İçeriğe Yönlendir

Mtv Kampanyaları Hakkında

Bedri Baki

Recommended Posts

Necat Ertan

2011/2. dönem ödemesini gerçekleştirememiştim. 2012/1. dönem ile birlikte önceki dönemi de taksitle ödeyebilir miyim acep? Var mı bu konuda tecrübesi olan?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sakin olun beyler daha vakit var ödemeyin :) Kampanyalar hızla artıyor..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

2011/2. dönem ödemesini gerçekleştirememiştim. 2012/1. dönem ile birlikte önceki dönemi de taksitle ödeyebilir miyim acep? Var mı bu konuda tecrübesi olan?

Ödeyebilirsin...

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Navkin indirimi %50 olmuş, bosch service için ne dersiniz faydalı bir şey mi??

Ben hep yapıkredi kartla ödüyorum. Artık bu sene bir tane navigasyon almalı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben hep yapıkredi kartla ödüyorum. Artık bu sene bir tane navigasyon almalı.

Bence onu almamalı :)

Beni görmek istesen benden adresi alsan, beni bulup yanıma gelemezsin onunla..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bence onu almamalı :)

Beni görmek istesen benden adresi alsan, beni bulup yanıma gelemezsin onunla..

Navking alma diyorsun yani, peki ne alacam?

Gerçi bu soru çok genel bir soru ama daha hiç araştırmadım. Markalar, farkları, neye para ödemeli, neye ödememeli?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Son 3-4 gün kalana dek bekleyin, acele etmeyiiiin :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Navking alma diyorsun yani, peki ne alacam?

Başarsoft haritalı herhangi bir şey...

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Son 3-4 gün kalana dek bekleyin, acele etmeyiiiin :)

pusudayım

Başarsoft haritalı herhangi bir şey...

daha ay sonuna çok var. biraz araştıralım

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)

TEB ten mesaj geldi 4 taksit ve %5 bonus (50 TL ye kadar) veriyorlarmış benim için 41 TL indirim olmuş oluyor :)

Ayrıca TEB ile yapılan ödemelerde:

"ZIEBART’tan koruma sistemleri, detaylı işlemler ve aksesuar uygulamalarında yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde, 100 TL indirim kazanın. Üstelik Ziebart’ta ozonlama ile dezenfeksiyon işlemini de ücretsiz yaptırın!"

tarihinde Furkan Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

TEB ten mesaj geldi 4 taksit ve %5 bonus (50 TL ye kadar) veriyorlarmış benim için 41 TL indirim olmuş oluyor :)

Ayrıca TEB ile yapılan ödemelerde:

"ZIEBART’tan koruma sistemleri, detaylı işlemler ve aksesuar uygulamalarında yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde, 100 TL indirim kazanın. Üstelik Ziebart’ta ozonlama ile dezenfeksiyon işlemini de ücretsiz yaptırın!"

Ya Teb bonusla şimdi ödedim hepsini çekti :unsure2: Online işlemlerden açık provizyonlara baktım orada da hepsi çekilmiş görünüyor. Yarına kadar bekliyeceğim bakalım duruma göre cıngarı koparmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Ya Teb bonusla şimdi ödedim hepsini çekti :unsure2: Online işlemlerden açık provizyonlara baktım orada da hepsi çekilmiş görünüyor. Yarına kadar bekliyeceğim bakalım duruma göre cıngarı koparmayı düşünüyorum.

Anam!!! ben son güne kadar bekliyeceğim ama, hepsini peşin çekerse pek bi kötü olur, 444 lü hatta danışdınız mı?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Anam!!! ben son güne kadar bekliyeceğim ama, hepsini peşin çekerse pek bi kötü olur, 444 lü hatta danışdınız mı?

Mail yordamı ile EFENDİCE ön ayar çektim. Cilayı cevap vermezler ise 444lü numaralarına yapmayı planlıyorum bakalım.Zaten geçen aydan ayar oluyorum Teb bonusa bu bardağı taşırır artık geçen ayda bütün faturaları benim bilgim dışında 1 ay ertelemiş bu ay hepsi çakıştı limitim alt üst olmuş durumda.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hepsini çekti derken ?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hepsini çekti derken ?

Zaten öyle olmuyor mu hep? Kart limitinden tamamı düşüyor. Bence Tahir'in kafası karışmış :tongue:

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bende dönem içi işlemlerde tek çekim sandım, yoksa provizyonda hepsi görünüyor zaten, limitten de hepsi düşer, siz dönem içi işlemlere yansıyana bakın. Benimde kafam karıştı bir an.

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu
(düzenlendi)

• Garanti bankası
  • Kampanya kapsamında, MTV ödemesini Garanti İnternet Şubesi veya Paramatik'lerden yapanlar, SONAX Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma uygulamasını yarı fiyatına KDV dahil sadece 150 TL’ye satın alabilirler. Ayrıca uygulamadan yararlananlara SONAX tarafından 40 TL değerindeki Araç Bakım Seti hediye edilecektir.
  • Araç Bakım Seti, SONAX Araç içi Temizleyici, SONAX Konsantre Şampuan ve SONAX Hızlı Cila ürünlerini içermektedir. Ayrıca SONAX Boya Temizleme, Parlatma, ve Koruma uygulamasını yaptıranların uygulama sonrasında SONAX bayiileri’ndeki ilk araç yıkamaları ücretsiz olacaktır.
  • Kampanya Türkiye genelindeki tüm SONAX uygulama merkezlerinde geçerlidir.
  • http://www.garanti.c...ge?gbid2=201819

tarihinde Ercüment Koyuncu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Hepsini çekti derken ?

Abi ilk taksidi seçtim öde dedim hepsini aldı sonra online işlemlerden açık provizyona baktım ilk taksidin hepsini almış görünüyordu taksit seçeneğide görünmüyordu sabah baktım düzelmiş 4 taksit görünüyor ama bonus yalan olmuş :s

Zaten öyle olmuyor mu hep? Kart limitinden tamamı düşüyor. Bence Tahir'in kafası karışmış :tongue:

Yok taksitteki durumu biliyorum Zafer de sıkıntı geçen ay faturaları ertelemesinden kaynaklanıyor bu ayda ödeyince 2 aylık fatura üst üste bindi benim limiti alt üst eden o :)

muhtemelen yarın taksitlendirilmiş olarak göreceksindir. Garantide öyle..

+1 evet abi bugün taksit seçeneklerini gördüm.

Yorum bağlantısı
Emin Önal
(düzenlendi)

Gene zammı oldu mtv'de yahu..

Araba 1 sene yaşlandı,geçen senekinden fazla çıkıyor :unsure2:

tarihinde Emin Önal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben daha bekleyeceğim..Belki bir ödeyene bir bedava kampanyası çıkar.Yada mtv ödeyene trafik cezası da bizden kampanyası olur :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

şu an 41 adet (binek, kamyonet, panelvan + 10 ad.motorsiklet) çeşitli modellerde şirket araçlarının 2012/1 mtv ön hazırlıklarını yaptım. tamamını benim kredi kartımla ödesem, Sonax ekstra ne verir?

Sana bir bayiyi bir haftalığına kapatması lazım abi :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

şu an 41 adet (binek, kamyonet, panelvan + 10 ad.motorsiklet) çeşitli modellerde şirket araçlarının 2012/1 mtv ön hazırlıklarını yaptım. tamamını benim kredi kartımla ödesem, Sonax ekstra ne verir?

Sonax ne yapar bilmemde, banka puan veriyorsa harika olurdu :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...