İçeriğe Yönlendir

Park Sensörü Durmadan Ötüyor.. (06'Corolla)

Yiğitcan Coşar

Recommended Posts

Mustafa Özcan

Bu sıralar benim aracımın park sensörüde sürekli ötüyor.Havalar ısınınca eski haline geri geliyor.Soğuk havalardan mı yapıyor bilmiyorum.Ama çok can sıkıcı bir durum.Bunun bir çözümü var mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Park etmenin sensörü mü olurmuş? Park sensörü olan araca binince geri geri park edemiyorum ben. Edebileni de tebrik ediyorum. :)

floresanı / sciroccoyu sensörsüz park et bakalım, zamane dizaynlarında zorunluluk gibi. Ben de çok zorlanırım arkamdan cıyaklayan sensör olunca ama

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

floresanı / sciroccoyu sensörsüz park et bakalım, zamane dizaynlarında zorunluluk gibi. Ben de çok zorlanırım arkamdan cıyaklayan sensör olunca ama

floresanı denemedim de şirokko gayet kolay parkediliyor. Arka camın bittiği yerle arabanın bittiği yer nerdeyse aynı.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mustafa Acar

benim aracımdada aynı sorun var sanırım sorun havanın çok soğuk ve nemli olduğu zaman sensörlerde kısa devre oluşuyor tabi bazen yağmurlu havalardada oluyor hava lar biraz düzelince bakacağım bütün sensörlere silikon veya conta uygulayacağım bakalım düzelecekmi

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Kısa devre oluyor. Biz serviste taktırmıştık, bu sorunu yapınca götürdük kısa devre dediler. Sorunu orada düzelttiler..

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Sudandır sudan. Kısadevre yapıyordur. Elektriği muhtemelen geri vites lambasından almışlardır. Sesi kesmek için geri vites lambasından çıkan kabloyu takip edin. beyine ulaşınca kontağı açıp geri vitese takın ve her sensörün kablosunu sıraya çıkarın. sesin kesildiği sensör bozulmuştur. Bırakın çıkık kalsın. ortadakilerden biri ise tam randımanlı olmasa da yine de iş görür.

Yorum bağlantısı
Onur Çankaya

Aynı durum bende de başladı..Nadiren yapıyo ama geri vitesten çıkarıp tekrar geri vitese almadan düzelmiyor..Bir de eskiden 2 metreden itibaren başlardı ötmeye.Şimdi 70-80 cm kala başlıyo ötmeye..Güvenemez oldum..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...