Murat Memnun

Ios Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Recommended Posts

Harun Aydın

galaxy s 2 de kullandım şuan iphone 4 s kullanıyorum bende biraz teknoloji hastalığı var (: ama kim ne derse desin şuan 4 s in yerini tutmaz android benim görüşüm hem s 2 den dayanıklı hem bilgisayara ihtiyaç duymuyorum hiç bizaman s2 de ayda yılda işim olursa girerdim nete bunda 7 24 ford clup facebook her işimi telefondan görüyorum

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Murat Dere
(düzenlendi)

yeni yayınlanan bir güncelleme olduğu için konu açtım.haberi olmayan iphone kullanıcıları olabilir diye bilgi vermek istedim.ayrıca konu açmanın ne gibi bir sakıncası var ki

Verdiğim linki bile incelememişsin. Konu açmanın sakıncası yok da aynı konuyu ikinci defa açınca pek çok forumda hoş olmuyor diye duydum.

galaxy s 2 de kullandım şuan iphone 4 s kullanıyorum bende biraz teknoloji hastalığı var (: ama kim ne derse desin şuan 4 s in yerini tutmaz android benim görüşüm hem s 2 den dayanıklı hem bilgisayara ihtiyaç duymuyorum hiç bizaman s2 de ayda yılda işim olursa girerdim nete bunda 7 24 ford clup facebook her işimi telefondan görüyorum

Niye öyle yapıyordun ki? Ben 7/24 S2'de geziyorum internette. Hem kim demiş 4S'nin S2'den dayanıklı olduğunu. Sen düşme testi karşılaştırmasını incelemedin sanırım. Ama Android 4S'in yerini tutamaz da haklısın çünkü Andoid daha iyi. ;)

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Güven Sevgi
(düzenlendi)

hocam verdiğiniz linki bırakın incelemeyi , bu konuyu başından beridir takip ediyorum zaten... gereksiz ios - androıd kapışması ve espiriler üzerine kurulu bir konu....şurada ihtiyari bir bilgi paylaşayım dedim onu da kursağımda bıraktınız....tebrikler

tarihinde Güven Sevgi tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

İşin şakasındayız :) yalnız özellikle şunu kabul edin, 4s s2 den sağlam falan demeyin, 4s kırılma oranı olarak s2 yi tokatlar, daha zayıf olduğu bilimsel gerçektir, testler ortada, hadi kırılmadı metal çerçeve çizildi, bütün havası gider, yaptırında maliyeti görün, SAR değeri uçuktur, ekran kontrası süper amoledin yanında hiçtir, piksel yoğunluğu demeyin o kadar küçük ekranla akıllı telefon olmaz, zaten akıllı değil multimedya cihazıdır ayfon, ios ta buna uygundur, andro farklı bir kulvarda, multimedya olayı androda yan özellik, ios taki gibi tek özellik değil :D

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Murat Dere

hocam verdiğiniz linki bırakın incelemeyi , bu konuyu başından beridir takip ediyorum zaten... gereksiz ios - androıd kapışması ve espiriler üzerine kurulu bir konu....şurada ihtiyari bir bilgi paylaşayım dedim onu da kursağımda bıraktınız....tebrikler

Güven'im, bu söylediklerini o konuyu açarken söyleseydin yönetim de kapatmazdı belki be kardeşim. :) Bu konuyu bildiğinin farkında olsam öyle mi yazardım? Senin yazdıklarından bu konunun farkında olduğun çıkmıyordu ki... Neyse, hadi affettim seni. :p

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mert Yeldan

En büyük Andro En kral Andro Çok yaşa Andro.. Tamam Ali abi :D

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Beleşse bana ver, ufaklığa vereyimde angry birds falan oynasın, parayla olmaz zaten PSP var, ezerim 4s i :D

Not: Hem sen nasıl olduda bu işi çözemedin, Uçak hemide Yüksek Mühendisi adam şu kırılgan 4s e bir cam uyduramazmı, kokpit camı falan olmazmı :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Kokpit camı da olsa Galaxy S2'nin cam kalitesine yetişemez diye korkuyorum... :);)

