Murat Memnun

Ios Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

İyiki Almışım'mı diyeyim acaba :)

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Hakan Çelik
gönderildi (düzenlendi)

Android de iyidir, halktandır, mütevazıdır ama androidli bi alete çok fazla uygulama yükleyince ekran geçişleri netliğini kaybediyor ve yavaşlıyor alet. ios'da bu kasılmaya pek rastlamadım.

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
kaybediyo -> kaybediyor, yavaşlıyo -> yavaşlıyor
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ertan Çabuk

daha flaşı desteklemeyen işletim sistemini nedem. peah.

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Murat Dere

Affedersiniz de iOS 5 sol şeridi kapatıp gitmiş...

:);):seytan:

http://www.chip.com....ladi_32401.html

"Android'in GPU konusunda biraz daha çalışması gerekiyormuş gibi gözüküyor." derler. Ben demiyorum. ;)

Sınıfı geçtiği zannedilen Android derslerini epey asmış anlaşılan. :)

Geyik ve atış serbesttir... :)

Senin de amacın bu zaten pis şey! :p Lafı atıp gidersin, insanlar tartışır...

Herkes çıksın arkadaşlar. Alper ulaşamasın amacına. :bambam: Haber de yalan zaten.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mahmut Yıldız

daha flaşı desteklemeyen işletim sistemini nedem. peah.

bir de o var değil mi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Senin de amacın bu zaten pis şey! :p Lafı atıp gidersin, insanlar tartışır...

Herkes çıksın arkadaşlar. Alper ulaşamasın amacına. :bambam: Haber de yalan zaten.

Haber zaten tırışka, haberi çıkaran zaten elma, kendi çalıp kendi oynar her zaman :D

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Serkan Önder

elma sadece hızlı başka birşeyi yok .android ise kafası karışmış. hızlı giden at ve hiç biryere gidemeyen yoldaşı sonuş elde var 0 :biggrin:

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Çağlar Bayur
İyiki Almışım'mı diyeyim acaba :)

maç üstü kastırmışlar sana, mındar, 175 TL vereyim, kargo da bana ait olsun, dostlar ne günler için di mi?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Süper,

Bir kere oyunlarda iphone 4'ü S2 duman eder :D

4s ile S2 arasında uçurum yok.

Zaten 2 ay sonra S3 çıkınca bu haberinde işi bitmiş olucak :D

Ali abi yazın 3 ay Amerikadayım o zamana birşeyler düşünüp ordan alır gelirim birşeyler kafanı yorma sen :D

Süper, S3 yada HTC One x, artık hangisi süper ötesiyse onu alırız, elma zaten kurtlanmıştı, hoşaf bile omaz ondan artık :D

Ha gitmişken S3 alınca şu elmacılar kuyrukta bekliyorlarmış hala, bir uğra sor ne bekliyorlarmış, S3 le elma 5 stoğa girmişmi ona falan baksın garibanlar :D :D

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Benin I9100'deki 400'lük GPU'da sorun yaşamazken, Nexus'taki son derece güçlü 540'lık GPU'nun 200 tane uygulamayı aynı anda açamaması beni rahatsız etmedi. İos5'i son derece gereksiz olan bu başarısından dolayı android kullanıcısı olarak kutluyorum. 3M postitlerin keşfi gibi olmuş biraz ama olsun. Neye niyet, neye kısmet. Pratik hayat çözümlemeleri bakımından hala Android'e yakınım. IOS ile yolumuzun bir yerde kesişirse o da ancak I-Pad'de olur.

Saygılarımla.

Süper, Süper, S3 yada HTC One x, artık hangisi süper ötesiyse onu alırız, elma zaten kurtlanmıştı, hoşaf bile omaz ondan artık :D Ha gitmişken S3 alınca şu elmacılar kuyrukta bekliyorlarmış hala, bir uğra sor ne bekliyorlarmış, S3 le elma 5 stoğa girmişmi ona falan baksın garibanlar :D :D

Avea Nexus'u gtirdi ama sizde bir heyecan göremedim bu konuda?:)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Zafer Ayvacı

Avea Nexus'u gtirdi ama sizde bir heyecan göremedim bu konuda? :)

1X'i görünce unuttu :p

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Benin I9100'deki 400'lük GPU'da sorun yaşamazken, Nexus'taki son derece güçlü 540'lık GPU'nun 200 tane uygulamayı aynı anda açamaması beni rahatsız etmedi. İos5'i son derece gereksiz olan bu başarısından dolayı android kullanıcısı olarak kutluyorum. 3M postitlerin keşfi gibi olmuş biraz ama olsun. Neye niyet, neye kısmet. Pratik hayat çözümlemeleri bakımından hala Android'e yakınım. IOS ile yolumuzun bir yerde kesişirse o da ancak I-Pad'de olur.

Saygılarımla.

