İçeriğe Yönlendir

Kullanıcı El Kitapları

Adnan Çakır

Recommended Posts

Adnan Çakır

Kullanıcı El Kitapları

Yukarıda ki Link'te Ford'un kendi sitesinden her modelin kullanıcı el kitapları mevcut ihtiyacı olan istediğini bilgisayarına indirip sahip olsun .

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Misafir

Evet bende 2005 model cmax-ghia nın kini arıyorum,soyle ayrıntılı bir sekilde anlatan kılavuz kiyapçık...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Vural Okan
(düzenlendi)

Ben de 1997 Explorer XLT aracın kullanım klavuzunu arıyorum. İngilizcesini buldum ama bire bir çeviri yapamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
Lütfen büyük harf kullanmamaya özen gösteriniz...
Yorum bağlantısı
Gürkan Sarıdaş

Yeni C-max yok. Eski C-max var. Acaba çok fazla değişiklik olmadığı için mi diyeceğim ama park asist falan var. Bilmiyorum artık.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Bilmiyorum ki :D vites tipi falan değişik tip derken otomatikten bahsediyorum. OD falan yok. bu nedenle arıyorum makyajsız kasanın kitapçığı var da makyajlısının ki yok

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Serkan Toker

Evet bende 2005 model cmax-ghia nın kini arıyorum,soyle ayrıntılı bir sekilde anlatan kılavuz kiyapçık...

Ben 2004 c-max ın kılavuzu tarayıp yüklemiştim foruma, onu gördünüz mü ?

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya

2009 c max titanium kitapçığını arıyorum fakat bulamadım yardımcı olabilir misiniz

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Tamer Taban

herkese merhaba yaklaşık 1 ay önce 2007 fiesta 1,4 tdci ASM araç aldım ancak üzerinde kitapçığı yoktu bulabilirmiyim. ford müşteri hizmetlerini aradım arşivde varsa göndereceklerini söylediler daha gelmedi. başka bir yerden bulunabilir mi?

Yorum bağlantısı
Tamer Taban

tamam ford müşteri hizmetlerinden yolladılar yardımlarınız için saolun :(

Yorum bağlantısı
Tamer Taban
(düzenlendi)

2009 c max titanium kitapçığını arıyorum fakat bulamadım yardımcı olabilir misiniz

Arayın ford direk hattını,oradan gönderiyorlar,hem de ücretsiz,ben 2007 fiestanınkini buldum oradan...

tarihinde Onur Berktaş tarafından düzenlendi
MESAJLARTINIZI BÜYÜK HARFLERLE YAZMAYINIZ VE İMLA KURALLARINA UYUNUZ...
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Misafir

Merhaba,

ford ka için servis el kitabı var bende yalnız italyanca, siteye ekliyorum

çevrilirse bayağı yaralı olur sanırım. dosya boyutu büyük nasıl eklerim

Yorum bağlantısı
Misafir

Teşekkürler, ben bulamıyorum aratıyorum fakat yanlış bişeyler yazıyorum sanırım. yardımcı olurmusunuz.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ertan Çabuk

2003 - 2012 arasındaki modellerin kılavuzlar eklenmiş Ford un sitesine ihtiyacı olan arkadaşlar indirsin nolur nolmaz :D

LİNK

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Mehmet Tüysüz

2003 - 2012 arasındaki modellerin kılavuzlar eklenmiş Ford un sitesine ihtiyacı olan arkadaşlar indirsin nolur nolmaz :D

LİNK

2005 ford focus comfort kitapcıgı yanlıs motor modelim bile yok bulamıyorum

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...