İçeriğe Yönlendir

Amerikan Park

Asilhan Furkan Akçay

Recommended Posts

Asilhan Furkan Akçay

Aracıma Amerikan park uygulaması yani sinyalleri parklara baglamak istiyorum fakat bazı sorularım var.

1- Muayene de sıkıntı oluyormu?

2- Düşünceleriniz nelerdir ?

615845113sn.jpg67457976reg.jpg

Not resimler alıntıdır.

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük

bence harika görünüyor herhangi bir sıkıntısı olmaz muayeneye giderken 5 dakikalık bir işi var geri dönüşü çok kolay ben begeniyorum her aracıma da ilk yaptıgım işlemlerdendir.

1udpj.jpg

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Muayene de sıkıntı olmuyor. Eğer olması gerektiği gibi çalışırsa sorun olmadan geçersiniz. Ben geçtim sıkıntısız.

parkı açınca, sarı/truncu ampul ağır kusur

Ne renk yanacak ki park? Beyaz mı?

Yorum bağlantısı
Asilhan Furkan Akçay

Parkı açınca park da yanacak sinyalde ama sinyal verdıgımızde yıne yanıp sonecek .. Yarın ilk iş yaptırıyorum :))

Yorum bağlantısı
Okan Balcı

benim araçtada var ve muayenede sıkıntı oluyor.ama sokup takması 5 dklık iş araca verdigi görüntü mükemmel

Yorum bağlantısı
Asilhan Furkan Akçay

benim araçtada var ve muayenede sıkıntı oluyor.ama sokup takması 5 dklık iş araca verdigi görüntü mükemmel

Yarın gıtcem bakalım yaptırmaya. Sokup takmasını da ogrenıyım ıyıce :))

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Muayene de sıkıntı olmuyor. Eğer olması gerektiği gibi çalışırsa sorun olmadan geçersiniz. Ben geçtim sıkıntısız.

Ne renk yanacak ki park? Beyaz mı?

parkları yaktığında hiç turuncu yanan ampul var mıydı?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

parkları yaktığında hiç turuncu yanan ampul var mıydı?

Hepsi. :) öndekiler tabi. :)

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Ben internetten 25 TL ye modül aldım.Dün muayeneye gittim.Giderken ağır kusur olarak geçtiği için modüldeki mavi kabloyu çıkardım.Muayeneden geçtim.En kısa zamanda yine mavi kabloyu bağlayacağım.Benim aldığım satıcı çok iyi.Hatta ona resimlerimi bile gönderdim.Oda yayınlamış bile.....

Mavi Focus benim araba tavsiye ederim.Montajınıda kendim yaptım.Arıza ışığıda yakmadı...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-focus-fiesta-amerikan-park-sinyal-modulu-en-kolay-montaj-70801046/detay

Yorum bağlantısı
Çağın Özdemir

erhan çift duy ampulerden bende kullanmayı duşünüyorum marka falan verebilicekmisin nereden alabilirim?

Yorum bağlantısı
Asilhan Furkan Akçay

Öyle yapmayın çift duy ampül taktırın. Parkta kısık yanar, sinyalde parlak. Ben o şekilde yaptırdım.

Bende o şekilde düşünüyorum. Nerde yaptırdın?

Ben internetten 25 TL ye modül aldım.Dün muayeneye gittim.Giderken ağır kusur olarak geçtiği için modüldeki mavi kabloyu çıkardım.Muayeneden geçtim.En kısa zamanda yine mavi kabloyu bağlayacağım.Benim aldığım satıcı çok iyi.Hatta ona resimlerimi bile gönderdim.Oda yayınlamış bile.....

Mavi Focus benim araba tavsiye ederim.Montajınıda kendim yaptım.Arıza ışığıda yakmadı...

http://www.sahibinde...-70801046/detay

Biraz önce görüştüm sizin aldıgınız yerle. Ama montaj nasıl yapcam onu hic bilmiyorum..

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Alırken montaj şemasını da yolluyor satıcı.Olmazsa bende sana yardımcı olurum.Satıcıda sana çok yardımcı olacaktır.Ben mavi focusu olan Mustafa Hocanon arkadaşıyım de.Benim selamımı söle sana çok yardımcı olacaktır.Bana telefonda teker teker anlattı. :D :D :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

muyanede sıkıntı olmuyo ben oyle geçtim ne ağır kusur nede hafif kusur yazmıyor sorunsuz geçiyo polis dede sıkıntı olmuyo

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük

Ornegin volvo s40 ta fabrika cikisi amerikan park var polisle sikinti olmaz

Yorum bağlantısı
Çağın Özdemir

Bugün amerikan parklı bir japonu Ankara İvedik deki TüvTürk ten geçirdik ne ağır nede hafif kusur yazdılar.Araç zaten muayne boyunca tüm aşamalarda dörtlüleri açık bir şekildeydi hiç kapatmadı fark etmedi mi bilmiyoruz ama hiç bir şey yazmadan geçti ;)

Yorum bağlantısı
Çağın Özdemir

silecek suyu donmuş Erkan abi soğuktan,Ön cam temizlemesi fonksiyonunu yerine getirmiyor diye ağır kusur yazdı :angry:

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

2 defadır muayneden turuncu park ampülleri ile geçiyorum. Ampüllere hafif kusur bile yazmadılar.

pict0142m.jpg

Yorum bağlantısı
Çağın Özdemir

güzel olmuş bu çift duy ampullerden hangi markayı kaç watt lığı öneriyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Ali Seçkin Işık

Far ve yan sinyalde ki Amerikan parklarla bende vizeye girdim onlarda bi sıkıntı yaşanmadı. Arka sislerde çakar var diye sis farları görevini görmüyor diyerekten hafif kusur aldım.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bu Amerikan Park konusunda virüs var. :) Her girdiğimde virüs uyarısı veriyor. Diğer konularda bir sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

İçinde geçen bazı kelimelerden huylanıyordur ; bende sorun yok ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...