İçeriğe Yönlendir

Mk1 Focus Sorunsuz Uyumlu Jantlar Listesi

Gökhan Yığman

Recommended Posts

• 4 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
Başar Mert

çok yakışmış bence jantlar bulabilirsen düşünülebilir. Bende jant almadan önce aklımdaki janttı ama daha sonra başka bir jant aldım

Yorum bağlantısı
Başar Mert

jant ararken bende performaya baktım ama yeni ürünler gelmediyse eğer çok fazla 4*108 seçeneği bulamıyorsunuz zaten sadece orada değil genel olarak bizim jantlarda sıkıntı var 4*100 çok fazla var ama bizim ölçülerde jant bulmak sıkıntı ha var ama beğendiğimiz modellerde ya 4*100 oluyor yada 5 bijon oluyor tam modelini bende bilmiyorum ama inşallah bulursunuz.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Murat Çevlik

Selamlar Değerli Üyeler...

WUi2Nhk.jpg?1

Aracımın üzerinde 185/65/14 kombinesinden oluşan lastik ve orjinal FOCUS kapakları bulunmakta... 15 veya 16 inc jant alma düşüncesindeyim ve ekli modelin araca iyi bir renk katacağını düşünüyorum... Bu modelde 15-16 inç jant nette araştırdım göremedim, yardımlarınızı rica ediyorum... Marka, model önerirseniz sevinirim...

Hayırlı günler...

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Yasin Çalışkan
(düzenlendi)

focus 2004 comfort sedan beyaz aracıma  st jant aldım 195/45/16  super sport v desenli lastiklerle hoşdurdu.

tarihinde Yasin Çalışkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Baran Enes Koç

Arkadaslar focus 2.0ST orjinal jantlarini satiyorum. Cizik dahi bulamazsiniz lastiklerde cok iyi durumda. Almak isteyen arkadaşlarımız ulasabilirler. Jantlarin rengi bakır renginde. 15 jant resim atamadigim icin koyamadim

Yorum bağlantısı
Yasin Çalışkan

yukarıdaki bmw jantının modeline karpuz tip jant diyorlar. focus üstünde güzel duracağını bende düşünmüştüm ama fiyatları epey tuzlu.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Hasan Dikili

sugarray rs jantı çok mu apaçi işi durur, uzun vadede kullanacağım bi jant seçeyim diyorum da ebatları 205/40/17 olacak

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Baran Enes Koç

sugarray rs jantı çok mu apaçi işi durur, uzun vadede kullanacağım bi jant seçeyim diyorum da ebatları 205/40/17 olacak

elimde ST Janti mevcut orjinal 170lik yurt disi. 205.45.17 . Ilgilenirseniz verebiliriz. Lastikler 1 aylik kumho marka
Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...