İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV,Body Kit

Mustafa AKTÜRK

Recommended Posts

Mustafa AKTÜRK

Ne zamandır bu konu üzerinde düşünüyorum.Sport modelinin body kitini bizimkilere uygulayabilir miyiz diye.Yurtdışında bunu yapmışlar ve gayet hoş olmuş.Ama Türkiye'de ne yazık ki sport model araçlar bile az iken body kitini nasıl bulacağım diyorum.Sizlerinde fikrini almak istedim.Bir de araca uygulayabileceğim modifiyeler neler olabilir?Aracın fotoğrafı en altta

URq3M.jpg

o6ChP.jpg

Bu da benim araç :)

lamjB.jpg

Yorum bağlantısı
Akif Eren

Mustafa işin zor allah kolaylık versin. Bence aracınla hiç oynama derim (tabi düşüncelerine saygım var) ancak fiber olayına girerek aracına bady uygulaması yapabilirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Sizce de orijinal hali daha güzel değil mi?

Sport body kitli olan daha güzel bence. Ford'un yapabildiği en güzel tasarımlı eklerden biri. Bir diğeri de focus 2,5 RS derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

Mustafa işin zor allah kolaylık versin. Bence aracınla hiç oynama derim (tabi düşüncelerine saygım var) ancak fiber olayına girerek aracına bady uygulaması yapabilirsin.

Sport un body kitini bulursam uygulamasını yaparım.Bulamazsam da hiç oynamam.Çünkü fiberler fazla iyi değil diye biliyorum.Bir de fiesta sporta yapılan body tasarımı baya bir hoşuma gidiyor çok abartılı değil ama bir o kadar da spor :)

Far karartma,

Kapı kollarının gövde renginde boyanması,

Kapı şeritlerinin sökülmesi,

Şeffaf sinyal,

Tavan siyah folyo kaplama,

Arka cam üstü spoiler,

en son Body kit :)

Tavan folyo kaplama hariç güzel fikirler :).Bunları ileriki zamanlarda uygulayacağımdır kesin far karartma ve xenon ilk sıralarda ama :)

Sizce de orijinal hali daha güzel değil mi?

Valla sportun body kitini görünce orjinal hali çok ta güzel değil.Ama sport body kiti bulunmazsa orjinal hali güzel :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cihan Kalmaz

Bence body kite para harcama. Paranı arabanın parasının üstüne koy dizel üst kasaya geç derim. Ben öyle yaptım. Beyazından vardı fazla kurcalamaya gerek yok orjinali daha güzel :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

Bence body kite para harcama. Paranı arabanın parasının üstüne koy dizel üst kasaya geç derim. Ben öyle yaptım. Beyazından vardı fazla kurcalamaya gerek yok orjinali daha güzel :good1:

Bir anlık hevesti işte zaten zor bulunucaktı aynen böyle kalacak dediğin gibi üst kasaya geçerim inşallah :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Kıvanç Güneyli

merhaba bendede 2001 fiesta flair ben sadece yan marşbiyel arıyorum bulamadım yardımcı olurmusunuz

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 7 ay sonra...
Zakircan Özek

Merhabalar, benimde 2000 model 1.25 ghia aracım var kendi çapımda modifiye ediyorum daha doğrusu etmeye çalışıyorum.Forumda yeni olduğum için resim yüklemeyi beceremedim eğer yardımcı olursanız resimlerini paylaşayım belki hoşunuza gider elimden geldiğince de yardımcı olmaya çalışırım :)

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Nuri GÖKKAYA

slm aracın cok güzel olmus güle güle kullan sayın okuyucular benim ford fiesta 2000 model aradıgım bazı urunler var elinde olup kullanmayan varsa ücret karsılıgında almak isterim 1. orta konsol zaman saati 2.arka cam fren lambası ve cercevesi 3.el fren basma butonu  4. tavan oluk cıtaları sag ve sol 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
slm aracın cok güzel olmus güle güle kullan sayın okuyucular benim ford fiesta 2000 model aradıgım bazı urunler var elinde olup kullanmayan varsa ücret karsılıgında almak isterim 1. orta konsol zaman saati 2.arka cam fren lambası ve cercevesi 3.el fren basma butonu  4. tavan oluk cıtaları sag ve sol 

Forumun her yerini okuyoruz Nuri Bey
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Nuri GÖKKAYA

bende  muglada  yasıyorum burada öyle ford cıkmacısı  hiç yok denecek kadar az ve onlardada bu aradigim ürünler bulunmuyor pes etmedim buluncaya kadar devam hersey arabam için çok güzel olcak

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
bende  muglada  yasıyorum burada öyle ford cıkmacısı  hiç yok denecek kadar az ve onlardada bu aradigim ürünler bulunmuyor pes etmedim buluncaya kadar devam hersey arabam için çok güzel olcak

Ankara yada İstanbul. Kesin çözüm.
İzmiri deneyin. İzmirde de olabilir.
Yorum bağlantısı
Nuri GÖKKAYA

izmire gitme sansım olursa gidip izmirdeki cıkmacılara bakıcam baska türlü olmayacak ben bu aracın hastasıyım ama ne yazıkki en önemli parcalar getirilmiyor veya yan sanayisi üretilmiyor bakıcam bir şekilde bir şeyler ilginiz ve alakanız için tesekürler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...