İçeriğe Yönlendir

Vw Caddy Debriyaj Balatası

Ercüment Koyuncu

Recommended Posts

Ercüment Koyuncu

Arkadaşlar 2 gün önce kayınbabam aradı ve arabadan duman çıktı diye beni aradı bende kenara çekip beklemesini söyledim ve hemen yanına gittim araca 2 metre kala balata kokusunu aldım bu arada acemi olduğunuda söyleleyim tabi tüm uyarılarımıza ragmen her nekadar hayır desede ayak yine debriyajda yol almış neyse ben el firenini çektim ve 1. vitesete kalkmayı denedim balata kaçırmıyor öğrenmek istediğim kullanmaya devam edebilirmiyiz yoksa baskı balata değişmesi gerekiyormu.

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu
Balatanın ömründen biraz gitmiş ama madem kaçırmıyor,ben kullanmaya devam ederim...

teşekkürler onur bey

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

zamanında yokuş yukarı ışıklarda durduğumda acelem ve dalgın olduğum için 1 vites yerine 3 vites de araçı yürütmeye çalışmışdım defalarca stop etmesine ve duman ve koku çıkmasına rağmen aracı o şekilde kullanmıştım sorunsuzca ve senelerce...

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu

aracı kullandım dediğiniz gibi kalkışta sorun yok hızlanmadada bir sorun yok şu anda yorumlarınız için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Bu kedilerde, baskı balata sorunlu diye duymuştum. Doğrumu?

Evet i müşterimizde var ne çektiyse baskı balatadan çekti.Dikkatli kullanmak lazım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bence ömrünün yarısından fazlası gitti, bu kısım tasarım hatalı düzeltemediler.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)
Bu kedilerde, baskı balata sorunlu diye duymuştum. Doğrumu?

Manuel Caddy'lerde bu sorun var Hüseyin abi, dikkatsiz kullanılmda ve çok zorlanırsa çok erken arıza çıkartıyorlar.

Yeni 1.6'larda sorun çözülmüşmü bilgim yok, piyasaya yeni çıktıgı için yüksek km'ye ulaşan tanıdıklarım henüz yok...

tarihinde U?ur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Bence ömrünün yarısından fazlası gitti, bu kısım tasarım hatalı düzeltemediler.

Yo gayet de düzelttiler. :flowers: Hem de çok kısa sürede. :D Mondeo 1.6 lardaki hala devam ediyor ama. :unsure:

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu

35000 lerde bi degisti arac simdi 55000 lerde acemilikte isin icine girince tekrari yakin ozaman

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Yo gayet de düzelttiler. :flowers: Hem de çok kısa sürede. :) Mondeo 1.6 lardaki hala devam ediyor ama. :good1:

Sen öyle san, mondiyi karıştırma, mondi alacaksan 2.0 tdci alacaksın, gerisi olmaz :)

Yorum bağlantısı
Levent Pamukçuoğlu

vw lerin genel sorunu baskı balata.çabuk bitiyor.şimdi kullanıma bağlı denilecek ama öyle değil.0 vw lerin gayet sakin kullanımdan sonra araçtan inilince balata kokusundan yanına yaklaşılmıyor.ayrıca abimden biliyorum doğuş otoda çalışırken şikayetlerin %90 ı baskı balatanın erken bitmesiydi.erken dediğim 20bin-30bin km.bence erken

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu
Bir sorun olduğu belli. Ama bizim ülkede kimse bunu kabul etmez.

caddy balata sorunu

Linkte yazılanlara baktımda benim kayın babam acemi değil gayet ustaymış 35000 lerde ilk balata değişti :)

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu
VW'nin turbosu da naziktir, ona da dikkat edin bence. :rolleyes:

Aman allah korusun

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...