İçeriğe Yönlendir

Yeni Kangoo Gündüz Farı

Şaban Çolak

Recommended Posts

Sani Gerşon

Çağlar abi öncelikle hayırlı olsun.

Şaban bey güle güle kullanın ancak bu Renault'lara ben led dışında gündüz farı düşünemiyorum çünkü zaten farlar kontakla açılıp kontakla kapanıyorlar.

Servet abi, led'leri ne zaman hazırlıyorsun benim leğen için? :s

Yorum bağlantısı
Şaban Çolak
Elinize sağlık, güzel bir uygulama.

Teşekkurler

Hayırlı olsun Şaban kardeşim. Ne zamandır yapmayı planlamıştım iyide oldu. Zaten işin yapıldığı yerin manzarasında motorda indirirdik :D

Sağolasın Abim senın sayende oldu, motor neki arabayı kople sokerdik

Güzel olmuş, güle güle kullanın.

Servet hocam, çerkezköye de bekleriz :)

Teşekkurler

hayırlı uğurlu olsun maşallah çok yakışmış

servet abi alacağın olsun bi benim arabaya yapmadın şu gündüz farını sen hele bir geri gel istanbula hiç kurtuluşun yok araba senin sanayinin girişinde park ettim senin gelmeni bekliyor haberin ola farlarımı yapmadan dükkanın önünden çekmicem arabayı

Teşekkurler

size hayırlı olsun, Servetinde ellerine kollarına sağlık, öok güzel olmuş.

Maşallah :s

Teşekkur ederim.

Çağlar abi öncelikle hayırlı olsun.

Şaban bey güle güle kullanın ancak bu Renault'lara ben led dışında gündüz farı düşünemiyorum çünkü zaten farlar kontakla açılıp kontakla kapanıyorlar.

Servet abi, led'leri ne zaman hazırlıyorsun benim leğen için? :)

Teşekkurler, Led de taktık ama normal ampul gibi canlı yanmıyor parkın içindeki ayna kısmı normal farı daha çok yansıtıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mehmet bir röle 2 metre kablo ile çözüldü. tüm alt yapı hazır. tırtlar gibi değilki ;)

doğru söylüyorsun abi hatırlıyorum bizim tırtlar seni 5 saat uğraştırmıştı 3 role ile zor çözmüştün. birde aksakallı dedemiz sağolsun yoksa sabahın ilk ışıklarına kadar sürecekti. buradan aksakallı dedeye (ilker abim) acil şifalar diliyorum. umarım tez zamanda iyileşecek ona çok ihtiyacımız olacak ileriki günlerde.

Yorum bağlantısı
Şaban Çolak
Çok iyi parlıyor. Ellerinize sağlık.

Teşekkurler

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)

Şaban abi Servet abinin bahsettigi led lambayı test ettinizmi gündüz farı olarak?

Hani şu bi türlü benim aracın geri vites lambasında test etmeye fırsat bulamadıgımız meşur led lamba, birinde ankaradan istanbula döndü(arıza yapan kangoda unuttu) birindede serviste arabada mahsur kaldı ampul ;)

tarihinde U?ur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şaban Çolak
Şaban abi Servet abinin bahsettigi led lambayı test ettinizmi gündüz farı olarak?

Hani şu bi türlü benim aracın geri vites lambasında test etmeye fırsat bulamadıgımız meşur led lamba, birinde ankaradan istanbula döndü(arıza yapan kangoda unuttu) birindede serviste arabada mahsur kaldı ampul :(

ettik ama şu ankı park lambasından fazla işık vermedi geri viteste olabilir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...