Ha şunu bileydin, zamzung üstün alet, yüce Andro S2 :tap2:

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Murat Dere

Antroit işte o kadar büyük ki, Alper'i bile dize getirdi. Bi de bize getirse... ;)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Her türlü cam itina ile kırılır :p

Sana özellikle bravo demek istiyorum :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Coşkun Filiz

en az Microsoft tan nefret ettiğim kadar iphone danda ediyorum. MS W milenium ve vista diye betaları çıkartıp işletim sistemi diye sattı, apple da telefona led flas koyup yeniymiş gibi, yazılıma video edit koyup yeni birşey yapmış gibi gösterip, ön yüze kamera koyup sadece iphone larla kullanılmasını sağlayarak MS geçmiştir bence. benden uzak allaha yakın.... almam alanada mani olmam.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Bada'yı niye karıştırıyosunuz ya :biggrin: O samsung'un üvey evladı zaten çıkalı 2 sene olmadı. Kendi işletim sistemi olmasına rağmen samsung sahip çıkmıyorb :D

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Ada

İphone 4s'im ile takas yapabileceğim bir android telefon arıyorum arkadaşlar..

işletim sistemi olarak daha güçlü,ekran çözünürlüğü muhteşem,kamerası en az 8mp,olsun yeterli..

Neticede android telefonları niteleyecek sıfatlar sanırım adorable,excellent,hilarious benim için..

Şaka lan şaka,bostancı'dan sevgilerle :p

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Ada
(düzenlendi)

Arif nerde, şımaykıl nerde :D

Arif'in manchestera attığı golü arıyodum :p

tarihinde Fatih Ada tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

İphone 4s'im ile takas yapabileceğim bir android telefon arıyorum arkadaşlar..

işletim sistemi olarak daha güçlü,ekran çözünürlüğü muhteşem,kamerası en az 8mp,olsun yeterli..

Neticede android telefonları niteleyecek sıfatlar sanırım adorable,excellent,hilarious benim için..

Takas için boşa umutlanma, andro cu hiç kimse elindekini veripte 3310 almaz :D sen en güzeli millet uyanmadan (ip ciler uyanana kadar zaman çok ama...) sat ip nide o parayla işe yarar birşey al :biggrin:

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Ada

Takas için boşa umutlanma, andro cu hiç kimse elindekini veripte 3310 almaz :D sen en güzeli millet uyanmadan (ip ciler uyanana kadar zaman çok ama...) sat ip nide o parayla işe yarar birşey al :biggrin:

Alıntılarda işine gelen yerleri alma sadece :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Alıntılarda işine gelen yerleri alma sadece :)

Tamaam, mesela şurada andro ve S2 yi tanımlamışsın.

"işletim sistemi olarak daha güçlü,ekran çözünürlüğü muhteşem,kamerası en az 8mp,olsun yeterli"

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Ada

Ahahaha :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Ada

Alper abi,

Şimdi hangi repo ları kurayım? Malum aylardır mağdurdum :D

Mesajı paylaş

Mesajın linki
H.Cenk Bayrakçı

Android candır. :p:D:selo:

• Beğen 4

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Ada

Güncelle ve jb yap,bende sorun yok yaptım 4s de..

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Yılmaz Ertek

çıkar çıkmaz uyguladım, çok memnun değilim.

kilit ekranındaki kamera kısayolu çalışmıyor. sık sık beyaz icon sorunu yaşıyorum.

1-2 yama çıksın tekrar jb yapacağım.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Ada

çıkar çıkmaz uyguladım, çok memnun değilim.

kilit ekranındaki kamera kısayolu çalışmıyor. sık sık beyaz icon sorunu yaşıyorum.

1-2 yama çıksın tekrar jb yapacağım.

Bende çalışıyor?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Ada

Uygulamalar, rehber, fotoğraflar, mesajlar, e-posta ayarları kaybolur mu peki?

Kayıp yok..

Mesajı paylaş

Mesajın linki