İçeriğe Yönlendir

Ustaeller Ford Servisi

Caner Kardeşseven

Recommended Posts

Caner Kardeşseven

1.-Klimayı yaptılar. ayrıntılara inmeyeceğim, inanılmaz çaba sarf ettiler ve yardım ettiler.

2.- ısıtma müşülü ve onun içine girdiği bir kap var adını bilmiyorum onu da hal ettiler. ama hakikaten !

3.- yağ filtresi- hava filtresi mazot filtresi- yağ değişimi

4.- Maf !

5- polen filtresi değişimi

6- ufak tefek işleri saymıyorum bile. Onlarda saymıyorlar zaten.

7- ne zaman gitsem , sanki başka araba yokmuş gibi, hemen bakılıyor, telefonlar açılıyor, buyur edilip hal - hatır soruluyor.

sanki P. chayene falan kullanıcısıyım.

8- aldığımda arabam iyi gidiyordu, şimdi inanılmaz rahat , çok atak.

9- Sağladıkları kolaylıklar için ayrıca :

TEŞEKKÜR EDERİM !

Fordunuz varsa, illa ve mutlaka buraya gidin, işinizi burda yaptırın. ne olursa olsun.

Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven
Ustalarımın işçilikleri gibi muhabbetleride güzeldir. 2 haftadır gidemiyorum. Halil abimin yemeklerini özledim. :wub:

muhabbetleri süper ! gülmeden 10 dakika geçiremez kimse :) hepside güzel insanlar. tabi sen daha iyi bilirsin, ben daha yeni yeni fark ediyorum.:)

Yorum bağlantısı
Necat Ertan
muhabbetleri süper ! gülmeden 10 dakika geçiremez kimse :wub: hepside güzel insanlar.

+1500

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bayadır Bende uğrayamamıştım, şansa Caner Abimde ordaydı. Sabri Ustam araziydi ama alıştım artık gps takmış Benim arabaya, sanayiye giriş yaptığım anda Sabri usta kaçıyo :blush:

Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven
Bayadır Bende uğrayamamıştım, şansa Caner Abimde ordaydı. Sabri Ustam araziydi ama alıştım artık gps takmış Benim arabaya, sanayiye giriş yaptığım anda Sabri usta kaçıyo :lol2:

+1905 :lol2:

Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven
gaza getirmeyin ta ankaradan izmire yağ değişimine gelecem yoksa :lol2:

:lol2:

Ankarayı bilmem ama burada benim yıllardır tanıdığım ve gittiğim 4 yer var. Ustaeller 5. yer.

Hepside iyi ve güzel insanlar. Hepsi de çok çalışkan ve güzel insanlar.diğer yerlerde bana çok faydaları oldu, yardımcı oldular. Ama ben burada rahat ettim açıkcası çünkü daha profesyonel.

Örneğin, başkalarına arabamın sorununu anlatmama izin vermeden , mevcut duruma göre hemen anahtarı kapıp gelirlerdi. Burda önce dinliyorlar bu adam ne diyor diye.

Yorum bağlantısı
Tarık Cihangir

ustaeller izmirdeki en iyi ozel servistir iddia ediyorum :rolleyes: gerek iscilik ve bilgi, gerek ilgi alaka, gerekse muhabbet kisaca hersey cok guzel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Sabri usta zamanında taa İzmir den yardımıma koşmuştu sağolsun :) zaten etmiştim ama konu açılmışken tekrar teşekkür ediyim :nazar:

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

İzmir'de Ford, Ustaeller'den sorulur.5 senedir araçlarımız ustalarımızın ellerinde :friends:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet Taşkın

Bunca zamandır ahmaklığıma mı yanayım neye yanayım bilmiyorum. Yok o ustaymış bu servismiş uğraşmayın benim gibi yanılırsınız.

Sabri ustam bugün sağolsun bütün problemlerimi çözdü. Dikkatli dikkatli izledim benim arabayı gidip yerine yenisiyle de değiştirmediler, okudu mu üfledimi noldu eve gelene kadar arabayı dizginleyemedim naptınız Sabri ustam.

