Murat Memnun

Ios Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
3 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

eksenler ne anlama geliyor?

Pil % doluluk oranı ile cpu frekansı. Birimlerin yazılmamış olmadığı fark ettim yine de yazmam gerekirdi.

Test 6s için yapılmış. Eski batarya ile yeni batarya ile Geekbench sonuçları.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Eren Gökmen

Bu arada son yillarda telefon fiyatlarinin cok abartili oldugunu dusunuyorum. son 3-4sene icinde telefon fiyatlari 2 katina cikti. Fiyati bu kadar artan baska bir sey yok sanirim. Teknolojiye bakarsak, bugunku amiral gemisi telefonlarin yapabildikleri ile 3-4 sene oncesininkilerin yapabildikleri arasinda bariz farklar yok. Aslinda guc farki cok ama pratik kullanimda o guce ihtiyac yok

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mahmut Yıldız

Ne yazık ki 1000 dolar seviyelerine çıkan amiral gemileri ile 4 tl üzerine iken dolar ile bizim için durum çok kötü. 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Eren Gökmen
4 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Ne yazık ki 1000 dolar seviyelerine çıkan amiral gemileri ile 4 tl üzerine iken dolar ile bizim için durum çok kötü. 

Aynen. Cihazlarin dolar bazinda fiyati iki katina cikti zaten. TL de dolar karsisinda yari yariya eridi. Bir de ötv... Allah kolaylik versin herkese. 

Her ne kadar sevmesem de telefonda az kalin silikon kilif ve temperli cam mutlak kullanilmali. Dustugu gibi en az 2 maas çöpe gidiyor...

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın
59 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

telefona toplam verdiğimiz parayı hesap edersek ben iOS kullananların daha az verme ihtimali olduğunu düşünüyorum.

Esma,büyük kızım. 5S çıktığı hafta aldık ve hala kullanıyor. İyi bir üniversite seçimi sonrası sözüm var. Modeli yenileme olarak. Bu arada anne iki telefon yeniledi, babayı saymayalım.

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mert Yeldan

e5394805de210ba01b3d98b2743daa72.jpg
b8405676ec874e8c49c37c8a394ac5c2.jpg

Dün akşam yatarken şarjdan çekmiştim. Tam gün kullanım. 9 saat aktif kullanım. Bir de kötü derler.
Memnunum

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Çağlar Bayur
40 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

büyük kızım. 5S çıktığı hafta aldık

iyi yapmışsın, ben htc ile başlattım hata yaptım, artık telefon beğenemiyor.

• Beğen 2
  • Mutlu 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın
3 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

iyi yapmışsın, ben htc ile başlattım hata yaptım, artık telefon beğenemiyor.

Bi dakka. Her özellik kullanılacak ise tamam. Bizimkiler belirli özellikleri kullanıyor

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mahmut Yıldız

Zaten her şeyi kullanmasına da izin vermez herhalde ios. 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

:)
Yeni yılınız hayırlı olsun millet

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mustafa Arıkan

Konu hoşuma gitti bir şeyler yazayım bende :)

2008 yılından beri yani ilk nesil iPhone (TR'de satılmayan model)'dan beri iPhone kullanıcısıyım. Ve çok memnunum. İlk çıktığı yıllarda çok haşır neşirdim jailbreak'ler filan DH'de çok aktiftim.

Askerlik evlilik derken sadece sıradan kullanıcı moduna geçtim.

En son 4,5 yıl önce iPhone 5 almıştım ki bu haftasonuna kadar da onu kullandım. iPhone 8 alıp yola devam dedim.

Eski iPhone'ların yavaşlatılması ile ilgili güzel bir caps vardı. Samsung misilleme yapmış güya ve bir kullanıcı zaten kendi yavaşlıyor yazmış :) 

Eşim başta olmak üzere etrafımdaki tüm kullanıcılar bunu yaşadı bizzat. Ben ki daha düne kadar 5 yıllık iPhone 5 kullanıyordum. Onda bile hız olarak çok sorun yaşamadım. Ne donmalar ne kasmalar olmadı hiç.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek

Bir telefonu 4,5 yıl kullanabilmek çok güzel.. 

Benim öyle bir telefonum olmadı henüz. 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki