İçeriğe Yönlendir

Ustaeller Ford Servisi

Caner Kardeşseven

Recommended Posts

Koray Demir
Balıkesir' de ikamet etmeme rağmen hiç üşenmeden aracımı ağır bakımları ve bazı sorunları için Ustaellere götürdüm. Pazartesi günü aracı bırakıp Balıkesir'e döndüm cuma günü tekrar İzmir'e gidip teslim aldım. Forumdaki üyelerin yazdıklarını okuyunca o kadar değildir abartılıyor diye düşünmüştüm, o kadar değilmiş abartıldıklarından fazlasını hakediyorlar. Sonucunda yaptığım yol ve uğraş buna gerçekten değdi. Dönüş yolunda kendi arabamı tanıyamadım araba tabanca gibi olmuş resmen. Vermiş olduğum listede değişmesini istediğim parçaları yazmış olsam da gerekli kontrolü yapıyorlar  değişmesine gerek duymadıkları parçaları değiştirmiyorlar.
Araçla Salih usta ilgilendi 5 günlük süreçte irtibatı koparmayıp araç hakkında bilgi verdi, arabanın ve benim tüm kahrımı çekti sağolsun. Onlara vermiş olduğum yapılacaklar listesini Balıkesir' de tamamlatmak belki de 1 ay zamanımı alırdı ve işler bittiğinde çıkan sorunlar için tekrar tekrar git gel de cabası daha önce hep böyle olmuştu çünkü.
Sabri usta ve Salih usta çok samimi ve iyi insanlar güven veriyorlar müşteriye. Teşekkürler usta eller. 

Güle güle kullanın yapılan işlemler, kullanılan malzeme ve işçilik hakkında fiyat bilgisi verebilir misiniz?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yıldırım Mustafa
29 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Güle güle kullanın yapılan işlemler, kullanılan malzeme ve işçilik hakkında fiyat bilgisi verebilir misiniz?

Teşekkür ederim. Orjinal yedek parça kullanıyorlar  telefonla fiyat konusunda bilgi de veriyorlar. Ben yapılacak işlemler için parça fiyatı işçilik tutarlarını gitmeden telefonla ögrendim hepsini tek tek söylediler. İstisna durumlar olabilir tabi test yapılıp sorunun tespit edilmesi için aracı görmeleri de gerekebilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Emre Köksal
(düzenlendi)

Benim fiesta ön takımdan lokur lokur ses geliyor bi gitsem mi hazır İzmir e gelmişken:) 

gittiğimde kimle görüşsem daha iyi olur veya randevuya gerek var mı??

tarihinde Emre Köksal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
19 dakika önce, Emre Köksal yazdı:

Benim fiesta ön takımdan lokur lokur ses geliyor bi gitsem mi hazır İzmir e gelmişken:) 

gittiğimde kimle görüşsem daha iyi olur veya randevuya gerek var mı??

Sabri Babayla direk görüşün randevuya gerek yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Mehmet Ercan

Konuya çok uzun zamandır mesaj gelmemiş. 2009 Focus Trend X 110 HP aracımı geçen sene aldım. Bende önceki sahibi Mustafa Bey'de 5 yıldır bakım için Ustaeller'e gidiyormuş. 2 Temmuz'da bende aracımı sonunda Ustaeller'e götürüp o güzel, samimi ortamı gördüm. Muhabbet hakikaten 10 numara :)

Yapılacak olanlar yıllık km bakımı ve fren balatarının değişimiydi. Frenler ile ilgili şikayetim ise pedalda gereğinden fazla boşluk vardı. Arka fren balatalarının iyi durumda olduğu, fakat ön fren balatalarıyla beraber ön disklerinde değişmesi gerekiyormuş. Bunlara ek olarak sol ön tekerlek rulmanının kötü olup, ses yaptığı söylendi oda değişti.

Yapılanlar ise :

- Castrol 5w30 Yağ

- Hava • Yağ • Polen ve Mazot Filtresi

- Sol Ön Tekerlek Rulmanı

- Ön Fren Diskleri ve Ön Fren Balataları

- V Kayışı değişimi

- Sayamadığım irili ufaklı diğer konularda da çok yardımcı oldular:flowers:

Salih usta V kayışın yan sanayi, diğer bütün parçaların orjinal olduğunu söyledi. Makul bir fiyata aracım zıpkın gibi oldu çok şükür.  Buradan da Sabri ustama, Salih ustama ve diğer çalışan bütün arkadaşlara teşekkür ederim, kazancınız bol ve daim olsun :yes:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...