of Persia serisi var yazmadığım :good1:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Prince of Persia The Two Thrones'da Esc'ye basınca "Come back when you have time" diyen adamın ölmüş karısının sesi çok güzel düşünülmüş bi ayrıntıydı. Sands of time da beni etkiliyen bir isimdir. Gene prince of persia da kombodan yana cüretkar bir oyundur. Oblivion'u deneyebilirsiniz ama eskidi. Şimdi yenisi geliyor. Elder of scroll'un. Müthiş olmasını bekliyorum.

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

İçinde oyun geçen her yerde aynı soru var buradada soralım diablo 3 ne zaman çıkacak :crazy:

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
Fps seviyorsanız şuanda oynadığım F.E.A.R 3'ü kesinlikle oynamalısınız fearless modda ama...

Fear3'ü bitirdim ve arkadaşımla CO-OP modunda yeniden başladık. bazen korksakda çok güzel oyun :crazy:

Ben tüm oyunları severim :crazy:. Savaşda Battlefield Bad Company2'nin üstüne tanımam. Ses kalitesi şaheser. Ondan sonra Medal Of Honor 2010 çok güzeldir.

Simulasyon hastalığım vardır ve Simbin'in GTR2'si ile yıllarca GT ve Lemans kategorilerinde Logitech MOMO eşliğinde vakit geçirmişimdir. Generals ve Zero hour güzeldir, MaxPayne serisi ve F1 2001 2002 ve 2010 bağımlılığı :good1:

Eskilerden Amiga commodore 64 oyunları aklımdadır :lol2:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
İçinde oyun geçen her yerde aynı soru var buradada soralım diablo 3 ne zaman çıkacak :crazy:

Gelecektir ama şartlar olgunlaşınca :crazy:. Bildiğim kadarıyla ekonomik sıkıntılar yüzünden studio çıkmayacak dedi. Sonra vazgeçtik çıkarcaz diye ekran görüntüsü yayınladı. Kendileri de bilmiyor. Şimdi bayağı resmi resmi bekleniyor çıkması. Kısmet. Şahsen çok tercih ettiğim bir oyun değildir.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Avrupada ön ödemeli satışı başladı firmanın tahhahüt ettiği tarihte çıkmazsa oyun yasal faiziyle birlikte geri ödeyecekler paraları.Tercih etme zaten sonra benim gibi ha bugün ha yarın beklersin :crazy:

Bu arada simülasyon sevenlere HAVK ı tavsiye ederim ben sıkıldım ama simülasyon sevmediğim için yoksa görüntü kalitesi ve gerçekçiliğye oldukça güzel.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Acaba H.A.W.K. Fighter Plane falan mı? Biraz simulasyondan çok eğlence tarzına benziyor.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Yok eğlence değil baya simülasyon savaş uçağıyla görevler yapıyorsun çok fazla tuş kombinasyonu var bide bu tip oyunlarda beceriksizim.Ben adamı görcem kafadan vurcam ona alıştım hatta şimdi defalarca bitirdiğim MOH ve COD u kurup fantazi amaçlı sadece kafadan vurarak tekrar oynuyorum. :D

Kullandığım donanımıda yazıyım A4 -X7 G 800 klavye,Microsoft sidewinder mouse.

tarihinde Tahir ?lter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Bana da o mantıksız geliyor. Yaratık kesme ve savaş alanında 10bin adam öldürme olayı. COD, MOH o yüzden sevmiyorum. Hatta fallout dan da o sebepten soğudum.

ARMA II 'de aynı bizim iç güvenlik harekatı gibi teroristlerle mücadele var. Gerçekten çok gerçekçi ama hatalardan dolayı "bug" denen olaylardan dolayı görevler bitmeyince insana saç baş yoldurtuyor.

Uçak simulasyonlarında Lock On Flaming Cliffs'i geçebilecek olduğuna inanmıyorum kimsenin ama dediğiniz oyunu deniyeceğim. Benim en yatkın olduğum türdür.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Klavye ve mouse da çok önemli oyunlardan zevk almak için yukarda belirttiğim iki ürünüde kesinlikle tavsiye edrim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...