İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Van Submarine Işık

Nihat Palolu

Recommended Posts

Nihat Palolu

Ne kadara buldunuz çıkmasını?

Sani, Serkan Toker'den 125 liraya almıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hep senin yüzünden oldu  :D

E olmuş işte. :p Beğendim, hem de çok. :bravo: Oldu mu böyle olacak işte. ;) Aferin sana. :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hep senin yüzünden oldu  :D

Yahu bırak deli ile deli olma işine gücüne bak süpürge tamircisi vatandaş. Mesela bana süpürgenin anten gibi olan zamazingosu lazım. Tamam uzatma kırmış olabilirim ( burayı ciddiye almayın ben evde süpürge kullanmam, çalı süpürgesi tercihim :ninja:  ). Hadi işine bak

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

E olmuş işte. :p Beğendim, hem de çok. :bravo: Oldu mu böyle olacak işte. ;) Aferin sana. :bravo:

Sağol Murat hocam,

Bazen kendimi devlet dairesi gibi hissediyorum, işler ağır yürüyor ama yürüyor  :D

Yahu bırak deli ile deli olma işine gücüne bak süpürge tamircisi vatandaş. Mesela bana süpürgenin anten gibi olan zamazingosu lazım. Tamam uzatma kırmış olabilirim ( burayı ciddiye almayın ben evde süpürge kullanmam, çalı süpürgesi tercihim :ninja:  ). Hadi işine bak

Teleskobik boru zamazingosu mu? El tutamak zamazingosu mu lazım abi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hadi canım sende  :p

k%C4%B1l%C4%B1b%C4%B1k-erkek-620x348.jpg

ayıp ayıp

hayalcikerata_132621825612.jpg

1899942_10152261792713887_1005172414_n-e

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Fatih Kurnaz
On 10.06.2012 at 22:05, Nihat Palolu yazdı:

Bağlantıyı yanlış yapmışsın muhtemelen.

Tavana 3 kablo gelir. 2 si eksi diğeri artı dır.

Artı sürekli gelir. Eksinin biri kapılar açıldığında gelir. Diğer eksi ise süre sınırlamalı gelir.

Şu anki halinden memunsan problem yok.

Nihat bey emeğinize sağlık, harika olmuş.

Bendeki sorun aracımda arkada oturanlara uzun yolda kitap..vs okumak veya aydınlık ihtiyaç olduğunda ve kapılar açıldığında yol gösterici olmak için ön lambadan ayrı bir submarine tavan lambası uygulamak. Forumdaki arkadaşlarımız da aşağıdaki ürünlerden temin etmiş ve sanırım onlarda öndeki lamba ile değiştirmişler. Ben bu üründen bulabilirsem arkadaki kullanıcılar için tavanı kesip oturtmam ve ön lambadan kablolar çekerek kullanmam mümkün müdür size göre? Hesaplayınca olur gibi geliyor ancak kablo uzatmada belki demir aksam vardır tavanın üstünde veya başka engeller çıkarsa diye emin olamıyorum. Çıkma ürünler pahalı ve tavanı kesmek de herşeyden emin olduktan sonra yapılacak iş olduğundan düşünce aşamasındayım. Şimdiden teşekkürler.

submarine tavan lambası ile ilgili görsel sonucu

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
7 saat önce, Fatih Kurnaz yazdı:

Nihat bey emeğinize sağlık, harika olmuş.

Bendeki sorun aracımda arkada oturanlara uzun yolda kitap..vs okumak veya aydınlık ihtiyaç olduğunda ve kapılar açıldığında yol gösterici olmak için ön lambadan ayrı bir submarine tavan lambası uygulamak. Forumdaki arkadaşlarımız da aşağıdaki ürünlerden temin etmiş ve sanırım onlarda öndeki lamba ile değiştirmişler. Ben bu üründen bulabilirsem arkadaki kullanıcılar için tavanı kesip oturtmam ve ön lambadan kablolar çekerek kullanmam mümkün müdür size göre? Hesaplayınca olur gibi geliyor ancak kablo uzatmada belki demir aksam vardır tavanın üstünde veya başka engeller çıkarsa diye emin olamıyorum. Çıkma ürünler pahalı ve tavanı kesmek de herşeyden emin olduktan sonra yapılacak iş olduğundan düşünce aşamasındayım. Şimdiden teşekkürler.

submarine tavan lambası ile ilgili görsel sonucu

Önden arkaya paralel kablo çekerek bağlayabilirsiniz. Ön taraftaki lambanın aynısından takacaksanız ön lambayı söküp derinliğini ölçüp arka tarafa topluiğne batırarak derinliğini ölçebilirsiniz.

Forumda yapan arkadaşlar vardı diye hatırlıyorum, kablo çekerken sıkıntı olmuyordu. Arka taraf için lamba haricinde ayrıca çerçevesini de almanız gerekecek.

Lamba alacağınız zaman Ford'un tüm modellerine ayrı ayrı bakarsanız iyi olur, aynı ürün için farklı fiyatlar olabiliyor. Eklediğiniz resim açılmadığı için göremedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...