İçeriğe Yönlendir

Yetkili Servis Önerileriniz (İstanbul)

Serkan Öz

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Nihat Bey.. Saygı bizden...

Sizi ve servisinizi şahsen tanımıyorum.. Ancak giden arkadaşlarımızın memnuniyetleri doğrultusunda sizleri her yerde tavsiye ediyorum.

Sakın ha bizleri utandırmayın :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Karabulut
(düzenlendi)

Malumunuz, bir Focus ST almak üzereyim ve arabadan hiç anlamıyorum. Araç 5000 km de ve fiyatta anlaştık sayılır. Bir günlüğüne Tekirdağ'dan İstanbul'a gidecek ve arabayı alacağım.

-Kafama takılan konu acaba araçta , kaporta, motor vs. problem varmıdır?

-Yetkili Ford Servisleri bildiğim kadarıyla Ekspertiz Raporu hazırlıyorlar. Hangi servise gitmeli, arabayı nereye göstermeliyim?

-Arabanı garantisi devam ediyor. Yetkili servise gitmem şartmı? Yoksa Herkesin dediği gibi Herford'a mı gideyim? (ve nerededir bu Herford İnternet Sitelerinde problem var sanırım iletişim bilgileri açılmıyor...)

-Ekspertiz Raporu kaça mal oluyor ?

-Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim?

-Aracaın alındığı yere göstermem daha mı akıllıca olur? Ne dersiniz?

tarihinde Ayhan Karabulut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Erlat

Ne demek Nihatcığım çok teşekkür ederim ayrıca bu samimi yaklaşımın beni ayrıca memnun etti , farkındayım o gün başını kaşıyacak vaktin yoktu ama sağolsunlar Engin ve Cemil Beyler'de çok alakadar oldular. Bu ilk gelişimden olumlu izlenimlerele ayrıldım bundan sonrada gelmeyi düşünüyorum sizlerle ilgili olan genel memnuniyeti allah bozmasın ve işlerinizi rast getirsin inşallah. Sizlere ve emeği geçen tüm ustalara teşekkür ederim....

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Nihat Sarpasan
Merhabalar;

ya bu herford un yerini bi tarif edebilir mi bilen arkadaşlar kozyatağı karfur a göre?

İnönü mh kayısdağı cd no:128 içerenköy/kadıkoy.0216 573 77 99 carfour genel mudurlugun karsısı yedıtepe ünv gıderken.

yolun tam ortasında gumruğe gelmeden BP istasyonunun karşısı Kütahya Seramiğin altı. Google Earth'den Herford İst. diyin direk karşınıza çıkıyor hani yani :):nazar:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Basma

selamlar,

aracimin 75.000 bakimi yaklasti, periyodik bakimi yetkili servise mi, ozel servise mi yaptirayim karar veremedim. Araci 2. el almistim tum bakimlari kosuyolundaki dogan otoya yaptirilmis.. fakat ben simdi avrupa yakasindayim.. hangi servise gitmemi tavsiye edersiniz?

tesekkurler

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Nihat Sarpasan
Size servis öneremeyeceğim ama kesinlikle gitmemeniz gereken servis KELEŞLER.

Peki neden gitmemelisiniz.

- Aracınızın arızasını yaparken başka yerlerini bozuyorlar. (Araç içinde yağ kokusu vardı, 2 gün sonra debriyaj merkezim bozuldu)

- Aracın belirttiğiniz arızası yerine başka yerlerini açıyorlar bozuyorlar. (Önceki yağ kokusu için tekrar gittim ve ekstradan motor sesine bakılmasını istedim. Aracın aks bilyelerini söktüler. Arka amortisörlerini söktüler. Şu anda önden arkadan ses geliyor. ve tabi ek olarakta klimadan sıcak hava geliyor.)

yarın tekrar gidip klimayı ve aracımdan gelen ekstra seslerin sebebini soracağım. Kesinlikle bayrampaşa KELEŞLER'e gitmeyin...

peki bu servisi şikayet edebileceğim bir yer var mı? bilgisi olan varsa bana lütfen bildirsin.

Gecmiş olsun alpay bey başınıza gelene çok üzüldüm o servısın muduru yokmu acaba?? :):):rolleyes::rolleyes:

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
selamlar,

aracimin 75.000 bakimi yaklasti, periyodik bakimi yetkili servise mi, ozel servise mi yaptirayim karar veremedim. Araci 2. el almistim tum bakimlari kosuyolundaki dogan otoya yaptirilmis.. fakat ben simdi avrupa yakasindayim.. hangi servise gitmemi tavsiye edersiniz?

tesekkurler

dolapdere otokoç...

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Çağatay Demir

Oktar bey öncelikle ne mutlu size , gönlünüze göre bir servis bulmuşsunuz ancak forumumuzda yazının tamamını büyük harf kullanarak yazmak yasaktır, yetkili arkadaşlar yazıyı düzelteceklerdir.

