İçeriğe Yönlendir

Servis Ve Usta Önerileriniz (Ankara)

Orçun Ural

Recommended Posts

Orçun Ural

Arkadaşlar Ankara Ostim yada Şaşmaz'da iyi bir ford servisi yada mondeodan anlayan iyi bir tamirci tanıdığı olan varmı ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Dökmeciler San. Sit. 10. cad. 11. blok. no:23 Şaşmaz. Fatih Oto. Fatih Usta.

Ford servsi değil ancak benim ve çevremin bütün araçlarını ona götürüyorum. İşçiliği ve tesbitleri güzeldir.

Tel no: 278 51 13 - 0533 517 68 02

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Orçun Ural
Dökmeciler San. Sit. 10. cad. 11. blok. no:23 Şaşmaz. Fatih Oto. Fatih Usta.

Ford servsi değil ancak benim ve çevremin bütün araçlarını ona götürüyorum. İşçiliği ve tesbitleri güzeldir.

Tel no: 278 51 13 - 0533 517 68 02

Saygılarımla.

tesekkür ederim evren bey hemen gidiyorum.saygılar

Yorum bağlantısı
Taner Kaplan

sasmaz oto sanayi nde can oto var murat usta bende ankaraya gittigimde ona giderim

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
(düzenlendi)

çok süper bi tamirci Çağlar Oto İvedik Organize Sanayi Bölgesi 21.Cadde 615.Sokak No:27 Özpetek sanayi sitesi ostim-ankara sadece ford otolara bakıyor adamların ellerinde her türlü makina ve techizat var benim kayınpederinde focus 2 si ticari taksisi var sürekli oraya götürüyor çok memmun kesinlikle tavsiye ederim. çünkü sadece forda bakıyor tel:0312.394.11.60 cep:0532.634.72.96

tarihinde Deniz Tayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
http://www.yigitotofordservisi.com/

Bu güne kadar beni hiç mahçup etmediler.

Adımı söylerseniz gerekli tüm indirimi yapacaklardır , bende yaptıkları işlerin arkasındayım.

son bakımımı CUBla burada yaptırdık taktıkları bosch marka balatalar süper. tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal
(düzenlendi)
son bakımımı CUBla burada yaptırdık taktıkları bosch marka balatalar süper. tavsiye ederim.

alaattin kardeşim ben de şu karank keçesi işini bir halledeyim sonra cub'unda tavsiyesi ile oraya gitmeyi düşünüyorum inşallah.

çıkışına denk gelirse alırım da seni işten. beraber gideriz

tarihinde Orhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
alaattin kardeşim ben de şu karank keçesi işini bir halledeyim sonra cub'unda tavsiyesi ile oraya gitmeyi düşünüyorum inşallah.

çıkışına denk gelirse alırım da seni işten. beraber gideriz

olur abi gideriz valla. ben işten öğlen 15:30 da çıkıyorum sabahçı olursak ama o önemli değil sen gideceğin zamanı haber verirsin ben yine gelmeye çalışırım seninle hem ufak toplantı olur :) cub sen ben

Yorum bağlantısı
Akif Tanık
(düzenlendi)

Yahya usta mı yapıyor bakımları :D Ama gelin size bir yer daha önereyim...Şaşmaz 3.sokakta lider oto var...Muammer usta'yı bulun selamımı söyleyin yeter...

tarihinde Akif Tan?k tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal
(düzenlendi)
olur abi gideriz valla. ben işten öğlen 15:30 da çıkıyorum sabahçı olursak ama o önemli değil sen gideceğin zamanı haber verirsin ben yine gelmeye çalışırım seninle hem ufak toplantı olur :D cub sen ben

eyvallah düşünmen yeter.

hem cub'dan şu yeni modifiye işinin deteylarını ögrenirim;)

tarihinde Orhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Bala

Yücel Oto vardı. Ustanın adını hatırlayamadım.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

sedece FORD araçlarına bakan iyi bi servis biliyorum çokta memnunum ve oto eleltirik işinede bakıyorlar ayrıca.. NUR FORD ..başken oto sanayi sitesi 52 sokak no :32 ergazi ankara 0312 278 01 17.. :D

Yorum bağlantısı
Orçun Ural

herkese teşekkürler çok yardımcı oldunuz artık bu konuda bilgi sahibi oldum sayenizde tamirci aramayacam artık :f1:

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ufuk Kılınçarslan

şaşmazda can oto var.gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz çok dürüs, ne gerekiyorsa onu yapıyor.kesinlikle gereksiz malzeme kullanmıyor.şiddetle tavsiye ederim murat usta:05376787617

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Poyraz Peyk
çok süper bi tamirci Çağlar Oto İvedik Organize Sanayi Bölgesi 21.Cadde 615.Sokak No:27 Özpetek sanayi sitesi ostim-ankara sadece ford otolara bakıyor adamların ellerinde her türlü makina ve techizat var benim kayınpederinde focus 2 si ticari taksisi var sürekli oraya götürüyor çok memmun kesinlikle tavsiye ederim. çünkü sadece forda bakıyor tel:0312.394.11.60 cep:0532.634.72.96

Arkadaşlar ÇA

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

Yiğit oto gerçekten ilgileniyor müşterileriyle fakat bizim aracdaki dtc123 hatasını silemediler ne hikmetse...

