İçeriğe Yönlendir

Android Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Misafir

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Vesile ile böyle bir uygulamayı farketmemizi sağlayan değerli ayfonculardan Allah razı olsun :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Vesile ile böyle bir uygulamayı farketmemizi sağlayan değerli ayfonculardan Allah razı olsun :p

:D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Telefonlara fazla takılmayın ; forumu ihmal etmeyelim beyler :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Biz şifreliyiz, ondan duymuyoruz seni :p Pro versiyonu yükle. Privacy Code girilecek yeri bul, code: fctr. Kanal olarak da 37 sabit olsun.

zafer bu şifreleme işlemini biz şirkette arkadaşlar kendi aramızada da yapabilirmiyiz nasıl bir işlem gerekiyor onun için bilgi verebilirmisin

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Mehmet abi fctr yazdığımız yere siz başka şifre girerek yapabiliyorsunuz sanırım, :)

Aynen öyle.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Her türlü yenilik zaten Apple tarafından gelir Zafer...

Diğerleri de takip eder... :p

E iyi öyle olsun madem. Susuyorum şimdilik :tongue:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Zafer ben susmayacagim susturamiyacak yarım elmalar beni sayın alper bey biz sadece gerek duyunca inceleme yapıyoruz

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
Güzelmiş ya la. :tongue:

cCc hTc cCc

Sivilde de telsiz sesine hasret kalma dedim :p

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

pro versiyonu paralı değil mi?

Paralı. Verelim parasını alalım dedik, o da olmuyor markette :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

zafer sana o.m atamıyorum problem mi var

Kutu dolmuş galiba, sildim abi biraz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Parasini veremiyoruz iste,ulkenizde kullanilamiyor diyor kendileri kasiniyorlar :p

Kanal 37,sifre:fctr bulusma noktamiz :)

Mehmet şifre girmek için proyu nereden yükledin :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ahmet abi navigasyon konusunda 400*800 cozunurluklu igo is gormuyormu sende,arkadasta sense var yolladim tamam oldu dedi.

https://market.andro...ygic.aura&hl=tr

Birde bu var,denemedim ama yorumlardan idare eder bir sey herhalde :)

O bilmez ben cevap vereyim :p

Copilot

Sygic

Yandex

iGo

Route66 Maps&Navigation

Hepsini kullandım, "budur" diyebileceğim birşeyle karşılaşamadım. Ama içinden seçecek olsam, Route66 Maps Navigation kullanırdım. 30 günlük deneme sürümü var hepsinin. Test edin bence. Teee dağın başındaki köyümü bile bulabildim bununla, diğerleri daha zayıf gibi. Ayrıca diğerlerinde olmayan Follow Me özelliği de çok hoş.

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Ekici

Önceki sorumla beraber bir soru daha, tecrübeli arkadaşların cevaplarını bekliyorum;

1. Telefonda sim kart yok yani 3g çalışmıyor, evde kapalı alanda modemden wifi bağlantısı sağlanıyor, maps yada route66 üzerinden konum belirleme işlemi yapıldığında sonuç tam doğru. Şimdi gps kapalı ve kapalı ortamdayım. Tek bağlantım wifi üzerinden net. Benim konumum tam olarak nasıl doğru bulunuyor. Pc üzerinden ip gir yer bul yaptığımda çorumda görünüyorum ama galaxy ace ile 3g olmadan gps kapalı iken konumum doğru bulunuyor. Bu nasıl oluyor?

2.Normal cep telefonlarında olduğu gibi tuş kilidini tamamen devre dışı bırakma şansımız varmıdır?

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Ekici

Benim merak ettiğim sadece wifi üzerinden bunu nasıl başarıyor. Ip adresim üzerinden yapıyor olsa, pc üzerinden ip ile nerdeyim uygulamaları doğru sonuç vermiyor. Telefon bunu nasıl başarıyor?

Yorum bağlantısı
Erkan Kıyak

google android cihazlarımız kablosuz olarak nete bağlandığında kablosuz yayın yapan modem, acces point vb. cihazların kimlik bilgilerini topluyor bunları hücresel bilgilerle derleyip bir veri tabanı oluşturuyor, buna göre de sadece kablosuz olarak nete çıksak dahi çoğu zaman sapmalarla da olsa yerimizi tayin edebiliyor diye biliyorum..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...