İçeriğe Yönlendir

Mesleklerimiz

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Önder Özcan

Şirket içi muhasebe.

detaylı olarak sizinkini de öğrensek Mehmet bey :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

Bilecik'te porselen karo üreten bir firmada teknik ressam olarak çalışıyorum waterjet kesimle porselen karolardan bordür logo dekor kesimleri yapıyoruz. ( reklamlarında penolope cruz'un oynadığı firmadayım. )

Anadolu üniversitesi otomotiv mezunuyum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

detaylı olarak sizinkini de öğrensek Mehmet bey :)

Allianz Sigorta Acentesiyim.

Elementer acenteyim, parayla ölçülebilen, şirketimin onay verdiği tüm değerleri sigortalarım.

Bir başka mesleğim de Muhasebecilik.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirim.

Bürom var ama ortağım ilgilenir, Ben sigorta işiyle ilgilenirim..

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bilgisayar mühendisiyim.

Sağlık sektöründe özel bir şirkette Ar-Ge yöneticisi (müdür demiyeyim :) ) olarak çalışıyorum.

Türkiye çapında özel ve devlet hariç 20 üniversite hastanesinin hastane otomasyonu bizim yazılımlarla çalışıyor.

Benim ilgi alanım tıbbi görüntüleme yazılımları (tomografi, MR, vs.), genelde radyoloji hekimleri ile diyaloglarım iyidir.

Hastaneler ile ilgili ulaşabildiğim noktaya kadar yardımcı olurum evvelAllah.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Polisim bende, Türkiye'ye sığınma ya da iltica başvurusunda bulunursanız belki yardımım dokunabilir :p

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Fotokopi makinelerini söker takardım..Artık pek fazla yapmıyorum, fotokopi çekim işine devam ediyorum...Beklerim, Bilkent Üniversitesi Kütüphanesindeyim..

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Merhaba,

yeni kurulmakta olan devlet üniversitesinde teknikerlik yapıyorum.

Beykoz dayım.

Beykoz da ne kuruluyor?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Fotokopi makinelerini söker takardım..Artık pek fazla yapmıyorum, fotokopi çekim işine devam ediyorum...Beklerim, Bilkent Üniversitesi Kütüphanesindeyim..

Çaylar senden mi abi? :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Sağlık Memuru/Röntgen Teknikeri

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğt.Araş.Hast. Koroner Anjiyografi Servis Sorumlusu olarak görev yapıyorum.Hastanede çalıştığım için işinizin düşmemesi dileğiyle; telefon numaram:

0532 2063969

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yusuf Yurttaş

Ben de Ankara'da Makina Mühendisiyim. Ayrıca bir de işletme bölümü okudum okulda.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Çelik ile çeliknazın mutlu yuvalarına TV üreten Elektronik fabrikasında Tasarım Teknisyeniyim. :)

Bende, Çelik ile Çeliknazın mutlu yuvalarına Buzdolabı üreten fabrikasında Tezgah ve Ürün denetiminde Teknisyenlik yapıyorum. (Kompresör)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Endüstriyel LCD görüntüleme sistemleri ve kontrol ünitleri proje, bakım, onarım, kurulum, kontrol vs..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Akademisyen Elektrik-Elektronik Mühendisiyim

Müzisyenliği unutmuşsun :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sağlık Memuru.

Şu an aile hekimliğinde çalışıyorum bu konuyla ilgili sorunlarınız yada çocuklarınızın aşıları ile ilgili yardımcı olabilirim.

Kalp damar ve göğüs cerrahisi ile ilgili sıkıntılarınız olursa iyi hocalara ve dr. lara yönlendirme ve yardımcı olabilirim.

Evde bakım gerektiren hastalarınız olursa gerekli konularda bilgilerimi paylaşabilirim

Yukarıdaki konularda ve sağlıkla ilgili konularda saat farketmeksizin arayabilirsiniz.Elimden geleni yapmaya çalışırım.

0530 642 27 66

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

Uzun yıllar endüstriyel mutfak cihazları , Buzdolapları imalat servis ve bakım yaptım (10 yıl kadar) ve ardından dış ticaret,Şu an ki çalıştığım firmada ithalat ve ihracat müdürü olarak görev yapmaktayım,Firmamızın faaliyet alanları yapma çiçekler, cam ve porselen vazo saksı,hediyelik eşya,ürünleri uzak doğu ülkelerinden genellikle ( çin) den ithal edip Türkiye çapında mevcut müşterilerimize pazarlamaktayız. 12 yıldır bu alanda hizmet vermekteyim :)

Faaliyet yerimiz : İstanbul istoç toptancılar sitesinde dir :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Siemens beyaz eşya mağazasında satış sorumlusuyum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Meslek: Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

İş: Bilişim teknolojileri öğretmeni, okul bilişim formatörü

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

Ben de Memurum. Beyannamelerini vermeyenleri takdire sevk ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Yunus Gökhana teşekkür ettim teşekkür limiti bitti. :)

burda tek işsiz benmiyim :)

bir zamanlar Emniyet mensubu idim, şimdi Emekli.

• Beğen 13
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Makina mühendisiyim. Otomotiv sektöründe iç donanım kapsamında Geliştirme Mühendisi olarak görev yapıyorum,

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...