İçeriğe Yönlendir

Servis Ve Usta Önerileriniz (Ankara)

Orçun Ural

Recommended Posts

Cihan Yetişken2
hocam yapmayın pazartesi günü randevum var, teleflex taktıracağım aracıma başer de. daha önce çok tatıştık lpg bölümünde am şimdi kurt düşürdünüz. biraz açar mısınız?

Teleflex aslında iyi bir sistem ama daha önceden takan firmadan dolayı sanırım, hep sorunlar oluyordu. Başerde taktıranı hiç duymadım. Bu işlerde önemli olan işçiliktir zaten.

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan
hocam yapmayın pazartesi günü randevum var, teleflex taktıracağım aracıma başer de. daha önce çok tatıştık lpg bölümünde am şimdi kurt düşürdünüz. biraz açar mısınız?

evet haziran ayından itibaren takmaya başlamışlar.

atiker - fiyatını hiç sormadım

brc - 1600 tl ama peşin taksit durmunu hatırlamıyorum

teleflex - 2000 peşin 2150 taksit

prins - 2100 peşin 2250 taksit

montaj birbuçuk gün sürüyormuş, manifoldu söküp dışarıda deliyorlarmış, içine pislik kaçmasın diye. aldığım bilgiler bunlardı.

Teleflex taktırmaya karar verdiyseniz gönül rahatlığıyla taktırabilirsiniz. Benim önceki aracımda Teleflexdi, şimdi yeni aldığımada Teleflex taktıracağım, içinize kurt düşmesin, kit iyidir, zaten sizde Ankaradasınız, sorun yaşadığınızda hemen gidersiniz ama sorun yaşıyacağınızı sanmıyorum. Benim hiç arıza ışığı yanmadı ve Benzinli gibi performanslı kullandım. Başere gidin ve taktırın

Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar
Teleflex taktırmaya karar verdiyseniz gönül rahatlığıyla taktırabilirsiniz. Benim önceki aracımda Teleflexdi, şimdi yeni aldığımada Teleflex taktıracağım, içinize kurt düşmesin, kit iyidir, zaten sizde Ankaradasınız, sorun yaşadığınızda hemen gidersiniz ama sorun yaşıyacağınızı sanmıyorum. Benim hiç arıza ışığı yanmadı ve Benzinli gibi performanslı kullandım. Başere gidin ve taktırın

eyvallah abi, pazartesi sabahtan bırakıyorum inşallah dediğiniz gibi olur sorun çıkmaz

Yorum bağlantısı
Faik Sidar
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar...

Özellikle Ankara'da iyi usta sıkıntısı çeken arkadaşlara tavsiye edebileceğim bir yer.

Azim Oto

Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 2559. sokak No:14

Erol Usta

0 312 278 60 05

Fordclubtr üyelerine %5 özel indirim.

Ustanın elinde birçok malzeme (çıkma - yeni) mevcut.Yani arıza durumunda şunu al deneyelim demiyor kendi getirip deniyor hemen.Ayrıca Ids de var.İlkin bilgisayarla teşhisi yapıp ona göre arızaya bakıyor.Ford'dan başka aracada kesinlikle bakmıyor.Mümkün olduğuncada orjinal parça kullanır veya ister.Telefon açıp gitmenizde fayda var çoğu zaman randevuyla çalışıyor.

tarihinde Faik Sidar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Merhaba arkadaşlar...

Özellikle Ankara'da iyi usta sıkıntısı çeken arkadaşlara tavsiye edebileceğim bir yer.

Azim Oto

Erol Usta

278 60 05

Ustanın elinde birçok malzeme (çıkma - yeni) mevcut.Yani arıza durumunda şunu al deneyelim demiyor kendi getirip deniyor hemen.Ayrıca Ids de var.İlkin bilgisayarla teşhisi yapıp ona göre arızaya bakıyor.Ford'dan başka aracada kesinlikle bakmıyor.Mümkün olduğuncada orjinal parça kullanır veya ister.Telefon açıp gitmenizde fayda var çoğu zaman randevuyla çalışıyor.

Teşekkürler Faik Bey.

Verdiğiniz telefon 312 alan kodu ile mi.. Cep telefonu mu ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Faik Sidar
Teşekkürler Faik Bey.

Verdiğiniz telefon 312 alan kodu ile mi.. Cep telefonu mu ?

Mehmet Abi kusura bakma gözümden kaçmış.Gerekli düzeltmeyi yaptım.

Yorum bağlantısı
Osman Bala

En sevdiğim yönü dükkanın her zaman tertemiz olmasıdır. İşini bilir.

Yorum bağlantısı
Faik Sidar
Yalnız ana sayfadaki Azim oto hakkında bölümü gülünç olmuş :)

Katılıyorum. :) Kendilerine ilettim durumu.Önerilere açığız, biraz aceleye geldi diyolar.

