İçeriğe Yönlendir

306 Için Modifiye Öneri Ve Uygulamaları

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

Anladım.Aklımda siyah vardı ancak forumun kanaati gereki gövde rengi boyatayım.Bari yan çıtalarıda gövde rengi yapayım olmuşken oda aradan çıksın böylelikle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ne güzel kendi kendine söylemiş Bu adamı ayrı bir seviyorum yaa Uğraştırmıyor :D

:biggrin::blush: Yapacak çok şey var.Muhtemelen de bu aracı satmayacağım sanırım oyuncağım olacak benim. ;) Çok iyi birşey değil ama en azından oynar dururum bununla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Abi bu arabaları ne hale getirenler var yurtdışında.İşin güzel tarafı modifiye yakışıyor bu araca.Ama gtı olsa daha bir güzel olurdu aslında.O zaman hiç satmayı düşünmez yapabildiğim kadar yapar kenarda dururdu. :biggrin: Aklımın bir tarafında kalmadı değil hani.

Yorum bağlantısı

Herkes ST olsun diye ugraşıyor sende bunu gtı olarak yapmaya ugraş o zaman.Bişilere başladın buna göre devam et.Gayet iyi gidiyorsun ama tane tane saglam gitmeye özen göster.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Gtı merakım görüntüsünden öte hem güçlü hem turbo olması aslında.Eldeki imkan çerçevesinde güçlü bir araca binmiş olurdum :biggrin: Ama bebek geleceği için.Eşimin ve bebeğin rahatlığını düşündüğüm için 4 kapı aldım.Gerçi eşim içinde kalmasın hangisini istiyorsan onu al dedi saolsun ama 2 kapı sıkıntı olurdu diye düşündüm.

Oktay abi aracın arkadan görüntüsüne çok ayar olmaya başladım ben yahu :fiuw:

Yorum bağlantısı

Hehehe :D :D :D :D Virüs fena dagılmaya başlamış damarlarına artık kiimse durduramaz seni.Stop çalışmam için malzemeler gelecek onu bekliyorum sonrası uzun sürmez.

Motorla uğraşılmaz filtre vesaire hariç aklına bile getirme derim.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Akan hocam şimdi resimleri gördüm.. :)

Ellerine sağlık far karartma çok güzel olmuş... :)

Spoyler araç renginde olmalı,Arka stoplarada en incesinden siyah transparan çektir...Çok açık renk kalmış sırıtıyor.. :)

Erkanım saolasın.Biliyorum arka şuan oldukça kötü görünüyor.Aslında arka stoplarıda karartacaktım içini açıp.Ama Oktay abi bekle bir çalışma yapacağım.Benirsen seninkileride led stop yapalım dediği için bekliyorum şu an.Yoksa bende çok gıcık oldum bu görüntüye.

Oktay abi zaten motorla uğraşmam bunun gerek yok sadece bakımları yapılır o kadar.Yürürü arttırmak için bir şey yapmam buna sadece görsellik katarım o kadar.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yok işte yapılacak zaten de ben bekliyorum biraz.Olmadı şimdilik ben yapsam mı acaba deneme amaçlı :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Can bende çok bakındım.Ama temiz olanlara çok para istiyorlar maalesef.Yoksa 11-12 ye de var 17 ye de.Ama bende çok seviyorum gti 6 ileri 200 bg oh mis.Güzel de yapılınca sakla dursun köşede.Hala daha bakmadan duramıyorum.Temiz bulmak gerçekten zor maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

206 yada 207 lerin rc leri oldukça güzel aslında.Hele 207 rc ler oldukça tatlı görüntü olarak ta çok güzeller ama pahalılar maalesef.Kendi araçlarımıza paşa paşa bineceğiz.Atmosferiğede yapacak birşey yokki doğru dürüst.Görsel takılırız bizde.Benim ki en azından çoğu 1.6 dan iyide. :biggrin:

Yorum bağlantısı

Tabi artık Focus bitti yapacak bişide kalmadı zaten. :tongue::D

5.20 al tadına bak boşver eskisi gibi çokta vaktin yok sayılır.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Grideki jantlar harikaymış gerçekten. :blush: Acaba model marka nedir biliyormusun Ayhan

Jantları buldum. 4x108 16'' ET 42 7J. MAK marka-made in italy. Bunlar peugeot için. Bunlar bilezikle fordada takılır ama yakın zamanda göbek çapı ford için uygun olanıda geliyormuş. Bayi bir tır mal geldiğini söyledi. Fiyat biraz yüksek. Tanesi 300 TL ama yeni gelen jantların fiyatları çok daha düşük olacak dediler.

040620121394.jpg

040620121395.jpg

233367097457038544n.jpg

tarihinde Ayhan Şentürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Can Kalkmaz

Önler'e Orjinal yaylarıyla Sarı Koni amortisör öneririm.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...