Ustaeller servisi İzmir için büyük bir şans. Ford marka araca binmek için bile bir bahane... Hizmet işçilik el beceresi (artı muhabbet). Başka kimselerle uğraşmayın gerçekten. Bunca zamandır gitmediğim için pişmanım.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
gaza getirmeyin ta ankaradan izmire yağ değişimine gelecem yoksa :lol2:

Ankara'ya şube isterizz ;):crazy:

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Caner Kardeşseven

Aracımı geçen ay epey hor kullandım. km. si de epey oldu ( 220 bin) . değişik tarihlerde Sabri abiye götürdüm. Baskı balatadan tut amortisörlere kadar herşeye yardım ettiler. 10 numara oldu. Ajlan abi de salih abide ve diğer çalışan kardeşlerimde gerçekten özenerek toparladılar. Allah razı olsun.

maddi olarak da ellerinden gelen her türlü kolaylığı ve iyiliğide yaptılar ve yapıyorlar.

Tekrar Teşekkür eder, esenlikler dilerim.

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Yauv vallahi şu benzin parası koymasa , hiç tereddütsüz Sabri abime gideceğim ama işte gitti geldi beni epey bir bozar maalesef... :p:good1:

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Fırat başka yeri bilmem ama Çanakkale,ye ciddi ciddi bir servis düşünüyorum :lol2:

Ha birde senin,mi bana benim,mi sana bir kordon sözü var Bayram geliyor :lol2:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Ustacim Benim arabayida getirimde bakimlarini yapalim. Nede olsa ford gt40 kumandali pili de olsa is gorur dimi :lol2:

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
Fırat başka yeri bilmem ama Çanakkale,ye ciddi ciddi bir servis düşünüyorum :good1:

Ha birde senin,mi bana benim,mi sana bir kordon sözü var Bayram geliyor :)

Sabri abi eğer gerçekten böyle bir niyetin varsa ilk ve en sadık müşterin ben olurum orası kesin ... :good1:

Sözü kimin verdiği hiç mühim değil abicim , başımla beraber ne demek... :)

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör
Sabri abi eğer gerçekten böyle bir niyetin varsa ilk ve en sadık müşterin ben olurum orası kesin ... :good1:

Sözü kimin verdiği hiç mühim değil abicim , başımla beraber ne demek... :)

Yıllardır içimde uhte,dir fakat bir türlü ya doğru insanı bulamadım ya ogünkü şartlar müsait olmadı

Ancak gözlerimi kapatmadan yapmak istediğim işlerden biriside Çanakkaleye yerleşip orada iş kurmak inşallah olur :)

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
Yıllardır içimde uhte,dir fakat bir türlü ya doğru insanı bulamadım ya ogünkü şartlar müsait olmadı

Ancak gözlerimi kapatmadan yapmak istediğim işlerden biriside Çanakkaleye yerleşip orada iş kurmak inşallah olur :)

Sabri abi bu işler nasip kısmet işi biliyorsun . İnşallah istediğin gibi olur herşey . Ben şahsen çok sevinirim gerçekten... :good1::)
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

Daha önce bu başlığı görmediğim için bu gün hangi üyemizi gördünüz başlığına 9 Ağustosta yazmıştım aynen burayada kopyalıyayım : 3 gün önce istanbuldan yola çıktım İzmire gittim yolda arabanın altından sarkan bişey dikkatimi çekmişti, baktığımda karter koruması için( nasıl koruyacaksa) konan plastiğin soltarafındaki vidanın düştüğünü ve plastiğin bir tarafının sarktığını gördüm. Düşmeden bi yerlere götüreyim derken aklıma İzmir Ustaeller geldi, bu gün izmirden ayrılmadan kendilerini aradım, telefonda Sabri ustayla konuştuk , Bornova nın yabancısı olduğumu anlayınca Halil usta hiç üşenmedi geldi beni aldı Kısa sürede sorunu hallettiler, onca işlerinin güçlerinin arasında benimle ilgilenip sohbet ettiler, Sabri usta gitmeden stikırlarımı da verdi,ford klüp üyeliğinin avantajları saymakla bitmiyor yani :) tekrar kendilerine teşekkür ediyorum,yeniden görüşmek dileğiyle :) birde ekleme yapayım İzmire giderken ufakta olsa böyle bir problem olup Usta ellerin de İzmirde bulunması içimi rahatlattı, hiç düşünmeden kendilerini aradım başka şehirlerde de servis açması bence çok iyi olur insanın güvendiği bir servisin yakınlarında olması çok güzel bir duygu :good1:

tarihinde Ula? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Sabri ustanın bana hediye ettiği Focus sol ön far için kendisine teşekkür ediyorum.. Herhangi bir insanın cebi zengin olabilir fakat gönül zenginliği başka birşey. Kendisine tekrar teşekkürler :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...