İçeriğe Yönlendir

Android Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Arkadaşlar Galaxy ace telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüm, dolayısı ile bütün uygulamalar gitti. Şimdi google playden uygulama indirmek için telefonu usb ile bilgisayara bağladım. Ancak daha önceden uygulamayı indirdiğim için, yükleme yapmıyor. Daha önce bu uygulamayı indirdiniz uygulamayı indirmek için farklı bir cihaz seçin diyor. Ne yapmam gerekli uygulama indirebilmem için.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Arkadaşlar Galaxy ace telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüm, dolayısı ile bütün uygulamalar gitti. Şimdi google playden uygulama indirmek için telefonu usb ile bilgisayara bağladım. Ancak daha önceden uygulamayı indirdiğim için, yükleme yapmıyor. Daha önce bu uygulamayı indirdiniz uygulamayı indirmek için farklı bir cihaz seçin diyor. Ne yapmam gerekli uygulama indirebilmem için.

Normalde S2 de marketten indirmek istediğiniz uygulamayı seçiyorsunuz o kendiliğinden telefona indiriyor. Ancak sizin yaşadığınız sıkıntının sebebi Telefonunuzun ayarlarınıda hesaplar bölümünden google hesabını oluşturun ve markete giriş yapın. Markete giriş yaptıktan sonra internetten market hesabınızda telefonu görebilirsiniz. İlk başlarda bende yapamıyordum. Ancak telefondan markete giriş yapınca google market hesabından istediğiniz gibi indirme yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Misafir

Normalde S2 de marketten indirmek istediğiniz uygulamayı seçiyorsunuz o kendiliğinden telefona indiriyor. Ancak sizin yaşadığınız sıkıntının sebebi Telefonunuzun ayarlarınıda hesaplar bölümünden google hesabını oluşturun ve markete giriş yapın. Markete giriş yaptıktan sonra internetten market hesabınızda telefonu görebilirsiniz. İlk başlarda bende yapamıyordum. Ancak telefondan markete giriş yapınca google market hesabından istediğiniz gibi indirme yapabilirsiniz.

Sanırım usb ile indirmeye çalıştığım için oluyor. İş yerinde wirelles yok, eve gidince söylediklerinizi denicem. Cevap için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Arkadaşlar bilgisayardan telefona attığım bir programı nasıl açabilirim ne yapmam lazım telefonum lg p503 android sistemli..

Mesela pc de bir proram var ikra islam diye içinde birçok şey var ama telefonda açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Android yazılımı değil ise çalıştıramazsınız. Pc nin platformu ayrı android'in platformu ayrı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Zafer Ayvacı

hTC 'si olmayan Android'çiler için Yandex Shell öneriyorum :p

SPB Shell vardı, onun aynısı, tam araştırmadım ama söylenene göre SPB 'yi satın alan Yandex bu Shell uygulamasını ücretsiz dağıtmaya başlamış.

Şu SPB Shell (14,95 $) : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spb.shell3d

Şu da Yandex Shell (Ücretsiz) : https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.shell

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Abi benimki galaxy gio ama aynıdır muhtemelen; rehberde herhangi bir kişinin kaydını açıp fotoğraf simgesine tıklayınca direk eklenebiliyor benimkinde..

Antivirüs programı hiç yüklemedim ; gerek olacağını sanmıyorum..

pil durumunu gösteren programlardan birisini yüklemeni öneririm ( benimkinin adı pil göstergesi )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

1 Hafta önce Yandex Maps'ı yükledim. Dışarıda denerken birden telefon kilitlendi. Gidiş o gidiş telefon uçtu. Hiç bir şekilde açılmadı, servise verdim garantiden yazılım tekrar yüklendi. Benim telefondamı bir anormallik vardı anlayamadım. Tavsiyem yandex maps'ı yüklemeyin.

Yorum bağlantısı
Hasan Kerik

1 Hafta önce Yandex Maps'ı yükledim. Dışarıda denerken birden telefon kilitlendi. Gidiş o gidiş telefon uçtu. Hiç bir şekilde açılmadı, servise verdim garantiden yazılım tekrar yüklendi. Benim telefondamı bir anormallik vardı anlayamadım. Tavsiyem yandex maps'ı yüklemeyin.

Zaman zaman kullanıyorum yandex mapsi . ancak tüm haritayı sürekli indirdiğinden kotadan fazla yiyor. Onun dışında bir problem yaşamadım. Ana caddelerde fotoğraflar eşliğinde gezmek ve ek cok yerin anlık trafiğini görmek çok faydalı oluyor.

