İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Ford 6000 Cd Key Code Sorunu

Guest Ali Mercan

Recommended Posts

Serkan Toker

Teybin kullanma kılavuzu varsa içine kapağına falan bir yerlere yapıştırmışlardır..

Yorum bağlantısı
Tanfer Katırcı

Evet eski sahibini aradim aracimin sagolsun baya karistirmis evi bugin buldu kodu ve geri donus yapti bana girdim kodu ve teyp duzeldi cok şükür

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Erdogan Yanlizkurt

slm benimde 2012 connectim war teyp codu lazım serisi v033423 yardımcı olursanız sevinirim 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Maalesef, V ile başlayanları servisten temin etmeniz daha sağlıklı olur. Başka yerleri tavsiye etmem.

slm benimde 2012 connectim war teyp codu lazım serisi v033423 yardımcı olursanız sevinirim 

Merhabalar;

Daha önceden de belirttiğimiz gibi V ile başlayan kodlar için garanti çözüm yolu olarak servisi öneriyoruz.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Selçuk Bakış

Bizim arkadaş da V095247 seri nolu teybine kod arıyor. Durum Vahim desenize...

Maalesef servis yolu görünüyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

V ile başlayan kodlar için şu linke tıklayın. Foruma üye olun ve aıntı yaparak billyhoo isimli üyeye İngilizce olarak sorun. 3 vakte kadar özel mesaj olarak kodu söylüyor.

Dün ben sormuştum az önce cevap gelmiş, fakat arkadaş bugün serviste çoktan öğrenmişti kodu. Kod tutuyor.

Şu metni kopyalayabilirsiniz:

Hi Billy,
What's the key code for Vxxxxxx?
Thank you.

Hizmette sınır yok ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

V ile başlayan kodlar için şu linke tıklayın. Foruma üye olun ve aıntı yaparak billyhoo isimli üyeye İngilizce olarak sorun. 3 vakte kadar özel mesaj olarak kodu söylüyor.

Dün ben sormuştum az önce cevap gelmiş, fakat arkadaş bugün serviste çoktan öğrenmişti kodu. Kod tutuyor.

Şu metni kopyalayabilirsiniz:

Hi Billy,
What's the key code for Vxxxxxx?
Thank you.

Hizmette sınır yok ;)

Şunu denesek:

Hi Billy,

Where can I find the software for V key codes?

Thank you.

Yer mi ki? :seytan:

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Şunu denesek:

Hi Billy,

Thank you.

Sen yedirirsin Hocam, olta lazım mı? [emoji2]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Şunu denesek:

Hi Billy,

Thank you.

Hocam ben bir benzerini özel mesajla yazdım zaten ;)

Yerse..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Selçuk Bakış

He valla. Billyhoo sağolsun. :)

Servis çalışanı mı acaba, yöntemi ele geçirmek lazım [emoji3]
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Korkmaz Mehmet

2008 model fiestamda code sorunum var. Formlardan arastirdigim kadariyla ugrastim olmadi. 8 defa yanlis girilmis. 2 hakkim kaldi. Servise gittim. Sifre verdiler. 8116 girdim yine kabul etmedi. 1 ve 6 ya basinca seri numarasini verdi. V 154280 yardimci olursaniz sevinirim. Torpidoda ve guneslikte yazmıyor. Etiketini sokmusler. 2.el aldim. V serisini bulmakta zormus. Illa elektronik ciyemi gideceğim. Yanlis yapma riskim az kaldi. Simdidwn Teşekkürler

Yorum bağlantısı

2008 model fiestamda code sorunum var. Formlardan arastirdigim kadariyla ugrastim olmadi. 8 defa yanlis girilmis. 2 hakkim kaldi. Servise gittim. Sifre verdiler. 8116 girdim yine kabul etmedi. 1 ve 6 ya basinca seri numarasini verdi. V 154280 yardimci olursaniz sevinirim. Torpidoda ve guneslikte yazmıyor. Etiketini sokmusler. 2.el aldim. V serisini bulmakta zormus. Illa elektronik ciyemi gideceğim. Yanlis yapma riskim az kaldi. Simdidwn Teşekkürler

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Korkmaz Mehmet

Teybi acin. 30 dak geri sayim yapar. Bittikten sonra 6 ile 1 e basili tutun. Orada cikan yazilarda en sonunda serinimarasini verir. Yazmaya yetisemeye bilirsiniz. Telefondan videoya cekin ☺ben oyle yaptim. Ama V serisi oldugundan bulunamadi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

serviste şifreyi hangi seri no için verdiler? V serisisn şifresini sadece servisten bulabilirsniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Tamer Sarı

2006 ford fiestamın akuyu değiştirince teypin kodu gitti seri numarası M 231198 yardımcı olursanız sevinirim teşekkurler

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

2006 ford fiestamın akuyu değiştirince teypin kodu gitti seri numarası M 231198 yardımcı olursanız sevinirim teşekkurler

Merhabalar; 4271

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

4271 şifremi

evet şifreniz, radyo tuşları(1 2 3 4) ile giriş yapıp 5 tuşu ile onaylayacaksınız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...