Yorum bağlantısı
Misafir
Yalnız ana sayfadaki Azim oto hakkında bölümü gülünç olmuş :)

+1

ford hakkında yazmış.firması hakkında bilği yok.vardır bir sebebi.ford markasına övğü yaparak kendinide buna dahil ediyormuş havası var.böyle ise çok yanlış değil ama iç sayfada olması gereken bir yazı.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali ihsan Ergin

Evet, bana da tuhaf geldi, ama henüz yeni düzenlenmiş site heralde.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Serkan Can Demibaşı
Merhaba arkadaşlar...

Azim Oto

Erol Usta

0 312 278 60 05

merhaba sayın abiler ben de bu cumartesi şaşmaz da yiğit otoda aracıma buyuk bır bakım yaptırdım.900 lıra lık .ama sindi ellerine saglık adamlar bı işin ustası harbiden

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Başar Mert

Arkadaşlar başka konularda vardı galiba açık olan ama göremedim. Focus'umun geçen ay ki yağ bakımında disklerin ve balataların bittiğini söylemişti değiştirsen iyi olur demişti o zaman verdiği fiyatlar yanımda para olmadığı için fazla gelmişti, ben otomotiv sektöründe olduğum için satıcılarımızdan temin ettim ve getirttim ama Ankara'da bildiğiniz iyi bir usta varsa nereye taktırabilirim gitmişken kışlık lastikleride değiştireceğim. Şimdiden teşekkür ederim herkese birde benim araba 120 km hızın üstünde ön camın sağ tarafına doğru bir yerden ses geliyor ya sanki hava alır gibi cızırtı yapıyor, nedendir nasıldır anlamadım onu nasıl çözeriz sizce.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Başar bey başlığa "Yardım" yerine sorununuzu anlatan küçük bir açıklama yapsanız daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Ben başlığınızı düzeltiverdim.

Yorum bağlantısı
Başar Mert
Başar bey başlığa "Yardım" yerine sorununuzu anlatan küçük bir açıklama yapsanız daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Ben başlığınızı düzeltiverdim.

Sevgili moderatörüm haklısınız özür dilerim :) ellerinize sağlık benim yerime yazdığınız için,daha dikkatli olurum.

Ford Oto Yıldırım , selamımı söyleyin ne gerekiyorsa yaparlar , büyük ihtimalle bende oralarda olurum zaten :friends:

http://www.fordotoyildirim.com/

Can abi zaten seninlede tanışmak istiyorum. Batıkent'te çalışıyorum bende,bana çok yarıdımın dokunacağına eminim o yüzden inşallah görüşürüz benim işler çok yoğun oluyor işten vakit bulupta arabayla ilgilenemiyorum dolayısıyla pazar günleride açıkmıdır ki burası eğer izin alabilirsem mutlaka giderim. Tabi selamını söylemeyi ihmal etmem abi :bravo: biraz indirim yaparlar en azından değil mi... Tekrar teşekkür ederim abi ilginize bilmediğim bir yere gidipte ne yaptıklarını anlamadan dönmek istemiyorum, böyle daha iyi olacak sanırım...

Yorum bağlantısı
Başar Mert
Can kesin oralarda olur o doğru.Ama Ustalarının hem kişilik hem de iş kalitelerine ben de kefilim diyebilirim.

İlker hocam sizede teşekkür ederim kusura bakmayın forumdakileri yavaş yavaş tanımaya çalışıyorum. Sizinlede tanışırsak yine bana çok faydalı olacağınıza inanıyorum :friends: çünkü şimdi gördüm diş hekimi yazıyor hemen bir ? belirdi kafamda benim dişlerim azıcık sorunluda bu konudada sizden yardım alabilirim galiba :) Ben bu forumu çok sevdim ya her derdine deva bulabiliyorsun ne güzel... Yaşasın ford dostluğu...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Mangalda, çıkmış lastiği de değerlendirirsiniz, rüzgar yoksa da egzos testi yaparsınız belki :friends:

Yorum bağlantısı
Başar Mert
Başar bey yardımım donukursa ne güzel sevinirim buna.

Bi iki haftaya pazar günü dükkanı açıp mangal ve artı araç bakımları yapacaz olmazsa o gün değiştiririz :lol:

İndirim konusunda sorun yok :D

Abi tabi oda olurda bakalım eğer izin alabilirsem yarın yada cumartesi uğramayı düşünüyorum ben, 7-8 mayısta memlekete gideceğimde uzun yol biraz gitmeden değiştiriyim diyorum balataları olmadı acil olanları yaptıryımda diğerlerini dediğin gibi o pazar gelebilirsem ozaman yaparız abicim.

Hakan abi evet gelirsen bekleriz ankaraya...

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya

bende aracıma egr ve maf temizliği yaptıracaktım acaba orda yaptırabilirmiyim birde fiyat ne kadar çıkar sizce teşekkürler

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya
Şimdi Engin ile görüştüm yapılıyor dedi getirsin halledelim dedi :s

teşekkürler Can Bey acaba ne kadar fiyat çıkar sizce birde egr iptali de yaptırmalı mıyım sizce

Yorum bağlantısı
Başar Mert

Can abi izin aldım yarın sabah erkenden kaçta açıyorlarsa orada olacağım :D:p Halledelim bari şu işleride umarım uzun sürmez...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...