İçeriğe Yönlendir

Teyp Için Aux Kablo Ve Mp3 Player Önerileriniz...

Umut Yılmaz

Recommended Posts

Umut Yılmaz

Öncelikle merhabalar...foruma yeni üye oldum.2008 fiesta collectionum için aux kablosu ve mp3 player almak istiyorum . kullananlar memnun olduğunuz ürünleri paylaşabilirse sevinirim.Aslında bu model bir araç teybinde usb girişi olmamasıda sizce garip değil mi?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Mp3 çalan sony yokmu aracınızda? Aux'a neden ihtiyaç duyuyorsunuz..

Yorum bağlantısı
Umut Yılmaz

sürekli cd çekmek zahmetli geldi biraz :)

Yorum bağlantısı
Emre Tosun

bence kendi teyibi cok basarılı tavsıye etmem degistirmeni 6cd calarlı bendede 2008 1.6 collection var tek eksigim subdu onuda aldım bağlatması kaldı :D

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Arkadaşlar önermiş sony mp3 :)

Gayet güzel,tatminkar özellikte.verilen parayı hakkediyor yani :)

Bende aracımda kullanıyorum. :music2:

resim446.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Aux girişinden mi bağlantı sağlanıyor.

Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

Vallahi bu konuda ben de bilgisizim...Aux girişi ile MP3 ü mü bağlıyoruz ?

Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

Bu linkteki kabloyu herhangi bi mp3 e bağlayıp aux girişine mi sokuyoruz ?

Yorum bağlantısı
Rüzgar Mehmet Kaya

RDS. 3500 kaset çalara aux bağlantısı yapabilir miyiz?

Yalancı kaset bağlantılarından alıp,teyp teki okuyucuya bi bağlantı çeksek

olur mu acaba deneyen var mıdır.?

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas
(düzenlendi)

Teyp arkasındaki CD Changer girişine bağlanan adaptörler var..Orjinal Ford teybimde kullanmıştım ; Nokia 5800 ü bağlayıp TR radyolarını (netten) dinledim bi dönem..şimdi ise yeni aracımın torpido gözünde AUX girişi olduğundan adaptörsüz kullanıyorum :yes:

aynısıydı

9412117cxq.jpg

tarihinde Mustafa Mermertas tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bende aux girişini kullanıyorum ara ara. Yanlız kabloyu en dandik olanlardan alma bazısı sarı uçlu oluyor onlar daha net ve alırken sterio olmasına dikkat et bazen tek taraftan veriyor.

Ben philips mp3 calardan dinledim biraz ama çok keyifsiz ses kısık ve kötü geliyor. Ama telefondan dinliyorken çok iyi ses.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27
(düzenlendi)

Teyp arkasındaki CD Changer girişine bağlanan adaptörler var..Orjinal Ford teybimde kullanmıştım ; Nokia 5800 ü bağlayıp TR radyolarını (netten) dinledim bi dönem..şimdi ise yeni aracımın torpido gözünde AUX girişi olduğundan adaptörsüz kullanıyorum :yes:

aynısıydı

9412117cxq.jpg

http://www.ebay.ie/i...e-/130581974054

Aynıürün galiba bu giriş 6000 kasetçalara uyar mı?

tarihinde Fatih Öztürk27 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27
Umut Yılmaz
(düzenlendi)

hama aux kablosu mutlaka bir tarafı örnekteki gibi L şeklinde olsun.

her yerde bulmak zor, bunu alın.

ben kullanıyorum, çok memnunum. ses CD den daha net.

Sadık bey ; bu kablonun her boyutu uygun olurmu yoksa (mesela 3,5 mm felan değişik

Arkadaşlar önermiş sony mp3 :)

Gayet güzel,tatminkar özellikte.verilen parayı hakkediyor yani :)

Bende aracımda kullanıyorum. :music2:

resim446.jpg

Cengiz Bey; mp3 çalarınızı ne marka aux ile bağladığınızı öğrenebilirmiyim? fiyatı nekadar nereden aldınız acaba?

tarihinde Umut Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

L uçlu aux kablosunu internetten sanırım darty idi satın almıştım. 5 TL ydi galiba...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hama kablo süperdir, bende tavsiye ederim, mp3 çalar olarakta Cowon derim, pahalıdır ama Sony yanında hikayedir.

Ses çıkış gücü ve kalitesi olarak pro bir üründür, patentlerine falan bakarsanız zaten diğerlerinin oyuncak olduğunu görürsünüz :)

http://www.cowonglobal.com/

Biraz da örnek vereyim, extrem şeyler isteyenlere...

product_banner_D3.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut
(düzenlendi)

• iki ucu da altın renginde olan aux kabloları var, böyle uçları somunlu gibi, açılıp kapanıyor,kopma olduğu takdirde uçları açılıp tamir edilmesi kolay bir ürün.

mp3 çalar olarakta creative zen stone'u önerebilirim, 3 yıldır kullanıyorum, kullanım süresi çok uzun, usb ile şarj oluyor.

ama şarkı isimleri göremiyorsunuz :) random yapıp dinlerseniz sıkıntı yaratmaz. 2 gb hafızası var.

tarihinde Mustafa Karabulut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Cengiz Bey; mp3 çalarınızı ne marka aux ile bağladığınızı öğrenebilirmiyim? fiyatı nekadar nereden aldınız acaba?

Umut bey..ben elektronik malzemesi satan yerden aldım,öyle bildik bi markası yok, 2,5 tl ye aldım.

piyasada baya bi çeşit var.örnek olarak benim aldığım bu tür bi kablo.

http://www.kablocenter.com/v2/audiokablo15mt-p-73.nhs?cPath=1_38_43

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/226455-eski-model-6000-cd-rdsye-aux-girisi-yapimi/

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Hakan Tozlu

peki mp3 çaların şarj olayı nasıl oluyor aux kablosundan şarj oluyor mu yoksa şarjı bitmiyor mu ona takılıyken

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...