Yorum bağlantısı

sevgili dostlar; cahilliğimi bağışlayın, ben bu işlerden pek anlamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim. dün aveanın kampanyasından faydalanarak benim bebeye samsung galaxy mini S5570 cep telefonu aldım. (13.tl x 24 ay) wifi ile internete bağlanıyorum. bazı özelliklerini keşfettim ve hoşuma gitti. googleda konuşarak site arama, konuşarak mesaj yazma, panoramik foto çekme, google maps yol tarifi vs.

sormak istediklerim; rehberdeki kişileri fotoğrafları ile kayıt yapılabiliyor mu? Türkçe-İngilizce sözlük yüklemek istiyorum, ne önerirsiniz? antivirüs programına gerek var mı, varsa ne yüklemem gerekir? benim ilk aklıma gelenler bunlar, bunların dışında sizlerin yüklememi önereceğiniz programlar nelerdir? teşekkür ederim...

Hayırlı olsun. Güzel haberler alın inşallah.

Fotoğrafla kayıt yapılıyor. Fotoğrafın üstüne uzun basıldığında altta "şununla paylaş", "yap" ve diğer diye seçenek çıkar. "yap" seçilir ve çıkan menüden kişi simgesi tıklanır.

Sözlük olarak Tureng güzeldir.

Ben hiç antivirüs yüklemedim. Genelde android market programları temiz oluyor. Arada bir haberler çıkıyor zararlı programlarla ilgili ama ben yakalanmadım. Zaten virüs girerse de format atılıp, eski haline hızlıca döndürülebilir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Sorununuz Yandex Maps programından kaynaklanmıyor olabilir, ben uzun süredir kullanıyorum. Açıkçası çok memnunum programdan... İstanbul'da trafik yoğunluğunu çok iyi şekilde gösteriyor. Bölgeye göre yan yol yoğunluklarını bile veriyor. Kullanmaya başladığımdan beri hiç teknik sorun yaşamadım.

Yorum bağlantısı

Telefonda market uygulamasi var. orda arama kismina tureng yazip, uygulamayi bulduktan sonra yukleyin. Tum programlari bu sekilde yukleyebilirsiniz. en onemli konu bir gmail uyeliginiz olmasi lazim. Androidin bircok uygulamasu gmail uyeligi uzerinden yurur.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu aralar uygulama yapasım var.

Var mıdır şu olsa süper olurdu, kesin olması lazım dediğiniz bir şey? :)

Nooldu bizim uygulama işi.. ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

Burada bakarak birçok uygulama yükledim yeni telefonuma...Android güzelmiş...:)

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Piranha'nın yeni bir navigasyon cihazı çıktı. Trafik yoğunluğuna göre yönlendirme yapıyor. Şu an sanırım 5 ilde var. Kullanılan harita Igo değil. Sanırım Teleatlas. İlginç olan kullanıcılar TomTom'da beğenmedikleri bu haritayı beğenir hale gelmişler. Navigasyon'u Electroworld'de cihaz olarak inceledim. Haritaya girerken pili bitti. Cihazın ekran çözünürlüğü 5" olmasına rağmen, düşük tutulmuş. Bu nedenle görsel açıdan çok zayıf.

Şimdi başlıkla alakasına dönersek bu konunun; markette bu harita ömür boyu güncellemeli olarak 19.99EUR'dan satışa sunuldu. Android işletim sistemli telefonlarla kullanılabilecek durumda. Kullanıcı yorumları şimdilik olumlu.

Link: https://play.google....i5waXJhbmhhIl0.

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

Piranha'nın yeni bir navigasyon cihazı çıktı. Trafik yoğunluğuna göre yönlendirme yapıyor. Şu an sanırım 5 ilde var. Kullanılan harita Igo değil. Sanırım Teleatlas. İlginç olan kullanıcılar TomTom'da beğenmedikleri bu haritayı beğenir hale gelmişler. Navigasyon'u Electroworld'de cihaz olarak inceledim. Haritaya girerken pili bitti. Cihazın ekran çözünürlüğü 5" olmasına rağmen, düşük tutulmuş. Bu nedenle görsel açıdan çok zayıf.

Şimdi başlıkla alakasına dönersek bu konunun; markette bu harita ömür boyu güncellemeli olarak 19.99EUR'dan satışa sunuldu. Android işletim sistemli telefonlarla kullanılabilecek durumda. Kullanıcı yorumları şimdilik olumlu.

Link: https://play.google....i5waXJhbmhhIl0.

Saygılarımla.

işlemci zayıf, alet süper yavaş.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Exchange mail için ne kullanıyorsunuz androidde?

Kendi desteği var diye biliyorum?

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

HTC Sense'de mail programı vardı da bulamadım sanki dün ya, bir daha bakayım.

Varsa ben bulamamışsam ayıp bana. :D

Şimdi baktım, varmış.

İki senedir android uygulaması geliştiriyorum, bundan haberim yokmuş, ayıp bana. :D

Hala bize bir şey geliştirmedin ama Yavuz. ;(Görmeden inanmazık )

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

video kesme programı arıyorum ama kullanışlı olması lazım bir video yu kesip o şekilde paylaşmam lazım bilen varmı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...