İçeriğe Yönlendir

Seat Cordoba Deneyim, Test, Tüketim

Misafir

Recommended Posts

Oğuzhan Demir
(düzenlendi)

Cordoba deneyimim bugün aracıın satılması sonucunda nihayete erdi. Problemi olmayan, sıkıntısız, problemsiz, dertsiz bir araçtı. İsteyeni çoktu bu aralar. İlk arabasını alacak bir tanıdığımıza gelecek hayır dualarının da beklentisiyle verdik. Satış mazisi olmadı dün 10dk içinde gelişti herşey.

Alan güle güle kullansın, Yüce Allah inşallah her zamanki gibi gönlümüze göre bir araç nasip etsin inşallah.

Saygılarımla.

Evren abi hayırlı olsun. Konuyu kaçırmışım önceden. Bu aralar bende bunlar benimde aklıma yattığı için bütün mesajları teker teker okuyarak geldim. Bitirdiğimde satma niyetini soracaktım ki satılmış bile :) Satanada alanada hayırlı olsun. Dizelini pek düşünmesem de yakınlarda bir tane var yarın fırsat bulursam gidip yakından inceleyeceğim. Saygılarımla...

Edit: Evren abi özel olmayacaksa kaça sattığını sorabilir miyim?

tarihinde Oğuzhan Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Evren abi hayırlı olsun. Konuyu kaçırmışım önceden. Bu aralar bende bunlar benimde aklıma yattığı için bütün mesajları teker teker okuyarak geldim. Bitirdiğimde satma niyetini soracaktım ki satılmış bile :) Satanada alanada hayırlı olsun. Dizelini pek düşünmesem de yakınlarda bir tane var yarın fırsat bulursam gidip yakından inceleyeceğim. Saygılarımla...

Edit: Evren abi özel olmayacaksa kaça sattığını sorabilir miyim?

17.800'e verdim Oguzhancim. Biraz daha yukarisi olurdu ama alicisinin elindeki meblag belliydi ve acikcasi araci cok istedigi icin pazarliga girmedim.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Abicim hayırlı olsun. Yerine başka bir şey bakıyor musun, tek araç mı devam edeceksin?

Alıcıya yaptığın fiyat güzelliği için de ayrıca tebrik ederim. İnşallah kadir kıymet bilen birisidir.

Yorum bağlantısı

Hayırlısı olsun. Bundan sonraki tercih küçük bir dizel mi?

Aslinda biraz hazirliksiz oldu Mehmet Bey. Cok fazla aklimda varyasyon var. Hatta bir asamada gerceklestirme niyetindeyim. Planim dahilinde 2 araci da degistirme niyetindeyim. Biri gitti biri kaldi. O da yarin gorucuye cikar:) cordobaya bir sene daha binecektim aslinda plan buydu ama once Cordoba gitti:)

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı

Abicim hayırlı olsun. Yerine başka bir şey bakıyor musun, tek araç mı devam edeceksin?

Alıcıya yaptığın fiyat güzelliği için de ayrıca tebrik ederim. İnşallah kadir kıymet bilen birisidir.

Sagol Zafercim. Ben araci ilk aldigimdan bu yana sattigimda almak istiyordu ama butcesi biraz kisitliydi. Ben aslinda farkli bir dusunce ile Mondeoyu satma plani yaparken Cordoba gundeme geldi muhabbet esnasinda. 10dk icinde hayrini gor dedim. Kiymetini bilecektir.

Tek arac olmayacak. Bu sefer kucuk bir otomatik babama, kucuk bir duz de bana diyorum. Marka model aklimda cok fazla kombinasyon var ama temiz arac piyasada cok yok. Arabasiz kalmadan iki araci degistirmek kolay olmayacak ama kismet.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...