Yorum bağlantısı
Korhan Oray

Şanslıyım gerçekten..evim Herford'a 5 dk. uzaklıkta :nazar:

Şimdiye kadar 3 kez işim düştü. 2 kez genel bakım, 1 kez de ufak bir arıza. Hepsinde de kısa zamanda işim halloldu. Üstelik son götürdüğümde işim bittikten sonra kasadaki bir çiziği gösterdiğimde hemen rötuşleyiverdiler.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Gürsoy

arkadaşlar otokoç var istinyede ama fiyat olarak bayağı bi pahalı ve ilgi sıfır 45000 bakımı için gittim 400 ytl civarı dediler bi arkadaşımın önerisi üzerine topkapıda yeni bi yetkili servis varmış kar otomotiv orayı aradım 180 ytl civarı dediler bende götürdüm bakımını orada yaptırdım ve gerçekten de iyi bir servis olduğunu gördüm müşteriyle ilgileniyolar bütün sorulara cevap alıyosunuz tavsiye ederim 212 612 49 49 arayıp fiyat alın bence

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Taner Yıldız

bozkurt otoda bayagı ilgilenmişlerdi aracımın 100.000bakımı geliyo bana kaça patlar acaba bi fikri olan varmı??

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Görkem Topaloğlu

herkese merhaba ben yeni ford kullanıcısıyım arabamı yeni aldım 2005 fiesta yedek parçaya ihtiyacım var fakat yetkili servisler çok pahalı arka tampon braketi sağlı sollu 100 ytl koltuğu aşağı yukarı ayarlama aparatı 40 ytl fiesta yazısı 25 ytl ben aylık maaşı 2000-3000 dolar olan bir insan değilim ki bu nedir yahu sizlerden ricam bu parçaları veya başka herhangi bir yedek parçayı daha uygun alabileceğim yerler varmı söyleyebilirmisiniz

Yorum bağlantısı
Erkan Özel

şaşmaza gidin ikiler,erdoğan oto,tek oto,kartal oto, vs parça satan yerler. hurdaya gitmeyin direkt yeni parça fiyat listesinde fiyatlandırma yapıyorlar

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal
şaşmaza gidin ikiler,erdoğan oto,tek oto,kartal oto, vs parça satan yerler. hurdaya gitmeyin direkt yeni parça fiyat listesinde fiyatlandırma yapıyorlar

bende ankarda yıldız sanayiyi tavsiye ederim 2007 2008 kaza yapmış fiestalradan çıkartıp alabilirisnz bu parçalrı yarı fiyatına.

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Ersel Tuncer

Benimkisi sorun değil de soru olacak aslında. İstanbul Anadolu yakası Ataşehirde oturuyorum. Gerçi arabayı yeni aldım ama sormadan da edemeyeceğim. Hangi servisi önerirsiniz? Bakım için olsun arıza için olsun memnun olduğunuz servisleri söyleyebilirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Cengiz Yılmaz

En iyi servis Bildiğin Servistir.

Veya

Serviste aracının basında olabildiğin servistir. Yani Şeffaf servis

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Size en yakın servis, Ataşehirin çıkışında ki Otokoç, sizi en çok güleryüzle karşılayacak olan ve size en uzak servis, benim de içinde bulunduğum Ford Cevizli :rolleyes: ;

En son görmeyi isteyeceğiniz bölüm olan Hasar dayım :D

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz
(düzenlendi)

aracımı bırakır çıkarım diyorsanız yetkili servislerde çok fazla bir fark olmaz heralde,

ama soru sorarım güler yüz isterim, ilgi isterim diyorsanız ford cevizliye gidebilirsiniz.

Servise gittikten birkaç gün sonra telefon edip memnuniyetinizi bile soruyorlar.

Çağlar abi seni şikayet ettim :) arabamı yıkamadılar dedim :good1::)

tarihinde Burak Karadeniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Anketler bana bir ulaşsın, nasıl olsa adres bilgilerin elimde....

İmza: Bir Dost muhahhhahha ; işler yolunda gider ise, 2009 Müşteri memnuniyetinde Türkiye 1. olacağız gibi :)

Yorum bağlantısı
Ersel Tuncer

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Tabiki sadece arabayı bırakıp çıkmak istemem. İlgi isterim sevgi isterim şefkat isterim. :nazar: Tamam o kadar istemem ama soru sorduğumda karşımda alakalı birisini isterim ordan oraya yönlendiren birisini değil. Cevizli açık ara önde demek ki denemekte fayda var. Bu arada Çağlar Bey umarım araba için görüşmemiş oluruz. Hasar bölümü falan aman diyeyim. Başka birşey için gelirsem bir çayınızı içerim artık.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ancak sadece hasar değil, artık aynı zamanda dış boya koruma, teflon kaplama da benim alanıma girmekte. İç ve motor temizliği de yanında...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...