İçeriğe Yönlendir

Mtv Kampanyaları Hakkında

Bedri Baki

Recommended Posts

Bedri Baki

Bildiğimiz gibi her ne kadar istemesek de 2012 Ocak ayı MTV dönemi başladı :) Hem fikir olması açısından hem de arkadaşlara yardımcı olması açısından hangi karta nasıl kampanyalar var buradan paylaşabiliriz. İlk paylaşım benden gelsin ;

2012 mtv ödeme dönemi banka kampanyaları devam ediyor.Bonus kredi kartı sahipleri 1 Ocak – 1 Şubat 2012 tarihleri arasında www.gib.gov.tr` den ve Garanti İnternet Şubesi garanti.com.tr’den yapacakları tüm Mtv ödemelerini 5 taksitle ödüyor.Ayrıca bonus ile mtv ödemesi yapanlar goldmaster taşınabilir Dvd oynatıcısında %30 indirim kazanıyor.

* Kampanyaya tüm bankaların Bonus Kartları dahil.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Sonax kampanya yapsın boya koruma yaptıracağım. Henüz kampanya yok galiba.

Yorum bağlantısı
Bedri Baki
(düzenlendi)

Şimdilik sadece Bonus bulabildim. Bir de BankAsya'dan mesaj geldi 3 taksit olduğuna dair. Ama yanında ekstra kampanya var mı bilmiyorum.

tarihinde Bedri Baki tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Yapıkredi de 5 taksit yapıyo. En son Navking de % 30 indirim, yada Bosch servislerinde ücretsiz check up veriyodu, 5 taksit muhtemelen olur ama diğerlerini bilemem...

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Bu verginin hesaplanmasında aracın model yılı mı tescil tarihi mi dikkate alınıyor? Mesela benim aracım 2009 eylül ayı trafiğe çıkışlı 2010 model. İlk vergiyi de eylül 2009 da ödedim. Sonra 2010 ve 2011 vergileri ödendi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu verginin hesaplanmasında aracın model yılı mı tescil tarihi mi dikkate alınıyor? Mesela benim aracım 2009 eylül ayı trafiğe çıkışlı 2010 model. İlk vergiyi de eylül 2009 da ödedim. Sonra 2010 ve 2011 vergileri ödendi.

Sadık abinin gösterdiği ekran tahakkuk kayıtlarına dayalı bir ekran.. Veriyi vergi dairesinden alıyor..

Vergi; model yılına ve silindir hacmine göre sınıflandırılıyor..

Sizin aracınız şu anda 3 yaşında...

Formül şudur: İçinde bulunulan yıl (-) model (+) 1 = Yaş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bende boya koruma ile ilgili kampanya bekliyorum ve genelde 31 ocak'a kadar bekliyorum, bu arada benim MTV:

:zort:

mtv.jpg

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Sadık abinin gösterdiği ekran tahakkuk kayıtlarına dayalı bir ekran.. Veriyi vergi dairesinden alıyor..

Vergi; model yılına ve silindir hacmine göre sınıflandırılıyor..

Sizin aracınız şu anda 3 yaşında...

Formül şudur: İçinde bulunulan yıl (-) model (+) 1 = Yaş

Teşekkür ederim.ben de bir umut belki tescil tarihini göz önünde tutarlar diye bekliyordum :fiuw: Neyse o zaman seneye bir alt dilime düşeriz. O zamanada yine zamla beraber aynı parayı öderiz ya :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bende boya koruma ile ilgili kampanya bekliyorum ve genelde 31 ocak'a kadar bekliyorum, bu arada benim MTV:

:zort:

mtv.jpg

SONAX mı ?

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

SONAX mı ?

Özellikle Sonax değil ama Zaten ya Sonax ya da Ziebart ta yaptıracağım baharda, bu arada bir kampanyaya da denk gelsek iyi olur hani :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Benimki 288 liraymış. Allahtan beygire göre almıyorlar. :D

Beygire göre olsa alacaklı çıkarım ben, Maliye bana borçlanır di mi? :tongue:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

10 yıllık peşin yatırın bari :D

:tongue: Kampanya bekliyorum ben de. Taksit düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Yeni yılın vergisi ödeyen benim galiba :p Bugün vergimi ödeyip vatandaşlık görevimi hakkıyla yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyorum :) 384 TL'cik ödeyiverdim bir çırpıda :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Arkadaşlar kampanyalar son ödeme tarihine 5 gün kala falan hızlanıyor aklınızda olsun...

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

2007 Fiestavan 1.4TDCi

Ekran_Al__nt__s__.JPG

Bir alt kademeden ödeyeceksiniz , 4-6 yaş aralığını seçin. ;)

Pardon van olanlar farklı idi. :)

Yorum bağlantısı
Melih Gülbahar

sonax ta zaten kampanya var boya koruma 150 TL mclaren set veriyorlar birde ilk yıkama ücretsiz cep telefonuna mesaj geldi ama İstanbul için geçerli ilgilenen arkadaşlar olursa numarayı yazabilirim reklamla girer yazarsam die düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Teoman Tuncel

Axess 6 taksit demiş, bece taksit sayısı çok çok iyi.

Yorum bağlantısı
Emrah Abalı

sonax hakkında ne düşünütorsunuz yaptıralımmı

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

Türkiye Fİnans MTV ödemesi yapanlar arasında yapılacak çekilişle 30 adet TomTom navigasyon cihazı veriyormuş.

ayrıca genelde türkiye finans şubelerinde özellikle sabah saatlerinde kimsecikler olmaz sıra beklemek gerekmiyor.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Yapıkredi de 5 taksit yapıyo. En son Navking de % 30 indirim, yada Bosch servislerinde ücretsiz check up veriyodu, 5 taksit muhtemelen olur ama diğerlerini bilemem...

Navkin indirimi %50 olmuş, bosch service için ne dersiniz faydalı bir şey mi??

Yorum bağlantısı
Varol Güner

Navkin indirimi %50 olmuş, bosch service için ne dersiniz faydalı bir şey mi??

yüzde 50 demiyor yüzde 50ye varan diyor.laf cambazlığı yapıyorlar.bosch işini bende mrk ediyorum?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...