İçeriğe Yönlendir

Laptop Seçimi, Ürün, Donanım Ve Fiyat Tavsiyeleri

Özgen Acar

Recommended Posts

Eren Gökmen

Piyasayi pek  bilmiyorum ama fiyati donanima gore baya uygun sanirim. Ayni ayardaki diger markalar ne kadar asagi yukari?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erkan Işık

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/monster-notebook-abra-a5-v16-2-i7-9750h-8gb-256gb-ssd-3gb-gtx-1050-15-6-436048846  Bu ilandaki monster pcyi iki hafta önce satın aldım pil çin malı 2750 ap 17.4 dc cıkışlı bir pil ,pcyi yüksek perfonmans çalıstıryom bu sekılde pil 1 saat 5 dk da bıtti, dvd yazıcı yok, laptop kendi haparlörü 5 liralık haporlör takılı işe yaramaz ses var  ancak harici hapörler takarak mükemmel, kasa kalitesi yeterli , işlemci ve kullanım perfonması benim için mükemmel oldu excel hesaplama data yetişmeme olayı kalkdı fiyat 5250 lira 6 taksit geldi günde 14 saat en yüksek perfonmas işlemci ayarı şeklinde acık makıne ısınma vs yok  bakalım ne kadar dayanacak bu makıne diger eski acer pcnin işlemci yeterli olamayınca mecbur kaldık almaya sorusu olan olursa sorun cevaplayayım 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Arıkan

Konu tavsiye konusu ama bir umut yazayım.

RS232 portlu IDE harddiskli eski ama çalışan bir laptopa ihtiyacım var. Elinde olan satan filan varsa çok makbule geçer :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)
Mustafa Arıkan yazdı:

RS232 portlu IDE harddiskli eski ama çalışan bir laptopa ihtiyacım var. Elinde olan satan filan varsa çok makbule geçer :) 

dell latitude var istermisin? pil ölü. geçen sene çalışıyordu. XP kurulu ve faal.  d600 sanırım modeli.

bunun gibi şekli

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-dell-latitude-d600-ofis-ve-internet-bilgisayari-646220419/detay

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mustafa Arıkan yazdı:

Dell senin ilacın. Ben sene olmuş 2020 hala D820 ve Compaq dc6120 kullanıyorum

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mustafa Arıkan yazdı:

Niye IDE?

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Sani Gerşon yazdı:

Niye IDE?

Özel bir amaç için lazım. HDD’nin IDE olması gerekiyormuş. Bilgisayarcı arkadaşımın dediğini söylüyorum :) 

Dogan Arsiray yazdı:

dell latitude var istermisin? pil ölü. geçen sene çalışıyordu. XP kurulu ve faal.  d600 sanırım modeli.

bunun gibi şekli

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-dell-latitude-d600-ofis-ve-internet-bilgisayari-646220419/detay

Güzelmiş ama bu fiyatlara çıkamam malesef

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Forumun bu yönünü çok seviyorum, ne güzel ihtiyacı olanın işi istediği gibi çözülüyor . 

Dogan Arsiray yazdı:

sen ne istersen onu ver.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Osman Yücel Çetin yazdı:

Bir elektrikli süpürge tavsiyesi konusu vardı bulamıyorum ya? :)

Dyson al huzura kavuş 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bende bir tane tarihsel dinazor ama muhteşem temiz pentium 90 mı ne artık hatırlamıyorum mı, sony vaio var. :) lazımmı? win98 var üzerinde çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Eyüp Çetin
Evren Erakçora yazdı:

Şimdiki durum nasıl bilemiyorum fakat eskiden AMD işlemciler berbattı. Eğer sorunları çözemediyse ki ısınma problemi çok fazladır Intel her zaman bir seçenek bence. Fiyatı da ona göre oluyor zaten.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Apple notebook için önerileriniz nedir? Kendim için değil eşim için soruyorum. daha çok ofis programları, ders anlatırken sunum, makale için word, basit tablolalama ve hesaplama için excel kullanıyor. Bir de nitel çalışmalar için kullandığı bir paket program var, MacOS için programı var. 

MacBook Pro görmüş, beğenmiş. hangi modeli işimizi görür?  

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Apple notebook için önerileriniz nedir? Kendim için değil eşim için soruyorum. daha çok ofis programları, ders anlatırken sunum, makale için word, basit tablolalama ve hesaplama için excel kullanıyor. Bir de nitel çalışmalar için kullandığı bir paket program var, MacOS için programı var. 

MacBook Pro görmüş, beğenmiş. hangi modeli işimizi görür?  

Epıl Mekbuk kullanan yok herhalde... :p   

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...