İçeriğe Yönlendir

2006 Fiesta Kolçak?

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Mehmet Demirbay

hocam bende kullanıyorum 3 yıldır gayet memnunum. tek sıkıntı ben serviste taktırmıştım,o demir aparatı takmamışlar,direk vidalama yapmışlar,o yüzden sallanıyor...daha sonra o parçayı çok aradım ama maalesef bulamadım...güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Batuhan Kılıç

fiesta 2006 makyajsız kasaya artık kolçak alıcam ama aldımı da kaliteli birşey olsun ufak tefek hesap yapıp da sonra sıkıntı olmasın diyorum, armster a bakarken armster 2 ye rastladım şu linkteki

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/armster-2-ford-fiesta-2004-2008-koldayama-kolcak-100419944

kullanan var mı bu ürünü? gerçekten göründüğü gibi kaliteli mi?

Yorum bağlantısı
Misafir

fiesta 2006 makyajsız kasaya artık kolçak alıcam ama aldımı da kaliteli birşey olsun ufak tefek hesap yapıp da sonra sıkıntı olmasın diyorum, armster a bakarken armster 2 ye rastladım şu linkteki

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/armster-2-ford-fiesta-2004-2008-koldayama-kolcak-100419944

kullanan var mı bu ürünü? gerçekten göründüğü gibi kaliteli mi?

1'i kullandım gerçekten hoşuma gitmişti. 2 de fena görünmüyor açıkçası :)

Yorum bağlantısı
Sinan Çiçek

İkinci olanı 50 Tl ye takdırdım gayette memnunum.

Düzeltiyorum Montajıyla birlikte 35 TL' ye taktırmıştım.

Yorum bağlantısı
Batuhan Kılıç

armster 2 yi mi?

Yorum bağlantısı
Sinan Çiçek

armster 2 yi mi?

Dikişli Sürgülü Deri Kolçak Geniş Lüks Tip yazan gri ürün.
Yorum bağlantısı
Batuhan Kılıç

Güzel olanı bu, fiyatı da pahalı, kullanan var mı değer mi onu anlamaya çalışıyorum, kaliteli duruyor, haznesi yapısı vs tam istediğim şekilde, armster ın ilk modeli ve diğerlerinin açılma şekli bence çok çirkin, su aygırı ağzı gibi bir kapağı var, ben hiçbir arabada açıkçası o şekilde görmedim, hep armster 2 deki gibi düzdür açılan kapaklar.

Ürün bumudur acaba ???

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

İmkansız o fiyat. 

Bire bir aynısı var, çin malı'dır o. Armster var Armrest var ikisini karıştırıyoruz ;)

Yorum bağlantısı
Sinan Çiçek

İmkansız o fiyat. 

Bire bir aynısı var, çin malı'dır o. Armster var Armrest var ikisini karıştırıyoruz ;)

Muhtemelen, ama montelettim iş görüyor gayet memnunum yani.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Batuhan Kılıç

Malum kolçaklar var özellikle armster 2 çok güzel bir kolçak her ne kadar 300 tl olsa da ama bu tarz kolçakların hepsi sanki çok yüksek, kolçak görevini görmekle beraber daha alçak ama orta gövdeyi daha güzel kavrayan kolçak bilen var mı?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ahmet Fatih Yılmaz

Arkadaşlar ben de yeni fiesta aldım ve kolçak arıyorum,internetteki orjinal armster ler in en düşüğü 279 TL,altındakilerin içinde demiri yokmuş aradım konuştum.Uygun fiyata bulabileceğimiz bir yer bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Misafir

Arkadaşlar ben de yeni fiesta aldım ve kolçak arıyorum,internetteki orjinal armster ler in en düşüğü 279 TL,altındakilerin içinde demiri yokmuş aradım konuştum.Uygun fiyata bulabileceğimiz bir yer bilen var mı?

