İçeriğe Yönlendir

Mesleklerimiz

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Serkan Turan

İşletme bölümünden Devlet Memuru olma hayaliyle bekleyen gariban bir kulum.. :biggrin:

Evde Kpss ye hazırlanıyorum inşallah bu sene atanacağımı düşünüyorum..

Belli bişeyde yardımcı olamam ama elimden geldiği kadar herkese yardım etmeyi kul olarak bir borç bilirim..

Saygılar..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Melih Gülbahar

Bijuteri ve tekstil aksesuarlari toptan satış dükkanım var.İstoç 43.ada no 44 çaya beklerim yolu duşen olursa ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Ünvan: Öğretmen

Görevi: Okul Müdürü

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

15 Yıl kadar bilişim ameleliğinden sonra....Bir seramik firmasında Bilgi işlem + Muhasebe olarak çalışmaktayım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman
(düzenlendi)

İmam-Hatip.

Herhalde en son işiniz düşecek kişi benim. :p

tarihinde Mustafa Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 16
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Her türlü milli ve manevi duygularımızı yeni nesillere olması gerektiği gibi (kitapta yazıldığı gibi) enjekte eden, arapça ve hafızlık üzerine eğitim veren bir medrese de, hocalık yapmaktayım. Aynı zamanda il içinde veya ilçelerde, çeşitli yerlerde bulunan diğer medreselerin idari amirliğini yapmaktayım.

Geceleri başka ama. :)

Çok geyik çıkardı len burdan :D

Neyse geyik yok..

Mehmet abi tahrik ediyorsun bak, geyik yok dedin abi, zor duruyorum zaten. :biggrin:

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Engin Ateş
(düzenlendi)

fotoğraf stüdyosu

İPEK FOTOĞRAFÇILIK istinye istanbul www.ipekfoto.com ipekfoto@msn.com 02122292508 (internet sitem güncelleme aşamasında)

belgesel düğün çekimi,nişan,ürün,moda,vesikalık,çocuk dış mekan özel gün ve geceler için video ve fotoğraf paketleri acele servis

saygılar

tarihinde Engin Ateş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talip Eren

Meslek: Elektrik Teknikeri

İş :Sanayi sodası üreten fabrika da Memur,Ünite Formeni.(Elektrik bölümü bitirmenin faydaları :) ).

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya

Uzakyol gemi kaptanı.10 yıl kadar çeşitli tip kargo gemilerinde sırayla 3. 2. ve 1. Kaptanı olarak görev yaptıktan sonra evlenmeye karar verip karaya geçtim.

Denizcilik firmasında müfettiş/yönetici olarak çalışıyorum.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Hangi otel... ?

Gökçebel tatil köyü diye yarı devremülk yarı otel ortaya karışık bir yer.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Çelik ile çeliknazın mutlu yuvalarına TV üreten Elektronik fabrikasında Tasarım Teknisyeniyim. :)

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Kocaeli Üniversitesi Teknoloji fakültesi Otomotiv Mühendisliğindeyim... Araştırma görevlisi Namıdiğer asistan :)

Motor test ve yakıt laboratuarımız var... her türlü analizi yapabiliyoruz (hepsini değil tabi)...

Şasi dinamometremiz var... Motor performans ve emisyon testleri yapabiliyoruz... maksimum güç ve tork bilgilerine ulaşabiliyoruz... (Bu konuda döner sermaye üzerinden test yapabiliyoruz)...

Silindir içi basınç ve enjeksiyon hattı basınçlarını alabiliyoruz...

Günde ortalama 250 kişinin ziyaret ettiği bir de biyoyakıtlarla ilgili haber sitem var :) Gelen mesajlara göre birçok kişiye yardımda bulunuyoruz. Yol gösteriyoruz...

Ayrıca biyodizel üretimi ve pilot tesis projeleri hakkında destek veriyoruz...

İletişim:

ertanalp@mynet.com

biyoyakit@gmail.com

www.biyoyakit.net

ayargeb.kocaeli.edu.tr

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Bilkent Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü 3.Sınıf öğrencisiyim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Otomotivde satış sonrası hizmetlerin tümü ilgi alanımda.

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Tekstil Mühendisiyim. Kayseri Organize Sanayiinde günlük 50 bin metre ham denim (kot kumaş) üreten bir firmada çalışıyorum. Çalıştığım yer Kayseri'deki Orta Anadolu firmasına bağlı, Karamancı Holding bünyesinde. 5 kişi idari personel olmak üzere 120 kişi kadromuz var. 3 vardiya üretim yapıyoruz. 120 tane dokuma tezgahımız var. Planlamamızı Orta Anadolu yapar, üretim için gerekli çözgü ve atkı iplikleri hatta yemeğimiz bile oradan gelir. Çıkan kumaşlar da oraya gider, orada terbiye işlemlerinden geçirlilir. Bizden çıkan kumaşlar işlenmeden giyilmez. 5. yılın içindeyim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Yapı market tedarikçiliği.

Bildiğiniz tüm büyük mağazalara aydınlatma ürünleri ( avize vs. ) , takım çantaları ve elektrik malzemeleri tedarik etmekteyiz.

İstanbul / Bayrampaşa - 0537 506 74 08

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş
Bunları ben excel tablosuna gireceğim.

Çok faydalı bir iş yapmış olursunuz.

İsim , meslek, konu v.b. seçeneklerde arama şansımız artmış olur.Teşekkürler.

Ben de bu arada Ziraat mühendisi olarak Bakanlıkta görev yaptığımı belirtmiş olayım. (yeni bina 10. kat yemek veya çay içmeye beklerim.)03122588048

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Halil Yavuz42

Sınıf Öğretmeni

Biyolog

Dr.a öğrencisi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Seçil Promosyon Ltd.Şti.

Promosyon ürünleri ithalatı ve toptan satışı

Tahtakale Cad.Kalem Sok.Mecitbey Çarşısı No:24-25-26 Eminönü / İST.

0212 522 38 58

0535 859 96 49

www.secilpromosyon.com

onalemin@hotmail.com

emin@secilpromosyon.com

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Beykoz'dan (Anadolu Yakası) boğazın altından yürüyerek İstinye/Derbent'e (Avrupa yakası) geçebilen nadir insanlardanım :)

rpcp5.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Uzm. Psk.Danışmanım .

MEB de Rehber Öğretmenlik yapıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Akülü forklift satış, teknik servis, kiralama, yedek parça ithalatı, sistem tasarım, danışmanlık

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Ben projeleri karıştırdım o zaman , Haliçten kağıthane dereye su pompalayacaklarmış ileride dereyi canlandırıp park alanlarını genişleteceklermiş . Bilgi için teşekkür ederim .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...