İçeriğe Yönlendir

Audi A6 - Quattro Mu, Fiyasko Mu?

Rıdvan Ergün

Recommended Posts

Servet Aydın

BU video'yu geçen gün tartıştık. Crv'nin arka şanzuman ısı korumalı. Başka türlü imkan yok bu sorun olmuyor. Bulayım video'yu

Ha şimdi bu ilgilendiriyor beni

CRV

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu da iyiymiş tamam da forester ya da crv için söylemiyorum. Bazıları gerçek bazıları da çakma 4wd. Mesela

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bulamadım.

Ankara'da rampayı volvoxc90 çıkamadı ama şahin yanından tırıs tırıs çıktı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hepsini çöpe mi atalım şimdi. Bazı 4wd sistemleri diğerlerinden farklı. Farkları hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyorum. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İmkan var ise mekanik kilitli almak gerek. Yada bütçeyi yükseltip elektronik sistemilere bakmak gerek

Subaru başkadır der kaçarım  :vroom:

Virajda akıllara ziyan, yol tutuş mükemmel

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Subaru başkadır der kaçarım  :vroom:

bir subaru bir de htc  :D 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İmkan var ise mekanik kilitli almak gerek. Yada bütçeyi yükseltip elektronik sistemilere bakmak gerek

Virajda akıllara ziyan, yol tutuş mükemmel

motor ? boxer diesel ?

Yorum bağlantısı
Erhan Tayar

A4 2.0 TFSI Quattro aracımı yaklaşık 1 yıl her koşulda kullandım.

Arkadaşlar Quattro gerçekten harika bir sistem. Bekliyordumki kar yağmur olsunda dışarı çıkayım...

İncelememde de detaylıca anlatmıştım. Torsen diferansiyeli vb.

Virajda hızınız ne olursa olsun gazı bırakmadığınız sürece yoldan kopmama vb.

İnternet ortamındaki birçok video karalama veya diğer markanın reklamı amaçlıdır.

http://otomobiltestgaraji.blogspot.com.tr/2013/11/audi-a4-20-tfsi-quattro-s-line.html

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Araçları piyasada gerçek şartlarda algılamak lazım. Birçok farklı etkenin bileşkesi sonuçta tercih. Bence tüm 4x4 ler özel kilit felan yok ise aynı aşağı yukarı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Özkan

Subaru'yu unut abi. Bu ikisi arasındaki fark ne?

Bu video tamamen kolpa bu videoda crv nin cekis sisteminin kapali oldugu arkalastiklerin tepkisizliginden acikca belli bu tarz testlerin ben saglikli olduna inanmiyorum crv ni turkiye de kartepede yapilmismis canli testini izlemizi tavsiye ederim kis lastigi olmadan dahi nerlere girip cikti kuga gayet basarili bir suv kesinlikle o ayri benim tepkim bu denli yanli testlerle kamuoyunu yaniltmalarina
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

yeni crv de kuga da çok "güzel" değiller.  bence güzellik daha önemli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Özkan
(düzenlendi)

Quatro dunyada kendini kanitlamis bir sistem surekli karalama kapmanyalari yalandan testlerle yipratmaya calismalari bence bosa Quatro bir audiyi kisin kullanmak kadar keyifli bisey olamaz birde kar varsa mukemmel bir Quatroyu yoldan ancak siz isterseniz ayirabilirsiniz .

yeni crv de kuga da çok "güzel" değiller. bence güzellik daha önemli.

O goreceli bi kavram tabi ama burda konu guzellik degil :) tarihinde Kadir Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

dizeli nasıl?

Eminim ki dizelide mükemmeldir ama dizeldeki turbo gecikmesi arazide tad vermiyor azizim

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Necdet Tuzkan

Bu videoyu incelemeden karar vermeyin ayrıca kendi aracımla oto test platformuna sıkıntı çekmeden çıktım ve indim konuyu açan arkadaşın paylaştığı ilk videoda bir gariplik var ama bende çözemedim...

Diğer muadil markalarla kıyaslandığında Q5 de aynı duruma düşüyor ancak hepsinin  lastik ebatları eşitmi onu bilmiyoruz...

https://www.youtube.com/watch?v=8p9lK6jtwBQ

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Rıdvan Ergün

Ağır kış koşullarında son derece memnun şekilde yıllardır kullanıyorum aracımı. Ancak senelerdir de şöyle bir platform arıyorum. Belki aracı satacağım, denemeden satarsam gözüm açık gidecek. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
On 01.02.2017 at 16:59, Necdet Tuzkan yazdı:

Bu videoyu incelemeden karar vermeyin ayrıca kendi aracımla oto test platformuna sıkıntı çekmeden çıktım ve indim konuyu açan arkadaşın paylaştığı ilk videoda bir gariplik var ama bende çözemedim...

Diğer muadil markalarla kıyaslandığında Q5 de aynı duruma düşüyor ancak hepsinin  lastik ebatları eşitmi onu bilmiyoruz...

Necdet abi bu video herşeyi yeterince anlatmıştır . Keşke diğer araçlarıda aynı platformda test etselerdi.

On 01.02.2017 at 16:59, Necdet Tuzkan yazdı:

Necdet abi bu video herşeyi yeterince anlatmıştır . Keşke diğer araçlarıda aynı platformda test etselerdi.

Bende bu videoyu herkesin izlemesini tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...