Tam yeni piyasasını bilmiyorum ama demirlidir ya satan bile bilmiyor bazen. Kutuyu açtırıp baktırın veya fabrikayı arayın ;) 

Yorum bağlantısı
Ahmet Fatih Yılmaz

hocam tek tek aradım hepsinde demir çubuk yok,bence 300 tl bi kolçağa verilmez o yüzden ben uygun birşeyler alacağım,önerileriniz var mı?

Yorum bağlantısı
Misafir

hocam tek tek aradım hepsinde demir çubuk yok,bence 300 tl bi kolçağa verilmez o yüzden ben uygun birşeyler alacağım,önerileriniz var mı?

O zaman döşemeciye gidiyorsun 80tl veriyorsun, kırılma falan da olmuyor. Tek dezavantajı saklama alanı yok :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Fatih Yılmaz

O zaman döşemeciye gidiyorsun 80tl veriyorsun, kırılma falan da olmuyor. Tek dezavantajı saklama alanı yok :)

Hocam aslında saklama alanı olanları kastetmistim,hani marka veya link vs varsa ben de alayım diye,son çare artık o şekilde yaptıracağım zaten

Yorum bağlantısı
Misafir

Hocam aslında saklama alanı olanları kastetmistim,hani marka veya link vs varsa ben de alayım diye,son çare artık o şekilde yaptıracağım zaten

Saklama alanı sorun degilse hiç uğraşma hocam, alacaksan orijinal armster al almayacaksan Çin malı islere girme. Dosemecide yaptir ;)

Yorum bağlantısı
Batuhan Kılıç

üst sınıf arabalarda orta kısım bir bütün olarak kolçakla vs ile bütünleşik, biz bu arabalara ekstradan kolçak taktığımızda arkadan yüksek bir ekstra parça takmış oluyoruz, malum bizim araçlarda ortadaki plastik parça kolaylıkla çıkabiliyor, onun yerine önden geriye doğru yükselen kol dayama saklama bölmesi vs gibi özellikleri içinde barındıran daha oturaklı bir parça yaptırmak mümkün olmaz mı? bunu yaptırabilecek bir yer bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Kolçak çok önemli hele uzun yolda can dostu oluyor. Ben samsunda taktırmıştım sallanıyor ama kiloca çok olmadığım için işimi fazlasıyla görüyor montaj ve sabitleme çok önemli .

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirbay

bana içinden çıkan şu demir parça lazım,ford balıkesir takmadığı için sallanıyor,acana sadece o parçayı alabileceğim yer varmı? yedek parça ve aksesuar satan yerlere  sordum ama bulamadım,yardım ederseniz sevinirim..

Yorum bağlantısı
Ahmet Fatih Yılmaz

bana içinden çıkan şu demir parça lazım,ford balıkesir takmadığı için sallanıyor,acana sadece o parçayı alabileceğim yer varmı? yedek parça ve aksesuar satan yerlere sordum ama bulamadım,yardım ederseniz sevinirim..

Sahibinden.com da görmüştüm sanırım 50-60 tl civariydi hatırladığım kadarıyla..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Demirbay

eyvallah oraya bakayım bide. bugün firmaya mail attım ama daha cevap gelmedi,

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Demirbay

Balıkesir ford servisine kolçak için, sizin göndermiş olduğunuz kolçak aparatı ve takılmasıyla ilgili görselleri  gösterdim ve sallanmasının bu parça takılmadığı için olduğunu açıkladım, kabul etmek zorunda kaldılar firmaya mail atmışlar,firmada bu parçanın olduğunu ve fiyatınında kolçakla aynı fiyat olduğunu söylediler,200TL!!

tekrar mail attım bu parçanın aldığım ürünle zaten geliyor olması gerektiği ve bu parayı vermeden sorunumun çözülmesi  gerektiğini söyledim, şikayet etmeyi düşünüyorum,acaba nereye mail atabilirim?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...