İçeriğe Yönlendir

Amerikan Park

Asilhan Furkan Akçay

Recommended Posts

Ayhan Şentürk

Kelime değilde üstte virüs olan nesnenin linki yazıyor. JPG uzantılı bir resim. Sayfada o resim hangisi ?

Buldum. Bu;

www.upload.gen.tr/uploads6/rosq3v8v/1.jpg

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Erkan mesaj yazdıysa onu virüs sanmıştır :p

Aha virüs burda :D

:D :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Kelime değilde üstte virüs olan nesnenin linki yazıyor. JPG uzantılı bir resim. Sayfada o resim hangisi ?

Buldum. Bu;

www.upload.gen.tr/uploads6/rosq3v8v/1.jpg

Bir saattir üstteki virüs programının olduğu resimden linki yazmaya uğraşıyorum. Burada hazır yazılmışı varmış. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bir saattir üstteki virüs programının olduğu resimden linki yazmaya uğraşıyorum. Burada hazır yazılmışı varmış. :biggrin:

Herhangi bir resmin üzerine sağ tıklayıp resim bilgilerini göster dediğinde sayfadaki bütün resimlerin linklerini ve diğer bilgileri görebiliyorsun :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Herhangi bir resmin üzerine sağ tıklayıp resim bilgilerini göster dediğinde sayfadaki bütün resimlerin linklerini ve diğer bilgileri görebiliyorsun :)

Yok ben zoru seviyorum.. :p

Valla çok sağol. :give_rose:

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Eskiden, Trafik çevirdiği zaman, frene bas, parklarını yak, stoplarını yak, sağ sinyal, sol sinyal, öne geçerek, uzunları yak, kısaları yak, parklara al, yangın tüpünü göster, ilk yardım çantanı çıkar, derdi. Şehir içinde rutin çevirmede sorulan ve istenen ekipmanlar dı bunlar . (ekibe göre farklılık gösteriyor. İnsiyatif kullanılıyordu.) Aksilik görüldüğünde, ceza kesiliyordu. Bunlar yönetmelik gereği uygulanan denetimlerdi. işte şimdi değişen yönetmeliğin sonuçları, bu konuda tartışılıyor. Şehir içinde ekip artık kolay kolay çevirmiyor. Mobeselerden iş halloluyor. Muayene geldiği zaman TÜV hallediyor. Sanal ortama trafik kuralları ve yasalarda uydu artık. Değişmez "kural Muayene gelinceye kadar"

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
(düzenlendi)

Amerikan park bende yapmıştım. Bu Fiestaların ampul duy sistemi biraz değişik diğerlerine göre. Biz ampulun altına lehim yaptık öylece hallettik. Aşağıda birkaç resim var.

16p6u.jpg

Karanlikta guzel oldu sanki :)

16p73.jpg

16p81.jpg

tarihinde Yusuf Sami Demirpaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Sahibinden.com'da amerikan park modülleri var fakat onlarda hoşuma gitmedi. Sinyaller kısık yanıyor. Sinyal verdiğinizde de sönmeden güçlenip zayıflıyor. Sİnyal verince sönüp yanması gerek...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Sahibinden.com'da amerikan park modülleri var fakat onlarda hoşuma gitmedi. Sinyaller kısık yanıyor. Sinyal verdiğinizde de sönmeden güçlenip zayıflıyor. Sİnyal verince sönüp yanması gerek...

Evet bu iş gündüz biraz güvenlik açığı oluşturuyor. Bizimde amerikan park, bu konuda kafam hala rahat değil..

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç

sinyaller sanki takılı kalmış gibi geliyor bana :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Evet bu iş gündüz biraz güvenlik açığı oluşturuyor. Bizimde amerikan park, bu konuda kafam hala rahat değil..

Elektronikten biraz anlasam çok basit bir iş diye düşünüyorum. Parklar sinyallere bağlanır ama sinyal verdiğimizde gerekli elektronik devre elemanlarıyla parklardan gelen akım kesilebilir...

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Vay Sami hoşgeldin. :) Doğru yolu bulmuşsun hadi hayırlı olsun. :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Stoplarda, frene basıldığında park elektiği kesiliyor mu yoksa 5W+21W aynı anda mı yanıyor?

Birlikte yanar.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Elektronikten biraz anlasam çok basit bir iş diye düşünüyorum. Parklar sinyallere bağlanır ama sinyal verdiğimizde gerekli elektronik devre elemanlarıyla parklardan gelen akım kesilebilir...

gerekli ise yapalım kardeşim ama bence 21w baya etkili oluyor dikkat çekiyor diye düşünüyorum. Birde bu şekilde aracımı ilerden izliyeyim bakalım nedir durum sen diyorsan gerçeklik payı büyüktür diye düşünüyorum ;)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

1: Sinyal ampülüne gelen iki kabloyu kes,,,

2: Kestiğin kabloları 12 volt 20 amper rölenin bobin uçlarına bağla.( 85, 86 ). Ayrıca röle bobin uçlarına paralel 12-20 ohm arası 25 watt alüminyum direnç bağla

3: Rölenin 30 nolu ucunu sinyal ampülünün bir ucuna bağla. ( ampülün diğer ucunu eksiye bağla.)

4: Rölenin 87A ucunu park artı ucuna bağla..

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Vay Sami hoşgeldin. :) Doğru yolu bulmuşsun hadi hayırlı olsun. :)

Teşekkürler :) 1 yıldan fazladır buradada üyeyim zaten ama pek yazmıyordum :)

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

:) Tamamdır.

Açtın mı buraya arabanın konusunu?

Yorum bağlantısı
Asilhan Furkan Akçay

Parkları yaptırdım hersey dahil 28 TL para verdım. Muayenede herhangı bır sıkıntı olmadı. Sınyal verdıgım zaman eskısı gıbı yanıp sonuyor kapattıgımda ıse sureklı yanmaya devam edıyor :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Bağseven

Hoca bu güvenlik problemini de aştım.

Biliyorsun bu amerikan park olayına nerdeyse 1 yıldır sürekli ugraşıyorum.Şu an 4. defa projeyi degiştirip senın istedigin gibi yaptım.

Sana yeni yollacagım modülleri bu şekilde ayarlıcam.15 şubatta önemli bir sınava gircem.İşlerimi hep aksatarak yapıyorum şu ara.Haber veririm

http://www.streetfire.net/video/american-signal106gti_2343988.htm

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hoca bu güvenlik problemini de aştım.

Biliyorsun bu amerikan park olayına nerdeyse 1 yıldır sürekli ugraşıyorum.Şu an 4. defa projeyi degiştirip senın istedigin gibi yaptım.

Sana yeni yollacagım modülleri bu şekilde ayarlıcam.15 şubatta önemli bir sınava gircem.İşlerimi hep aksatarak yapıyorum şu ara.Haber veririm

http://www.streetfir...gti_2343988.htm

Tamamdır. Çok güzel işler çıkarıyorsun Maşallahın var. İlgin için çok sağol..

Yorum bağlantısı
Burak Balıkçı

Çok beğendiğim bi uygulama. Ruhundan olsa gerek her Ford'a yakışıyor :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...