İçeriğe Yönlendir

Audi A6 - Quattro Mu, Fiyasko Mu?

Rıdvan Ergün

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
16 dakika önce, Tahir Ak yazdı:

tapatalk görülmüyor

Youtube ile ilgili bir sorun.. 

Video ön izleme görüntüsünü tıklayınca yıutube'dan açılıyor... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
Bir saat önce, Necdet Tuzkan yazdı:

Aradığım torsen test videosunu buldum arkadaşlar buyurun... :)

Necdet Abi, Elalem 3 roller da yapıyor onu tek teker tutarken, (elalem= xdrive, subaru symetrical) :blush: :=)

Yorum bağlantısı
Necdet Tuzkan
2 saat önce, Osman Bilgin yazdı:

Necdet Abi, Elalem 3 roller da yapıyor onu tek teker tutarken, (elalem= xdrive, subaru symetrical) :blush: :=)

Doğrudur üstat :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
On Thursday, April 27, 2017 at 10:40, Necdet Tuzkan yazdı:

Aradığım torsen test videosunu buldum arkadaşlar buyurun... :)

Hey yavrum quattro beee. Canın isterse pati yaptırabiliyorsun, istemezse de basıp geçiyorsun; da nasıl oluyor acaba :D

TCS'yi falan mı kapatıyor???

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

şu kanaldaki diagonal testleri başarılı buluyorum. Özellikle pikapların. bazı pikaplar patinaj düşünce direkt karşı çapraz tekeri off road modunda fiziksel olarak kilitliyor tekere tak diye vurduğunu görüyorsunuz bu şekilde kilitleyen jeep görmedim.

Bu arada dalga geçilen Fiat 500l kendi fiyatının en az 5 katı bilinen jeeplerden stabil ilerliyor ve gözüme girdi kesinlikle sınıfının ötesinde

Fiat 500l

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
şu kanaldaki diagonal testleri başarılı buluyorum. Özellikle pikapların. bazı pikaplar patinaj düşünce direkt karşı çapraz tekeri off road modunda fiziksel olarak kilitliyor tekere tak diye vurduğunu görüyorsunuz bu şekilde kilitleyen jeep görmedim.
Bu arada dalga geçilen Fiat 500l kendi fiyatının en az 5 katı bilinen jeeplerden stabil ilerliyor ve gözüme girdi kesinlikle sınıfının ötesinde
Fiat 500l

video linkleri 2 kere ekledim ama sayfada görünmedi linkler otomatik silindi admin lere duyurulur
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Link uygun değil demekki.
Köprü yapın. Bir kelimeye bağlayın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

4 roller yapsak bir iki hafta sonu elbirliği ile altından kalkabilir miyiz? masrafını paylaşırız. seyyar alt kısımları tırtıklı olur yerleştirilir yere. fikirler?

34 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

4 roller ile imkansız yerinden çıkamaz, yolda gitmesi ile aynı olur

4 roller zaten arabayı lifte almakla aynı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Necdet Tuzkan

Osmancığım teşekkür ederim güzel hareketler bunlar:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Link uygun değil demekki.
Köprü yapın. Bir kelimeye bağlayın.

Youtube videosunu direkt ekledim https sini silip http yaparak
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
yapacak atelye en uygun neresi? 

Hafta içi bakayım elimizde eski roller kaç tane var. Bizdekiler 1200 mm uzunluğunda. Kesip istediğimiz şekle getiririz
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bedava olmaz ama herkes elini cebe atacak.

bir de aslında bu roller işi 4x2 ler için daha önemli. kimin traction control daha iyi anlamak adına.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
(düzenlendi)
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

4 roller ile imkansız yerinden çıkamaz, yolda gitmesi ile aynı olur

anlamadım ben de işte, videoyu izledin mi? çözdün mü abi olayı? açıklaması da böyle  All 4 wheels are on roller to stimulate lost traction , lets see how SUBARU Symmetrical AWD works !

bir numaralar dönüyor ama ne? rulo gibi görünenler sabit mi? yada rulo da çaktırmadan biri kitliyor mu ruloları, ip mi var yoksa:=) 

9 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Hafta içi bakayım elimizde eski roller kaç tane var. Bizdekiler 1200 mm uzunluğunda. Kesip istediğimiz şekle getiririz

özelikle subaruyu deneyin Abiler, aramızda almayı düşünenler olabilir :=)

tarihinde Osman Bilgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Subaru ile land aynı. İkiside viscos kaplin ve elektronik kilit kullanıyor. Hatta bu işte bilinmeyen en iyilerden biri ww transporter 4 motion. Fenadır onun sistemi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

hadi bakalım inşaAllah.. gerçekçi fikirler veriler elde ederiz.. ama esp vcd falan kapatmak yok :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
1 dakika önce, Osman Bilgin yazdı:

hadi bakalım inşaAllah.. gerçekçi fikirler veriler elde ederiz.. ama esp vcd falan kapatmak yok :p

subaru artık sizden olur bahaneyle :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Duster için oyuncak buralar :), ciddiyim. Üstünden atlar geçer bu sosyetiklerin 4x4 sistemi ile

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Duster için oyuncak buralar [emoji4], ciddiyim. Üstünden atlar geçer bu sosyetiklerin 4x4 sistemi ile

Kaldırım videosu mu var bulamadım.. Yapalım bir roller günü?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...