İçeriğe Yönlendir

Skoda Rapid Vb.

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Guest Mert Boran

SvIxK.jpg

Bence mükemmel olmuş lakin arka tarafı yeni honda civic gibi sevmedim. :i-ih:

Yalnız Focus3'ten güzel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

Aynı yerde gündüz görünüş farıda mevcut.

Bence daha estetik olabilirdi abi mesela sisi küçültüp gündüz farı farklı yerde olabilirdi mesela ön farların altında şerit halinde olsaydı gündüz farı, sislerde biraz daha küçülseydi daha güzel olurdu diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Engin Murat Ünal

İç dizaynı sade ve net, atraksiyon kafa karıştırıcı birşey yok güzel. Dışı da sıradan ve rahatsız etmeyecek bir tasarım. Tek beğenmediğim parça ise bagaj kapağı oldu. İçinde dışında sadelik ve basitlik vurgusu yapılan bir araçta bagaj kapağının bu kadar keskin hatlara sahip olması enteresan arkadan radar sinyallerini yansıtsın diye mi düşündüler artık neyse.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Valla bende çok beğendim bunu.Gayet güzel.Fiyatı da güzel olursa harika olur.Pug 301 de çok çok güzel olmuş bence.İlk defa direksiyon tasarımını beğendim pugun.Ama nedense inatla direksiyon üstü kumanda hala yok resimlerde.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bu şimdi boyut olarak Polo Classic ayarında mı, yoksa Bora mı?

polo classic bence.

yeni bi sınıf felan da değil. eskinin 306 sedanı-cordobası-fabia sedanı-polo clasiği-albeası vs markaları C segmenti görece ucuzlayınca ortadan kayboldu. ( sybol olsun logan bi arada 206 sedan olsun dar gelirliye sedan diye satıldı o ayrı ) E şimdi C segmenti sedan alacam diyene tofaş donanımında arabaya 40-45 bin istersen dar gelirli sıfır araçtan kaçmaya başladı. bu tip arabalara yöneliş normal. seat mesela ibiza tourer yerine cordoba yapsaydı 1.2tsi ile 1.2tdi ile daha çok satardı.

aracın tipini sevdim. 35 tsi ın dolusu için ise düşünülebilir. otomatik kliması hız sabitlemesi yağmur far sensörü vs gibi oyuncağı bol olan bir arabaya ( donanım için göya halktan fikir aldığına göre bunlar vardır) 1.2 tdi motorla 35 e satacam derse 2013 diye alınır :)

bu arada tasarım olarak mühendisi tebrik etmek lazım en boy oranı resimlerde öyle güzel duruyor ki. yeni octavia deseler yok demezdim. hatta eski superbnin ihtişamı bile var ön kısımda

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fullun fulu 1.2 tdi rapidi 35bin Tl ye kim satar lem :p , Linea multijet bile 45bin TL olmuş....

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Fabia'nin bagajı olan hali ve yeni bir yüz. Bundan sonra skoda diğer modellerede bu yeni ön yüzü makyajlar.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

bence 35 bini bile hakkedecek bir araba değil ,direksiyon da hala çirkin .linea nın 45 olmasına yorum bile yapmıyorum :nea:

Yorum bağlantısı
Talip Eren

Skoda deyince aklımıza şu gelirdi hep. Heey gidi günler hey.

0Vkwd.jpg

Aynen Hüseyin hocam.Çarpık bacak derdik,hele birde bunların önceki modelleri vardı,daha yuvarlak hatlı.Skoda bunlar yüzünden Türkiye deki imajını toparlayamıyor.

SvIxK.jpg

Bence mükemmel olmuş lakin arka tarafı yeni honda civic gibi sevmedim. :i-ih:

Yalnız Focus3'ten güzel.

Aynen katılıyorum.Stoplar bagaj kapağına uzanmalıydı.Ne bu böyle yarısı unutulmuş gibi.İllaki birşeyleri eksik yapacaklar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

plakası güzelmiş reis :D

Araba değiştirirsen Sana Nevşehir'den SD plaka bulabiliriz ;)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hmmm düşündürücü ikamet gerekli mi ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ÇB alcam de taşınıyorum oraya :yuzucu:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

ÇB alcam de taşınıyorum oraya :yuzucu:

plaka işi ne gıcık abi ya anl istedim 99 tane var bitmiş ... ab istedim antalya belediyesi suyunu çıkartmış zor buldum :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...