İçeriğe Yönlendir

Corolla Daki Problemlerim

Hakkı Öz

Recommended Posts

Hakkı Öz

merhaba arkadaşlar her ne kadar fiestamı satsma da fordclubtr den vazgeçemiyorum. yeni arabam 2003 coralla hb sol benzinli. bazı problemlerim var. yorumlarınızı bekliyorum

1-Teyp: teyp otomatik arama tuşuna basınca sürekli arana yapıyor kanal bulamıyor. manuel bulunca da iyi çekmiyor. kanal gidiyor tekrar. ayrıca cd sürücüsü de çalışmıyor, cd yi takınca geri veriyor. cd orjinal

2- direksiyonda boşluk var. uzun yolda fark ediliyor. ne yapılablir buna.

şimdiden teşekkürler yorumlar için.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Radyo için anten bağlantıları kontrol edilmesi gerek.

Direksiyon ihmale gelmez. rot başlarında boşluk oluşmuş olabilir. Tamamen koparsa araba kontrolden çıkar.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

1- Antende sorun bu belli ama cd için birşey diyemem uygun mp3 çalarlı bir teyp en kestirme kurtuluş gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Antenle alakalı olmayabilir. Teyp ayarlarını kurcalamak gerek.

Birde rot balansçı yolu görünmüş.

Yorum bağlantısı
Mahmut Kızıl

Teyp sorunu antenle alakalı olabilir. herhangi bir noktada anten gevşek olabilir. Bir dönem bende corolla kullandım aslında boşluk yok ama direksiyon geç tepki verdiği için boşluk var gibi geliyor insana.

Yorum bağlantısı
Hakkı Öz

1- Antende sorun bu belli ama cd için birşey diyemem uygun mp3 çalarlı bir teyp en kestirme kurtuluş gibi görünüyor.

teypin içinde yol bilgisayarıda olduğu için sanırım teyp değiştiremiyorum. anteni de sağlam duruyor gibi. ama biraz kurcalayım bi

Teyp sorunu antenle alakalı olabilir. herhangi bir noktada anten gevşek olabilir. Bir dönem bende corolla kullandım aslında boşluk yok ama direksiyon geç tepki verdiği için boşluk var gibi geliyor insana.

ama boşluğu atlatınca tepki veriyor bu sanki. rot ayarlarını da yeni yaptırdım usta herhangi bir problem yok demişti.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...