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

Bilmiyorum abi Yahya ustayla denemeye çıktık, hız sensörü dedi değiştirdik...

Sonra bilgisayara bağlandı dtc123 için kod siliniyor kontağı kapatıp açınca tekrar görünüyor focus'a :elveda: denilecek gibi...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alper Aksakal

şaşmazda ankara oto yusuf usta tavsiye ederim benim fiestaya hep yusuf usta bakar saolsun :rolleyes:

Yorum bağlantısı
A.Kadir Özmen

Yıldırım sanayi sitesinde yüksel oto var.

Yalnızca ford a bakıyor.

İşciliği çok iyi birde gereksiz parça değiştirmiyor.

Tel: 0532 653 26 63

312 278 40 81

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
(düzenlendi)
Yıldırım sanayi sitesinde yüksel oto var.

Yalnızca ford a bakıyor.

İşciliği çok iyi birde gereksiz parça değiştirmiyor.

Tel: 0532 653 26 63

312 278 40 81

tavsiye ederim ben vw gurubuna bindiğim sıralarda tanıştım gerçekten tavsiye ederim ustalıkları iyidir bence bi deneyin.

tarihinde Yavuz Emrem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Zafer Ofli

Dün aracıma simge peugeotta bakım yaptırdım muayene öncesinide düşündüğümden hemde km si gelmişti.

Mobil yağ 5-30 50 TL

Yağ filtresi-hava filtresi-polen filtresi 30 TL tuttu. Bu parçaları şaşmazda şah makinadan aldım

Serviste ise gerekli değişimler yapıldı ayrıca egsaz yaylarında gevşeklik oluşmuş onlar sökülerek altlarına pul konularak tekrar sıkıldı eskisinden daha az motor sesi gelmeye başladı. Fren ayarlarına bakıldı ve arka kampanalrdan ayar yapıldı. Üst kapak contasından yağ kaçırmaya başlamış söküldü sıvı silikonla tekrardan yapıştırıldı. Geri vites müşürü arızalıydı geriye taktığımda vites topuzundan bastırdığımda yanıyordu parça fiyatını sorduk 90 Tl deyince tamiri yapıldı.Vites geçişleri sertti o kısma sıvı gres sıkıldı biraz daha rahatladı.

Tüm bu işlemler sonucunda 50 TL işçilik verilerek bakım tamamlandı

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tuna Yiğit
Yiğit oto gerçekten ilgileniyor müşterileriyle fakat bizim aracdaki dtc123 hatasını silemediler ne hikmetse...

Bugün Yiğit oto'da disklerimi değiştirip yağ değişim bakımı yaptırdım

Nihat bey ve Yahya ustaya teşekkürler

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
Şimdi hangisi doğru :vandal:

sen söyle hakan abi, hangisi doğru. :bomb:

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ahmet Küçük

bugun tur otoya gitti.CUB(can bey)sağolsun cok ilgilendi.aracın bütün bakımı yapıldı.ekstradan cam sileceklerim değişti.krom nikelaj cam cıtası uygulaması yapıldı.kesinlikle alınan işçilik fiyatı ankaradaki 4 tane özel servisten aldığım aldığım fiyatın yarısıydı.üstelik yetkili servis burası...

ayrıca''''ankarada ikiler ACL servisini burda kınıyorum ve eleştiriyorum.'''1 yıl önce 54.50 ytl ye orjinal diye takılan c-max polen filtersini yan sanayi olduğunu(tahminen 10 ytl) bugun öğrendim.daha neler neler..istyenlere özelden yazabilirim.

TUR-OTO'YA ya CUB beyi bulun içiniz ve cebiniz rahat etsin...(kesinlikle reklam değil)

yeniden tesekkürler CUB!!!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Şadan Karakaya
(düzenlendi)
http://www.yigitotofordservisi.com/

Bu güne kadar beni hiç mahçup etmediler.

Adımı söylerseniz gerekli tüm indirimi yapacaklardır , bende yaptıkları işlerin arkasındayım.

Bugün enjektör temizliğini ve 60.000 bakımını Yahya ustaya yaptırdım, sağolsun çok ilgilendi. Teşekkür ediyorum.

tarihinde ?adan Karakaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...