Avea Nexus'u gtirdi ama sizde bir heyecan göremedim bu konuda? :)

Şu nexusta bir sıkıntı var, google geliştirici telefonlarında hep böyle şeyler oluyor, o yüzden heycan söndü gitti, galiba bu konuda en iyi HTC sonra Zamzung, birde motorola var ama ülkemize baba modeller gelmiyor ne yazıkki.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Az bekleyelim bakalım, şuan bunları görünce s2-4s-nexus hepsi 3310 gibi görünüyor gözüme, heves meves kalmadı anlayacağın :D

One X yaktı beni, s3 ne yapacak bakalım :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Zafer Ayvacı

Az bekleyelim bakalım, şuan bunları görünce s2-4s-nexus hepsi 3310 gibi görünüyor gözüme, heves meves kalmadı anlayacağın :D

One X yaktı beni, s3 ne yapacak bakalım :)

S3 çıkınca da OneXL çıkar. Sıkıntı yok :p

"hTC ile hep bir adım önde..."

veya

"Çay Erdal Bakkal'da içilir. Erdal Bakkal, Erdal Bakkal, Erdal Bakkal."

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Doğru, one x derken two x çıkar.... yok one x yada s3 çıksın, spot falan alırız inşallah.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Ali

Nexus dedin dedin aylar boyunca....???

Dedim ama şiştim :) güzel, ama ezici olarak daha iyisi gelince işi bitti vallahi :D

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Ada

Ha hı noldu?

Android de sevdiğimiz bir kardeşimiz, iOS da.

iOS biraz hodbin, hodendiş ve hodfuruş bir arkadaş, ama özünde o da iyi insan.

Android biraz daha hakbin, mütevazi, mütevekkil, kekik kokan dağların sarp kayalıkları kadar nazlı.

Şakirt naptın sen ya :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Ada

Gel bak sana iPhone 4S alalım... Büyük aşklar nefretle başlarmış... :):D

ya bırak abi almasın. Ali Cihangiroğlu ile aynı telefonu kullanmak istemiyorum..

Ben onu hep Apple'ı alt edebilecek bir telefonun çıkmasını bekleyen kişi olarak görmek istiyorum :) yoksa forumun tadı tuzu kalmaz :)

• Beğen 3

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Sonunda aldıracaksın vallahi :) Allah tan bu yeni modeller aklımı çeldi, yoksa 4s falan alsam duman edersiniz beni forum aleminde :D

ya bırak abi almasın. Ali Cihangiroğlu ile aynı telefonu kullanmak istemiyorum..

Ben onu hep Apple'ı alt edebilecek bir telefonun çıkmasını bekleyen kişi olarak görmek istiyorum :) yoksa forumun tadı tuzu kalmaz :)

Beklemeye gerek yok, s2 alt eder, one x ezer s3 parça pinçik eder :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Ada

Bırak forumu,sen var ya 4s al,Balıkesir'de bilboardlara ilan veririm Ali abi :)

Knock out.. Apple wins..

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sani Gerşon

Ulen herkes android ios falan diyor, ben hala E71'im ve 9780'imle mutlu mesut gidiyorum, nassı olcek :D

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
gönderildi (düzenlendi)

Sie diyecek sözümyok belki bende yazın alırım :D Oradan alınca benim S2ye verdiğim paradan bile dişe dokunur bir şekilde daha ucuza geliyor o zaman mantıklı elma;ama diğer türlü çok çok çok mantıksız elma :D

Al bendende o kadar, hakettiği fiyattan satılsın çürükte olsa dayanır diyip alırız elmayı :D

Bu arada 4s fiyatları 2000 liranın altına inmiş, e tabi biliyorlar başlarına geleceği, hd tablette manyak ekran var dedikleri gibi meşhur elma satış taktiğini uyguluyorlar, sıkıysa deselerya bizden daha iyisi zamzungta var, yakında tokatı basıcak ekranıylada hızıylada, ama nerde elmada o yürek :biggrin:

Neyse onex yada s3 yurt dışı fiyatları uçuk olmaz ise alırız inşallah, yoksa bilemiyorum artık, eski babasonic GD70 yada mini GD55 imi kullanıcam galiba :D

Panasonic-GD70-01.jpg

169767189l6.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ertan Çabuk

Spartaküs ü telefondan izlememe izin vermeyen telefon telefon olmaaaz :D

Mesajı paylaş

Mesajın linki
İ.Göksel Yaman

maç üstü kastırmışlar sana, mındar, 175 TL vereyim, kargo da bana ait olsun, dostlar ne günler için di mi?

Abicim sana canım feda, Kargo'da benden olsun ayıp ediyorsun :) biz abimize Kargo Masrafı ödetmeyiz.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sani Gerşon

Fun fun fun fun fun.

Esp esp esp esp esp

tokat tokat tokat tokat tokat

0-100 0-100 0-100 0-100 0-100

50-250 50-250 50-250 50-250

kuzu kuzu kuzu kuzu kuzu

300 500 300 500 300 500

Bende s40 lı bir telefonla gidiyorum yola şu anda :D Sürekli uğraşıyorum netle falan 15günde 100mb bitmiş daha S2 olsaydı bu kadar uğraşmaya 1gb paket biterdi,Bugün elime e71 geçti dedim bir internete gireyim baktım uğraştıracak geri kapattım hemen :D Sayfada sağ sol bile yaparken donarmı bir telefon donuyor vallahi :D Huzur android ve iosta abi...

Birde o bb yi kapattıktan sonra açılmasını bekelrsem ben haftada 1-2 lere kanser olur çıkarım sinirden,pis espri yapmıyorum bb ile ilgili :D

BBos 6'nın açılış süresi maksimum 1dk :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki