İçeriğe Yönlendir

Linea - Bi-Xenon Mercek,Angel Halka,Led Park

Misafir

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Teşekkür ederim.Haşat edilmiş Focus 2.5 orjinal mercekli far modifiyesi yapıyorum onu bekle. :good1:

nelr yapılıyor :seytan: ?

Yorum bağlantısı
Asilhan Furkan Akçay

Eline saglık oktay abi :) bravo valla :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Mercek değişiyor mecburen erimiş çünki bi-xenon takacagım hatta taktım.Ledler takılacak ve boyasında değişiklik olacak ama esas led kısmı baya iyi olacak.Kesip biçtim bile montaja başladım uzun sürmez paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Sayın hocam seni geceuçuşunda çok nadir görüyorum.Konuları çok kaçırdın azıcık ilğilen yahu. :good1::biggrin:

Varımız yoğumuz burası oldu Oktay abi, Ladakulübündende fırça yemeye başladım, işimde düşmüyor ya, orayı astık biraz. Haklısın. Orası da burası kadar kullanışlı olamadı be. :)

Yorum bağlantısı
Misafir

nelr yapılıyor :seytan: ?

Her bir far için 100 civarında smd led takıyorum sanırım fena olacak.Biraz daha zaman lazım.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Her bir far için 100 civarında smd led takıyorum sanırım fena olacak.Biraz daha zaman lazım.

:shok: 100 mü abi ne yaptın yahu

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Servet Aydın

Bunu ne ara yaptın yahu ? Çizgi olayını aşmışsın :)

Mercek montajında sürahi devrimi, Far toplandığında iç ısı artacak, yazın havanın ısınmasıda tuzu biberi olacak. İnşallah kapağa bişe olmaz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Muhammed ustam açıklama yaptı onun aşırı bantlı halindeki kullanımı sonrası 1mm kalınlıgındaki pilekside sorun çok az ise bu her yeri 3mm kalınlıgındakine bişi olmaz diye düşünüyorum.Zaman gösterecek.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Muhammed ustam açıklama yaptı onun aşırı bantlı halindeki kullanımı sonrası 1mm kalınlıgındaki pilekside sorun çok az ise bu her yeri 3mm kalınlıgındakine bişi olmaz diye düşünüyorum.Zaman gösterecek.

Sürahi flexglasmı ? Şimdi oldu işte..Onlar ısıya daha fazla mukavemetli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu arada söylemeden geçmeyeyim, Linea farları en zor mercek uydurulabilen farlar arasındadır. En zor farı yapmışsın usta :)

O aralar sen Rize'deki otelinde çıtır çerez çitliyordun. :biggrin:

Hani Emmi'nin ikramı olan... :fiuw:

Tadları damağımda kaldı :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Abi sen yakında Aşarsın kendini benden söylemesi Bu arada madem bu işe uygun bir sürahi buldun Bu sürahinin Kullanılan bölümünden bir fiber kalıbı yaptır abi Kapakları fiberden üret İstanbulda Çok ünlü bir far uygulama merkezi Birçok lüks otomobilin fark mercek kapaklarının kalıplarını çıkartmış ve fiberden Yaptırmış bilgine .

toplu sürahi alımı yapsa daha ucuza gelir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sagol ustam.Bu farda en çok kapak olarak ugraştım zaten öyle bir egim varki hiç bişi uyduramadım.Can teşekkür ederim.Yapmışlardır ama kendi montajlarına uygun yapılıyodur.Bizimkisine uyar mı?en önemli husus maddiyatı tabiki. :biggrin:

Bu sürahiyi ben aldıgım yerde bitirdim zaten.5 tane vardı hepsini almıştım çift çift sonra tekini. :D Erkan için toptancılarını dolaştım be mübarek egri büğrü kugulu falan filan buldum kalplisinide en son buldum onuda evimin yakınındaki başka yerden hatta bu ayran yapan cinsi idi hem sürahi hem ayran çırpma için yapmışlar. :D mercek kısmına gelen alt kısmı bu Linea'nınkinden yarım cm dar çıktı ama iyice ugraşarak cuk diye oturttum. :D:tongue:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

stop yapacakmısın ?

Linea stopları tam ledlik stop çalışması için ideal.Yaptıracak delikanlı çıkarsa harika projelerim mevcut.Şeffaf camlı her stop ve far için elimden gelenin en iyisi için çalışmalarım kafamda sürüsüyle ciritleşiyor velhasıl şimdilik bunla yetiniyorum. :(

Elimde bir kaç iş var bitti sayılır aksilik olmaz ise haftaya sanırım paylaşacagım. :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...