İçeriğe Yönlendir

Yeni Transit.

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Melih Bozkurt

Sonunda okul servisi dışında'da kullanılabilecek bi tip olmuş. İnşallah üretilir concept olarak kalmaz. :)

Yorum bağlantısı
Hamdi Bekiz

arkası biraz şey gibi diyecem ama o şeyin ne olduğunu tam anlatamıyorum.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Tüh bee, mercekli farları var. Ben yaptıracaktım. :)

Ben biraz şaşırdım şahsen. Tamamen bambaşka bişey görünce, evladı zenci doğmuş adama döndüm. :s

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Görünüş olarak güzel olmuş.. Ama klima kontrol ünitesi ve teyp kısmı uzak kalmış sanki şöför mahaline ..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

transporter her zaman trasnporterdır.

hele son kasa 2.0 dizel ile :)

yeni transit ön yüz güzel konsol iyi gibi ama o havalandırma tuşlarını yolcu kapısına koysaydılar bari. ne kadar saçma bi mesafede sürücüye.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Çok güzel olmuş ama bunu da kırpa kırpa bozmazlar umarım.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

önden fena olmamış

arkası hiç olmamış

yeni transit ön yüz güzel konsol iyi gibi ama o havalandırma tuşlarını yolcu kapısına koysaydılar bari. ne kadar saçma bi mesafede sürücüye.

+1

Aynen bunları yazıcaktım, sağolsun arkadaşlar yazmışlar :)

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Bu nasıl Tourneo yahu.Bildiğin Transit bu..

Yollarda bir görelim derim ama albenisi yok değil.. :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ön yan güzel, arka tam arkadan güzel, bunun arka kapısı çiftlide olur, içi değişecek, oto klima ve klasik olarak Sony teyp vs. çıktıktan 1 sene sonra gelir dahada güzel olur bence, acaba motor ne kullanacaklar, 200 hp den aşşağısı kurtarmaz bunu :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Güzel olmuş ama ticari araca ne kadar gider o var modern görünüm ve parçalar acaba yedek parça fiyatlarını ve dayanıklılığını ne kadar etkileyecek.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

transporter her zaman trasnporterdır.

hele son kasa 2.0 dizel ile :)

Mustafa çok yaşa emi.Okumadan yorum yapmayayım dedim ne kadar haklıymışım.O klima ve fan düğmelerini torpidoya saklasalar daha iyi olur düşüncesi belirdi bir anda senin yazdıklarını görünce vazgeçtim.Kardeşim o nedir yahu öyle.Tek başına araba kullanırken kenara çekip el frenini çek,klimayı aç sonra yola devam et.

İç dizaynı ben pek beğenmedim.Dış görünüş eh işte denebilir.Ama trasporter la yarışma şansı sıfır.Yine ticaride çok tutar ,o kadar.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Dışı önden güzel, arka kötü hatta kötüden de öte.

Konsol ise çok güzel olmuş, artık bizim oralarda köy dolmuşu yapamazlar transiti :p

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Aa hyundai. :)

Hyundai-H-1-24343_1241688218278.jpg

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Işık

Aa hyundai. :)

Hyundai-H-1-24343_1241688218278.jpg

tamda bunu sölücektim çok benzeri olmuş bencede

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Akıllı Yeni Özellikler

Tourneo Custom Concept, kişisel ve ticari kullanım pazarı müşterilerinin Ford otomobil sürücülerine sunulan ileri seviye teknolojilerin keyfini çıkarabileceğini vurguluyor.

Konseptte yer alan akıllı ve yenilikçi teknolojiler arasında aşağıdakiler bulunuyor:

• ECOnetic Teknolojileri – Otomatik Start/Stop ve Akıllı Şarj Sistemi dahil olmak üzere Ford’un gelişmiş düşük yakıt ve CO2 emisyonlu özellikleri

• Sesle kumanda edilen SYNC, araç içi bağlantı sistemi – Cep telefonu ve müzik çalarların araca bağlanmasını ve sesle kumanda edilebilmesine olanak tanır

• Acil Durum Desteği – SYNC sayesinde sunulan bu özellik, araç içindekilerin kaza halinde Acil Yardım Hizmeti ile bağlantıya geçmesine ve araç konum bilgilerini sağlamasına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır

• Geliştirilmiş emniyet sistemi – Sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıklarını içerir

• Geri görüş kamerası – Dikiz aynasına entegre edilmiştir

• Şeritten Ayrılma Uyarısı ve Sürücü İkazı – Farkında olmadan aracın şeritten çıkması halinde bunu saptayarak sürücüyü uyarmak için tasarlanan en güncel sürücü destek sistemleri

Bana kalırsa Ford bu işi çözdü artık.. Zaten bu sınıfta liderdi ama artık ticari ve lüks sınıftada 1 numaralı lider adayı.. :good1:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Çin'de mi tasarlanıp imal edilmiş?

öyle deme abi daha geçen gün gördün eski transitin arkasına çince yazılar yazmışlar. test arabası geziyordu. eski kasa çine ihraç ediliyor sanırım.

Yorum bağlantısı
Gürkan Sözer
(düzenlendi)

Yeni transit değil ara bir model olacak.

tarihinde Gürkan S&#246zer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Bundan ED serisi küçük otobüs olmaz. Demek ki, Mercedes(vito/sprinter), VW(transporter/crafter) gibi daha büyük bir minünüs/küçük otobüs serisi olacak.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

ticari kullanımdan başka hava vermeyen eski kütük yapıdan sonra hoş olmuş, bu tasarımla sağlamlık, ekonomi ve fiyat üçlüsünü tuttururlarsa transporter dan pay çalar...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...