İçeriğe Yönlendir

Hangi Marka Lastik Kullanıyorsunuz?

Tansu Bayram

Recommended Posts

Evren Erakçora

lassa snoways 3 , yol tutuş fevkalade, ama yakıt tüketimi çok kötü. Neredeyse bir litre fazla yakıyor. 

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Konu yaz lastikleri olarak açılmış ama? Bilemedim.:)

Turanza T001 ler eskisin Good Year Eagle F1 Asymmetric alacağım.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Yakıt tüketimini etkiler de hava şartları kadar değil

Motor küçük ya Çağlar abi, araba gitmiyor hissediyorum, yuvarlanmiyor, doğal olarak fazla yakıyor.
Yorum bağlantısı

Yazın Yokohama ,kışın UG 8 . Babamın Kangoo suna Jinyu adında Çin malı 4 lastik aldık. Ş.içi ve köy,köşk yakın mesafelerde kullanıyor diye ses vs. önemsemedik. Parçacı bir abimiz önerdi. Tanesini 115 TL ye aldım(175/65/14). Daha önce marshal, petlas, lassa, goodyear kış lastikleri kullanmıştım. Ömrü ne olur bilemiyorum ama, gayet güzel bir lastik olduğunu düşünüyorum. Karda, kışta çok güzel yol tutuyor. Kendime alacak olsam Jinyu alırım. Kasım ayından Mart sonuna kadar 5 ay kullanacağımı düşünerek markaya para vermeye gerek yok diye düşünüyorum. 

http://www.jinyu.com.tr/

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Nokian wrd3 195/65/15 3 sene lassa kullandiktan sonra kiyaslamak gerekirse cok cok uzerinde.

Yorum bağlantısı
Ertaş Demir

PİRELLİ kar lastikleri yaz lastiği olarak da PETLAS 4 mevsim

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Alpay Sumer

bugun itibariyle kislik hankooklarla bi sureligine vedalasip Matador marka 04/2017 uretimi mevsimlik lastige gectim...markayla ilgili hicbir bilgim yok insallah memnun eder.. ilk etapta biraz sesli geldi..

Yorum bağlantısı
Emre Sutay

Michelin primacy 3 kullaniyorum ama degişesi var artik.. Deli gibi lastik arastiriyorum, hem etiket degerleri ile kullanici yorumlari iyi olsun hem ucuz olsun diye diye kafayi yicem [emoji40] dunlop spfm800 serisi f/p olarak aklimi kurcaliyor.. Ama detayli bilgi bulamadim.. Sava intensa uhp2 diye bi model buldum ama Türkiye de bulamadim [emoji4] 215 50 17 öneriniz varsa alabilirim

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Goodyear yaz, petlas kış lastiği kullanıyorum. Goodyear gayet başarılı ama petlas kış lastiği için özel bir parantez açmalıyım. 3. Kışını geçirdi ve bu yılki kış şartlarında rüştünü ispatladı. Parasına göre on numara.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kışa michelinle başladım.. 2 çeker reno12'ler kadar performans alamadım 4x4'ümden.. Bu sebeple kış ortasında petlasa geçmek zorunda kaldım.. 

Geçen yılki yazlık michelinler'de kendini imha ettiği için yazlık olarak da goodyear aldım.. 

Michelin'ler beni hiç bir zaman mutlu etmedi. Yine etmedi. 

Petlas ilk defa kullandım. ilk yıl performansı olarak başarılı idi. Seneye neler olur Allah bilir.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Lassa Impetus Revo 195 65 15 dört mevsim kullandım çok memnun kaldım. Özellikle ıslak yol performansı çok iyi. Biraz sert ama çok dayamıklı lastikti.

Nokian WRD3 195 65 15 kışlık kullandım çok memnum kaldım. Kampanyadan uygun denk gelmişti 4 yıl önce.

Kumho 215 45 17 kullandım bayağı sesli ve uğultulu lastikti.

Petlas 215 50 17 kışlık kullandım. Parasına göre çok iyi bir lastik.

Bridgestone Turanza Er300 215 50 17 kullanıyorum biraz sert bir lastik şimdilik sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik

Yaz Lastikleri alt forumunda son sayfa tamamen kış lastikleri üzerine. :) Yaz lastiği olarak bu aralar ne kullanıyorsunuz? Ne tavsiye edersiniz? Önceliğim şöyle:

Yol Tutuş > Sessizlik > Yakıt

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Kışın Nokian D4 aldım çok memnunum kaldım, sessiz ve yumuşak, karda çekiş süper.
Yazlık 3 senedir Michelin Primac 3 kullanıyorum, 30 bin km dır kullanıyorum, sesli biraz ama memnunum, dün ani frende asfaltda ABS devreye girdi tedirgin etmedi değil.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Benim kışlıklar Pilot Alpin Michelin. Yazlıklar ise Bridgestone. Michelinden memnunum. Bridgestone ise sert geliyor bana. C-Max'te Continental ve Barum kullandım yazlık lastik olarak, memnundum. Kışlık lastik ise Matador idi, o da gayet güzeldi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...