İçeriğe Yönlendir

Kötü Araç Yoktur, Kötü Araç Sahibi Vardır. (Crv)

Servet Aydın

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu

Sana araç yok, başka kapıya, hadi canım, sen vana imal et, bebiş salla, :biggrin:

ben vana imalatına ara vermeyi düşünüyorum iş arıyorum bulduğum an değiştireceğim. bebişte büyüdü artık hiç sallamadık zaten.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

geçmiş olsun Servet, üzüldüm vallaha, baya da bir masraf çıkartmış seninkisi :(

Abi yarın montej yapılacak, masrafa değeceğini umuyorum

ben vana imalatına ara vermeyi düşünüyorum iş arıyorum bulduğum an değiştireceğim.

eee, plan ne ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Abi yarın montej yapılacak, masrafa değeceğini umuyorum

eee, plan ne ?

abi plan basit yeni iş yeni mekan. pazar günü detaylı konuşuruz

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Tamam Hakan.

Düğün var, zor..

kısmet abi daha sonra görüşürüz ozaman

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu gün şanzuman takıldı. Bir yerde yağ kaçağı tespit edilip tekrar söküldü. Akşam saat 23 civarında Ustamız arayıp, Abi şanzumanı taktık, yol testindeyiz dedi. Bozuk şanzuman ile rampa testi yaptığımız yerden arayıp, 7000 devirde 70-80 km ile çıktığımız yeri, 2000-2200 devir bandında 80 km ile çıktığını söyledi. Alttan gelen birtakım vınıltılar kaybolmuş. Yarın sabah aracı teslim alacağım. Vaziyete göre işlem tamam. Çıkan pleyt ve çelik balatalardan bazıları..

nozT0l.jpg

LlQBAl.jpg

lxkfMl.jpg

ISlxAl.jpg

hSlEYl.jpg

fY92sl.jpg

GXL7jl.jpg

Ro2COl.jpg

xpZBpl.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi yanlış görmüyorsam, aralarında biri fena yamulmuş?

Valla iyi dayanmış. Sanıyorum ki bu sana konfor ve yakıt tüketimi olarak hayli hayli geri dönecek.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu araç hakkaten kaliteli imiş. O kadar hasara rağmen yürümesi mucize :keserikendineyortanvecrvyiaklayanadamsmileyi : :D

Abi yanlış görmüyorsam, aralarında biri fena yamulmuş?

Valla iyi dayanmış. Sanıyorum ki bu sana konfor ve yakıt tüketimi olarak hayli hayli geri dönecek.

Sani, bırak yamumayı, kırık balata çıktı, amacım ve planımda yaktığı gibi gidebilmesi. İnşallah oldu bu iş.

Vites aralarında hissedilen bir geçiş vardı, hissedilmiyormuş.

Mişli muşlu konuşuyorumda yarın sabah ben deneyince kesin farkı göreceğim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu araç hakkaten kaliteli imiş. O kadar hasara rağmen yürümesi mucize :keserikendineyortanvecrvyiaklayanadamsmileyi : :D

Sani, bırak yamumayı, kırık balata çıktı, amacım ve planımda yaktığı gibi gidebilmesi. İnşallah oldu bu iş.

Vites aralarında hissedilen bir geçiş vardı, hissedilmiyormuş.

Mişli muşlu konuşuyorumda yarın sabah ben deneyince kesin farkı göreceğim.

Abi kırık balata nasıl dağılıp şanzımanı kilitlememiş? İyi valla :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Umarım istediğin gibi olmuştur abi.. :)

Yarın sabah çıkacak ortaya. Tabi yapılan işlemin uzun soluklu ömrüde olmalı.

Abi kırık balata nasıl dağılıp şanzımanı kilitlememiş? İyi valla :)

Dışta bir filtre, içte ayrı bir filtre olması, türbin ve ana pompayı korumuş olmalı. Eğer kırık balata cer dişlilerine gireydi, şenlik oludu şanzuman içinde :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

hehe arabamın şanzumanı düzelmiş galiba yarın inşallah isteğin gibi arabamı teslim alırsın.

bak başka arıza varsa hepsini yaptır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sabah 10,45'de aracı aldım ve ilk işim kalkış denemesi oldu. iki kere denediğimde 0-100km 11 saniye çıktı. Rampa testi yaptım, ötme çekmeme v.s. sorun kalmamış ancak, yüksek hız tesiti yine aynı. Araç 160 km hıza gelip duruyor. Bunu araştıracağım nedir neyin nesidir diye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sabah 10,45'de aracı aldım ve ilk işim kalkış denemesi oldu. iki kere denediğimde 0-100km 11 saniye çıktı. Rampa testi yaptım, ötme çekmeme v.s. sorun kalmamış ancak, yüksek hız tesiti yine aynı. Araç 160 km hıza gelip duruyor. Bunu araştıracağım nedir neyin nesidir diye.

Fabrika değeri nedir son hızın?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Fabrika değeri nedir son hızın?

157 km maksimum hız diyor. Araçlarda yazan maksimum km sürekli gidebileceği hız. Bu durumda hala eksiklik var bana göre.

İyi günlerde kullan. Çiçek olmuş.

Sağ olasın Mustafa. Kat iptali ile oluşan egzosdaki hafif ötme harici lastik sesi dahi duyulmuyor. Fısır fısır şimdilik :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

157 yazmışsın sen ama :D

O zaman 180-185'te gezinmeli.

Eh biraz düşük kalıyormuş.

Ben olsam, Honda servisine gider, bi ustayla test sürüşüne çıkardım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

abi maşallah pek eksik kalmamış onuda kısa zamanda halledersin inşallah

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...