İçeriğe Yönlendir

Teleservice Hakkında

Ali Fuat Alagöz

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Konuyu hortlaratayım, 4s imin üstte ki lock tuşu takılı kaldı gibi. tık tık sesi gelmiyor. geri salmıyor kendini. servise yollamayı düşündüm biraz araştırayım desim ama durumu görünce gözüm korktu valla...

Kardeşim kendisi parçayı aldı ve kendi değişti, biraz el becerisiyle halledebilirsin....

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Kardeşim kendisi parçayı aldı ve kendi değişti, biraz el becerisiyle halledebilirsin....

evet hallederimdr açtığım zaman garanti dışı kalacak. onu istemiyorum
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Emrah Akdoğan

genpa garantili olduğunu öğrendip telefonunun yehuuu...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hadi iyisin yine, spot mal (apple resmi getirme işi olmadığı için) ama genpa da büyük, oradan kurtardınız hadi, şu elmada bizde store açmadı gitti, adamdan saymadıkları için oluyor hep bunlar  :angry:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ali Cihangiroğlu

Vallahi ben bir hTC bir Sony Z3 compact gönderdim (İstanbul ve İzmir), hemen geldi ve sıfır hata ile, üstelik z3ü komple yenilemişlerdi, genelleme yapmamak lazım, bazı şubeleri işi sallıyor sanırım...

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bende htc yi gönderdiğim zamanlar da çok memnundum. Sıfır telefon gonderiyorlar genellikle. Birde samsungun servisine bakmak lazım berbat. :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

samsung servisi bunlardan bin kat iyidir yine orda karşınızda bir muhattab bulabiliyorsunuz. bunlarda hiç bişey yok bir daha kesinlikle htc almam bozulursada direk telefon tamircisine götürürüm.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Telefonum bugün geldi . Şükür bu sefer yapmışlar 2 defa 15er günden 1 ay serviste kaldı anca bir bataryayı yapabildiler. Helal olsun teleservice.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Vallahi ben bir hTC bir Sony Z3 compact gönderdim (İstanbul ve İzmir), hemen geldi ve sıfır hata ile, üstelik z3ü komple yenilemişlerdi, genelleme yapmamak lazım, bazı şubeleri işi sallıyor sanırım...

Abi malesef ne HTC nede teleservice senin kadar savunmuyor hiç umurlarında değil telefonu satana kadar. Istediğin yere şikayet et söv say adamlar resmen tınnn diyor.Tabi oda bi yere ulaşabilirsin sadece mail atarsın makina sana cevap atar oda kesin değil. tamamen şans eseri olmuş senin servis tecrüben.

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Selçuk Keleş
Alıntı

Z3 Compact'ım bir süredir konuşma esnasında (genelde ilk 30 sn. içinde karşı tarafın sesini

kesiyordu. Şebeke seviyesi stabil değildi sürekli inip çıkıyor bazen hiç sinyal alamıyordu.

(99 asu) Aynı noktada aynı operator (TT) başka telefonlarda sorunsuz görüşme sağladığından

telefonda bir sorun olduğu sonucuna vardım. Telefonu sıfırlamak ve sim kartı değiştirmek de

dahil yaptığım denemeler bir işe yaramadı sonunda teleservice'e verdim, sonucu merakla

bekliyorum. :) 

12 işgünü sonrasında telefonuma kavuştum.

Talep etmediğim halde ucundan azcık çatlak olan arka cam kapağı, çerçeeve bantını yenilemişler. 

Asıl sorunum konuşma esnasında karşı tarafın sesinin gitmesi idi, sim'le ilgili adını hatırlayamadığım bişeyi değiştirmişler.

Şarj ve Sim yuvası kapakları değiştirilmiş.

Garanti kapsamında yapıldı, ücret ödemedim. Garanti olmasaydı bütün bunlara ne öderdim bilmiyorum.

Telefon sıfır gibi olmuş. :) Kullandığım kadarıyla ses problemi de düzelmiş.

Sonuç : aldığım hizmetten memnun kaldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
On 15.08.2016 at 22:43, Süleyman Can Şahin yazdı:

Abi malesef ne HTC nede teleservice senin kadar savunmuyor hiç umurlarında değil telefonu satana kadar. Istediğin yere şikayet et söv say adamlar resmen tınnn diyor.Tabi oda bi yere ulaşabilirsin sadece mail atarsın makina sana cevap atar oda kesin değil. tamamen şans eseri olmuş senin servis tecrüben.

vallahi ya dediğin gibi yada içlerinde işini seven önem veren iyi personelleri var, ben sorun yaşamadım, hem hTC hemde Sonya z3compact gönderdim, ikiside yepisyeni geri geldi ...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...