İçeriğe Yönlendir

Dünyadan Modifiyeli Fiesta Resimleri (2002-2008)

Ayhan Şentürk

Recommended Posts

Ayhan Şentürk

Şu slim St spoiler de olsa süper olucak, çok daha güzel bence ama bulunmuyor ne yazıkki :(

Normal ST spoiler ST body kit olmasada arabaya çok yakışıyor. Tamamlayıcı bir parça..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Normal ST spoiler ST body kit olmasada arabaya çok yakışıyor. Tamamlayıcı bir parça..

Evet yakışıyor, ama St tamponlar varken, yoksa hafiften apaçimsi oluyor bana göre, zaten bu yüzden Slim diyorum, o da bulunmuyor.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Evet yakışıyor, ama St tamponlar varken, yoksa hafiften apaçimsi oluyor bana göre, zaten bu yüzden Slim diyorum, o da bulunmuyor.

Bundan diyorsan Bursa'da Fiesta'larda görüyorum...

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/ford-fiesta-spoiler-8927817#product-information

tarihinde Ayhan Şentürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu normal slim olanının çok berbat ötesi bir kopyası, bendeki esası, işte bundan, yinede bulabilseydim slim st alırdım.

Bu benim spoiler, piyasadakiler nerden kalıp aldıysa, çok kötüler.

3mFw7.jpg

Slim St spoiler bu, bulamadım ne yazıkki.

fordfiesta58364u.jpg

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

İngilterede bazı Fiesta'larda görmüştüm. Arkamdaki Fiesta'da da var. ST spoilerın küçüğü.

pict0565.jpg

Yorum bağlantısı
Çağın Özdemir

4547167513107c5b0d5ao.jpg

Bu yaktı geçti beni harika görünüyor bu :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hah, ta kendisi, bu arada şu dingiltereye tekrar ne zaman gideceğim demiştin Ayhan :rolleyes:

Bu yaktı geçti beni harika görünüyor bu :bravo:

En fena renkliside bu zaten, şu mavi renkten vazgeçemeyeceğim galiba :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Fiesta'ya yapılan bu ayak aydınlatma modifikasyonu çok hoşuma gitti. Şöför ve yolcu tarafındaki plastik kapaklar sökülmüş ve üzerine kare yatak keserek bagaj aydınlatmasından takmışlar. Orjinal parça kullanılmış ve çok akıllıca. Led ampül ile iç aydınlatmadan elektrik alınıp iç aydınlatma ile beraber kullanılabilir. 2 tane çıkma bagaj aydınlatması bulup hemen yaparım bunu..

p1020442r.jpg

p1020453m.jpg

Hah, ta kendisi, bu arada şu dingiltereye tekrar ne zaman gideceğim demiştin Ayhan :rolleyes:

O taraflara biryerlere gidersem getiririm :)

En fena renkliside bu zaten, şu mavi renkten vazgeçemeyeceğim galiba :)

Bizim renk :) Senin slim spoilerda arkada..

polarjeansfiestafront1.jpg

tarihinde Ayhan Şentürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Birşey dikkatimi çekti. Sıfır fiestalarda sabit değişik bir tampon ve jant kullanılmış. Orada değişik bir paket olarak sunulmuş olabilir.

Wolf paket eklentisi gibi göüküyor ve slip spoilerda bu paketin içinde.

Tampon ve jantlara dikkat

polarjeansfiestafront1.jpg

fiesta2006sublimeside2.jpg

polaryorktangoredfiesta.jpg

whitefiestafrontlow.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Off bee, bu kasa süper gerçekten, yenisini bunun kadar sevemedim, bu arada o lambalardan bulursan 2 tanede bana alırsan sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Evet tamponlar comfort tamponu, üzerine geçme yapmışlar sanki, gelde sinir olma, kardeşim şu aksesuarları tam getirinde adam gibi binelim şu arabaya, 6 sene oldu hala sağdan soldan parça topluyoruz :angry:

Yorum bağlantısı
Efecan Topaloğlu

slim yada slip spoiler olarak tabir ettiğiniz spoiler ingilterede zetec olarak çıkan benzinli modellerde fabrikasyon olarak çıkmış sanıyorum 3 kapıda farklı 5 kapıda farklı modelde hepsinde var sanıyorum :)

Yorum bağlantısı
Guest YAŞAR DEMİR
(düzenlendi)
DD.JPG 2007 Fiestam için yaptıgım iç aydınlatma (Ledli) tarihinde YAŞAR DEMİR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Güzel olmuş, şuan bende de 24+24=48 ledlisi var, yanınca içersi ışıl ışıl oluyor :)

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Hakkaten şu wolflar çok hoş duruyor.Malesef Türkiye yok. Yurt dışındakilerde ön cam ısıtma elektrikli katlanır ayna vs.ekstralar var.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Gelde sinir olma, bizde hemen getirelim satalım para kazanalım, gerisi önemli değil mantığı var, hep eksik arabalara binmekten bıktım vallahi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Katlanır ayna var mı mk6 fiestada varsa hemen getirtelim :)

Var elbet, ama nasıl gelir bilinmez, daha focus tavan lambasının submarine aydınlatmalısından bulamadık, onu nasıl bulacağız acabaa :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

abi o tavan lambası alarmlı o yüzden çok para istiyolar.

Bunun alarmsızı var diye biliyorum, sadece ışık olanı lazım, geçen forumda bir arkadaş 150 tl.ye sattı geç gördüm alamadım sinir oldum vallahi :(

bu alarmsız, işte bu lazım, sadece submarine ışıklı...

ambientelicht.jpg

bu da alarmlı

KGrHqRgwE17WJMTY8BNqhoLvQ_12.jpg

IMG00183-20110429-1054.jpg

IMG00184-20110429-1145.jpg

IMG00206-20110429-1212.jpg

sonra buda lazım, ışıklı vites topuzu

DSC00861a.JPG

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...