Misafir

Android Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Recommended Posts

Tayfun Yaman
2 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Htc10 için Android 8 güncellemesi geldi. Yükleme yaptım. Görsel değişim var. Pil tüketimi veya kamara vs gelişme varmı bakıyorum 

Kamera da nasıl değişim olabilir ki? Pixel değişmez sonuçta, değişiklik olursa efektlerde olabilir belki.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın
8 dakika önce, Tayfun Yaman yazdı:

Kamera da nasıl değişim olabilir ki? Pixel değişmez sonuçta, değişiklik olursa efektlerde olabilir belki.

İlk güncelleme ile pozlama süresi ve iso değerleri değişti 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

:D bir doz htc 12+ lazım sana, fazla beklememen için dediydim...

• Mutlu 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın

İlk defa 2 yılı gören cihazım oldu. Düştü uçtu atladı hopladı. Maşallah diyelim. Çok memnunum imansızdan 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Hasan Karabekiroglu

Off road yaparkene HTC yı kullanıyormuyuz... Telefon özelliğinden başka olarak ?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın

Yola çıkan engelleri aşmak için takoz zincir çekme halatı vb niyetine 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
55 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

İlk defa 2 yılı gören cihazım oldu. Düştü uçtu atladı hopladı. Maşallah diyelim. Çok memnunum imansızdan 

benim One m7 yi 5 sene kullandım, şimdi oğlanda, ona bile dayanıyor vallahi, taş gibin taş....

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın

M7 bende de sıfır gibi ama başkan el koydu 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Derin Acar

İngilizce öğrenmek isteyenler için Duolingo isimli bir uygulama var. Bu aralar ona merak saldım denilebilir. 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Eren Gökmen

Poweramp 1 gunlugune indirimde

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Cihan Beliceli

İos kullanıcısı olarak bir şey sormak istiyorum. Yeni bir yol bisikleti aldım elimde lg g4 telefon var. Bunu yol bilgisayarı gibi kullanabilir miyim acaba uygun uygulama var mıdır. Niyetim hem yol bilgisayarı hemde müzik deposu olarak kullanmak istiyorum

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Eren Gökmen
2 saat önce, Cihan Beliceli yazdı:

İos kullanıcısı olarak bir şey sormak istiyorum. Yeni bir yol bisikleti aldım elimde lg g4 telefon var. Bunu yol bilgisayarı gibi kullanabilir miyim acaba uygun uygulama var mıdır. Niyetim hem yol bilgisayarı hemde müzik deposu olarak kullanmak istiyorum

Yol bilgisayari derken navigasyonu kastediyorsaniz google playde uygulamalar mevcut. Google mapsin haritalarini indirip offline da kullanabilirsiniz. Sygic gibi daha profesyonel yazilimlar da var ama ucretli tabi.

Muzik deposu derken yine muzik calar gibi kullanacaksaniz kendi muzik calari da is gorur. Goolge play muzik de fena degil veya cok daha iyi bir muzik calar olan ucretli poweramp var.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Cihan Beliceli
On 17.04.2019 at 17:41, Eren Gökmen yazdı:

Yol bilgisayari derken navigasyonu kastediyorsaniz google playde uygulamalar mevcut. Google mapsin haritalarini indirip offline da kullanabilirsiniz. Sygic gibi daha profesyonel yazilimlar da var ama ucretli tabi.

Muzik deposu derken yine muzik calar gibi kullanacaksaniz kendi muzik calari da is gorur. Goolge play muzik de fena degil veya cok daha iyi bir muzik calar olan ucretli poweramp var.

Sormak istediğim aslında hız,süre, saat, kat edilen mesafe gibi bunları gösteren hatsız ve internetsiz kullanacağım bir uygulama var mı?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Eren Gökmen
4 saat önce, Cihan Beliceli yazdı:

Sormak istediğim aslında hız,süre, saat, kat edilen mesafe gibi bunları gösteren hatsız ve internetsiz kullanacağım bir uygulama var mı?

Sygicte bunlari gorebiliyorsunuz. Telefona wifi ile yukledikten sonra telefonunuzu normal navigasyon cihazi gibi kullanabilirsiniz. Hatsiz olarak calisir.

Bunun disinda mapfactor diye bir uygulama da var ama ben denemedim. Google playe offline navigation diye yazip aratabilirsiniz

Mesajı paylaş

Mesajın linki