İçeriğe Yönlendir

Android Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Misafir

Recommended Posts

Hasan Tahsin Şipit

Abi görev yöneticisi işlemlerden kies adı altındaki herşeyi sonlandır öyle dene. Ayrıca bu android'in değil samsungun sorunu. :D

Bu da işe yaramadı. :(

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Abi bilgisayara gecince yardim edeyim sana simdi telefondayim. :)

Tamamdır Kardeşim teşekkür ederim.

Format :good1:

0 laptopa ne formatı yahu. :D :D :D :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sıfır mı :D olsun, windows bilinmeyen bir sebeble çökmüştür, yoksa zamzung kies hayatta arıza yapmaz :p

Bir ara bendekide aynı hatayı yapmıştı, neyseki kies i hiç kullanmadım, gereksiz bence.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Kiessiz olmaz. :p

Müzik vs aktarmam lazım. Güncellemelerine de bakmam gerek.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Abi güncellemelere Telefon hakkında-sürüm güncellemeden kontrol edebilirsin. Müzikler içinde kiesi kullanmana hiç ama hiç gerek yok. İstediğin klasöre sürükle bırak. İtunes gibi değil. :D

Kies sorununa gelince kısayola tıklıyorsun ne oluyor abi ?

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Abi güncellemelere Telefon hakkında-sürüm güncellemeden kontrol edebilirsin. Müzikler içinde kiesi kullanmana hiç ama hiç gerek yok. İstediğin klasöre sürükle bırak. İtunes gibi değil. :D

Kies sorununa gelince kısayola tıklıyorsun ne oluyor abi ?

Tavsiyene uyacağım. Çok teşekkür ederim.

Kiese gelince istediğin kadar tıkla hiçbirşey yok. :) Ne açılıyor ne bir işaret veriyor. :) Tık yok yani. :D :D :D

Cık cık cık abi biz İosmuyuz öyle müzik için falan programla uğraşalım.

Sd kartı tak kopyala yapıştır,usbyi bağla klasör içine gir kopyala,en kötü bluetooth ile gönder gitsin abi :D

Yazılım güncellemesinide Mert dediğin gibi bakabilirsin.Yok ben daha çıkmamış resmi olmayan sürümleri Yüklüycem dersende Odin diye bir program var :)

Tamamdır Kardeşim çok teşekkür ederim. :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

arkadaşlar s3 ile milli piyango sitesine girdiğimde sitenin görseli açılmıyor, sanırım adobe racer veya flash player gerek, fakat adobede desteğini telefonlardan çekmiş, bunun için alternatif ne önerirsiniz.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Lokman Abi, bazı siteler o şekilde, maalesef çalışmıyor. SIII'e opera ya da chrome yükle. Oradan görüntüleyebilirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

abim yükledim açılmadı, hatta dolphin browser yükledim yine açmadı.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mehmet adobe yok, ics yi anlamadım, versiyon olarak 4.0.4 yüklü.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

ıcs demişken ekmek arası sucuk ne zaman çıkacak? Gb'de makro çekim yapabilirken dondurmalı sandviçte makro çekim modu gitmiş.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

İphone arızalanınca, androidli bi sony aldık. Artık bende doğru yolu gördüm. :shok:

Aldığım güne lanet olsun. Ne .oktan bi işletim sistemi. Ha bire ram doluyor şişiyor telefon hantallaşıyor. Menüleri de çok .oktan. Çok basit çok amatör valla. Bir daha para verip almam.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sony almakla hata yapmışsın, andro nun ne suçu var, sen ona bakacağına tırtfon arızalanmış ona bak :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Sony almakla hata yapmışsın, andro nun ne suçu var, sen ona bakacağına tırtfon arızalanmış ona bak :D

Sony'nin ne suçu var. İşletim sistemi şişiyorsa ramla alakalı o napsın. 512mb ram varken hemide.

Tırtfon aslında arızalanmadı, Cumaya gitmeden abdest alırken cebimde yıkandı birazcık :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sony hala yapamıyor bu işi, daha yeni durumu düzeltiyor, vallahi benim ics yüklü basit wildfire s im bile iyice zorlarsam yavaşlıyorsa (ki donanım zayıf, ram sanal) zony bu işi yapamıyor derim, ama tırtfon yazılım derdini çözmüş gibi, hafiften tıklama bazen var, yok değil, zaten arkada uygulama çalışmıyor ken bile azıcık var, gerçekten çalıştırsa ne yapar bilemem, yinede sistem stabil, sorunu ise artık gelişiminin sonuna dayanması, ip5 sadece daha uzun bir ekran, daha kapasiteli kamera ve süslemeyle gelecek, yok yani, sona dayanmış, ama düzgün çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ne kadar donanım olarak yükseltirsen yükselt işletim sistemin sorunsuz olmadığı sürece hep sıkıntı. Ben pişman oldum. İphone daha stabildi benim kullanımıma göre. Bunda günde 3 defa reset atmak durumunda kalıyorum. Wifi bağlanması sıkıntılı oluyor. Bazen bağlanıyor bazen bağlanmıyor. Konuşma sesi karşı tarafın çok boğuk geliyor vs vs.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Mert bence telefonda sorun var, bende bir kez bile olmadı, zamzungum da da olmamıştı, tamam androda (ics) de hala ufak tefek şeyler var ama şuan, ios ile %1 kadar fark anca var bana göre, o kadar da kötü asla değil, donanım deli gibi de olsa yazılım olmadan işlemez doğru, ama sony de başka bir sorun var.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bu yarı akıllı Samsung yine delirtiyor beni ya. Bence ucuz androidli telefon mümkünse alınmamalı, ısrar ediliyorsa htc alınmalı. Ne zaman ram'e baksam 210 . Değiştireceğim ben bunu artık.

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Samsung W mu değiştirip S3 aldım , hız budur arkadaş :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hayırlı olsun, buarada bende sorunu çözdüm. adobe flash playeri yükledim siteler açıldı. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...